18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwała dziwkom zwiastun

Pa...........ek • 2012-08-09, 12:17
Trzy kraje, trzy kultury, trzy dzielnice nierządu



Burdel jest miejscem, gdzie człowiek z kamerą nie jest mile widziany. To miejsce zapewniające tajemnicę i prywatność, zarówno pracującym tam dziewczynom, jak i ich klientom" - o "Chwale dz**kom" mówi sam reżyser, światowej sławy dokumentalista Michael Glawogger. "Musiałem obiecać tym dziewczynom, że film nigdy nie będzie pokazywany w dużych salach kinowych w krajach, gdzie mieszkają. Z klientami miałem jeszcze większy problem, bo codziennie się zmieniali. Ale podobnie jak prostytutki, otworzyli się przede mną, gdy tylko zorientowali się, że nie mam zamiaru ich oceniać ani potępiać. W niektórych sytuacjach nie mogliśmy filmować, bo nie wszyscy klienci się na to zgadzali. Wybraliśmy więc tylko kilku i od tego momentu nikt już nie mógł się zmienić. W filmie nie ma bowiem sytuacji ustawianych. Wszystko wydarzyło się naprawdę.

10 sierpnia 00:15 na Canal+ :-P

j2m2

2012-08-09, 20:18
rozj***ła mnie ostatnia babeczka :D

ru_ziolo

2012-08-09, 21:01
Tu macie cały film:

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-08-09, 21:31 ]
NIE PODAJEMY LINKÓW

Skądinąd

2012-08-09, 21:27
^pffff, w takiej jakości. Ja tam wolę poganiać trochę mojego Chińczyka i za 6,5 giga będę miała w 720p. Ktoś jeszcze ogląda filmy i seriale w internecie? Toż jakość jest paskudna.

Dzięki za tytuł, chętnie obejrzę, skoro i twórca tak znakomity :)

Panfel

2012-08-09, 21:29
ParanoiA napisał/a:


pijany jestem, wybacz



Najbardziej wieśniackie tłumaczenie się z możliwych, wykorzystywane przez każdego gimbusa.

Skora2

2012-08-09, 21:59
Kapral Poproszek napisał/a:

jestem za młody i za piękny, żeby za to płacić.



Jeżeli chcesz błysnąć jakimś tekstem to wiedz, że nie tylko Ty oglądasz stare dobre polskie komedie...

!Timon

2012-08-10, 00:21
@Sussli
"Oczka" w lateksie mają większą średnicę od wirusa HIV, zatem prezerwatywa oczywiście jest lepsza niż brak prezerwatywy ale daje bezpieczeństwo 'tyle o ile'.

Pa...........ek

2012-08-10, 01:42
Skądinąd napisał/a:

^pffff, w takiej jakości. Ja tam wolę poganiać trochę mojego Chińczyka i za 6,5 giga będę miała w 720p. Ktoś jeszcze ogląda filmy i seriale w internecie? Toż jakość jest paskudna.

Dzięki za tytuł, chętnie obejrzę, skoro i twórca tak znakomity :)



Ok następnym razem wykupię premium w WEEB.TV i dam ci wersje HD 8-) bo same piksele, nic nie widać panie!

elvin

2012-08-10, 15:51
"Nie znalazłem ch*ja w śmieciach by wkładać w byle jaką procę..."
to tyle...
:rzyga:

BrkBorek

2012-08-11, 18:12
Jeden z lepszych fragmentów filmu dokumentalnego o tym tytule


Polecam obejrzeć cały film, nie tylko brzydkie baby są :spermshot:

Quaswerty

2012-08-11, 18:33
k***a super extra... Taaaaaa :homer:
Skoro po 90 dniach staje się dziewicą to... Hmm k***a Panowie baby Nas pewnie w ch*ja robią !!

al...........10

2012-08-12, 00:09
!Timon napisał/a:

@Sussli
"Oczka" w lateksie mają większą średnicę od wirusa HIV, zatem prezerwatywa oczywiście jest lepsza niż brak prezerwatywy ale daje bezpieczeństwo 'tyle o ile'.


Łyknąłeś jak pelikan to, co w jakimś wywiadzie powiedział Cejrowski czy wziąłeś ten idiotyzm z innego źródła? Nieważne zresztą, specjalnie dla ciebie poświęciłem chwilę i masz tutaj krótkie wyjaśnienie:
http://biokompost.wordpress.com/2010/03/17/cytat-na-dzis-kondomy-hiv-i-fronda/
Przeczytaj i przestań pie**olić głupoty. Ten mit niesamowicie mnie wk***ia, bo Kościół łączy go z innym, mówiącym że prezerwatywy właściwie ZWIĘKSZAJĄ ryzyko złapania HIV. Za pośrednictwem "misjonarzy" sprzedaje się tę bajkę ciemnemu ludowi, głównie w Afryce, chyba nie trzeba nikomu mówić jakie są skutki tej propagandy.