18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chujowy żarcik na budowie

~Angel • 2019-11-08, 15:13



Glory holle wersja dla budowlańców

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-08, 17:32
boss. napisał/a:

Tylko żaden heteroseksualny facet nie dał by dotykać swojego ch*ja innemu facetowi.Jeśli facet wyjmuje ku*asa przy innym po za sytuacjami takimi,jak przebieranie się na siłowni itd. i tp. to jest zwykłym kryptogejem.Pedalskie te twoje towarzystwo.A ty jesteś stary pederasta skoro nie widzisz nic złego w macaniu się po siusiakach.



Ale ty pie**olisz głupoty,jakby koleś wyciągnął ch*ja,a drugi zobaczył i dotykał.Ten kawał właśnie polegał na tym,żeby typa wkręcić tak,żeby nie widząc i nie wiedząc dotknął drugiemu ch*ja,czuł obrzydzenie,a inni z niego się śmiali.Pedał złapałby ch*ja i nie puścił,nie potrzebowałby też ściany,żeby macać.Choć to żart wfuj niskich lotów,to krzyczenie jak to się nie lubi pedałów i przy byle okazji kojarzenie wszystkie z seksem homoseksualnym też jest niepokojące.W Polsce jest przysłowie,a nawet więcej np Głodnemu chleb na myśli,uderz w stół,a nożyce się odezwą czy przyganiał kocioł garnkowi .Te przysłowia nie wzięły znikąd,tylko z powodu ludzi,którzy obsesyjnie podchodzą do jednego tematu,jakby mieli wyparcie i nie nienawidzili się za to,że im kuśka staje na widok męskiego przyrodzenia.Bo jak te obsesje wyjaśnić,zresztą mówił o tym już Zygmunt Freund.

korowiow777

2019-11-08, 17:49
Wytłumaczcie mi coś, zwykłemu budowlańcowi. Zdarza się, że leję w rurę bo inaczej się nie da odlać. Ale jak klękam i wtedy zatyczka z papieru sama się chowa do środka to nie klękam dalej i nie wyciągam ch*ja tylko wiem, że to lipa. A tu facet nie ma za grosz zdziwienia, dalej chce lać. Dla mnie fejk, ale kim ja jestem by wyrokować...

Perhydrol

2019-11-08, 20:10
↑ O czym ty pie**olisz???

waka91ajmw

2019-11-08, 20:13
Up:to takie budowlane rytuały :lol:

panar3

2019-11-08, 20:23
Grunt ze się kochają... :ciasteczkowy:

pppmix

2019-11-08, 20:31
Ładnie się w pracy zabawiacie.

kanalistakp

2019-11-08, 20:52
Trzeba mieć w ch*j smutne życie żeby na ewidentnym żarcie gości na kumplu z pracy strzelać bólem z dupy. Jeżeli KTOŚ miał w zamyśle zrobić żart, spróbował poprawić humor bez zrobienia krzywdy, to o tym czy będzie dobry czy nie decydujesz Ty ale nie zmienia to faktu że to ŻART. Ten był ewidentnie ch*jowy :D

ellsworth

2019-11-08, 21:17
boss. napisał/a:

Tylko żaden heteroseksualny facet nie dał by dotykać swojego ch*ja innemu facetowi.Jeśli facet wyjmuje ku*asa przy innym po za sytuacjami takimi,jak przebieranie się na siłowni itd. i tp. to jest zwykłym kryptogejem.Pedalskie te twoje towarzystwo.A ty jesteś stary pederasta skoro nie widzisz nic złego w macaniu się po siusiakach.



Kryptogejem to jest ktoś kogo oburza widok ku*asa innego faceta. Dosłownie kryptogejem, bo poprzez swoje "święte oburzenie" próbuje zanegować własną naturę. Normalnego faceta widok penisa innego faceta ani ziębi ani grzeje. Jest tym samym jakbyś mu pępek pokazał. Dokładnie tym samym, bo dlaczego miałby być czymkolwiek innym?

Mors_Nigra

2019-11-08, 21:42
PapierowyUmysł napisał/a:

Swoją drogą, ty się pewnie lubisz bawić ku*asem swojej starej

Btw, jak tam na wadze? 140/150?



Bardziej żałosnego comebacku już się wymyślić nie dało :roll:

boss.

2019-11-08, 23:06
kanalistakp napisał/a:

Trzeba mieć w ch*j smutne życie żeby na ewidentnym żarcie gości na kumplu z pracy strzelać bólem z dupy. Jeżeli KTOŚ miał w zamyśle zrobić żart, spróbował poprawić humor bez zrobienia krzywdy, to o tym czy będzie dobry czy nie decydujesz Ty ale nie zmienia to faktu że to ŻART. Ten był ewidentnie ch*jowy





ellsworth napisał/a:

Kryptogejem to jest ktoś kogo oburza widok ku*asa innego faceta. Dosłownie kryptogejem, bo poprzez swoje "święte oburzenie" próbuje zanegować własną naturę. Normalnego faceta widok penisa innego faceta ani ziębi ani grzeje. Jest tym samym jakbyś mu pępek pokazał. Dokładnie tym samym, bo dlaczego miałby być czymkolwiek innym?





[quote="stefanwtiorturiowanyprzez"]Ale ty pie**olisz głupoty,jakby koleś wyciągnął ch*ja,a drugi zobaczył i dotykał.Ten kawał właśnie polegał na tym,żeby typa wkręcić tak,żeby nie widząc i nie wiedząc dotknął drugiemu ch*ja,czuł obrzydzenie,a inni z niego się śmiali.Pedał złapałby ch*ja i nie puścił,nie potrzebowałby też ściany,żeby macać.Choć to żart wfuj niskich lotów,to krzyczenie jak to się nie lubi pedałów i przy byle okazji kojarzenie wszystkie z seksem homoseksualnym też jest niepokojące.W Polsce jest przysłowie,a nawet więcej np Głodnemu chleb na myśli,uderz w stół,a nożyce się odezwą czy przyganiał kocioł garnkowi .Te przysłowia nie wzięły znikąd,tylko z powodu ludzi,którzy obsesyjnie podchodzą do jednego tematu,jakby mieli wyparcie i nie nienawidzili się za to,że im kuśka staje na widok męskiego przyrodzenia.Bo jak te obsesje wyjaśnić,zresztą mówił o tym już Zygmunt Freund.[/quo

Pedały nie próbujcie ludzią wmówić że dotykanie albo dawanie dotykać świadomie ku*asa innemu facetowi nie jest pedalstwem.TFUUU

Mors_Nigra

2019-11-09, 00:54
boss. napisał/a:

Pedały nie próbujcie ludzią wmówić że dotykanie albo dawanie dotykać świadomie ku*asa innemu facetowi nie jest pedalstwem.TFUUU



Trzymamy za Ciebie kciuki, że kiedyś dasz radę pierwej przyznać się do pedalstwa przed samym sobą, a potem przed matką i wyjdziesz w końcu z szafy. Do tego czasu pokornie będziemy znosić jak wyzywasz wszystkich od pedałów pod byle pretekstem, albowiem wiemy, że cierpisz.

edmund

2019-11-09, 07:46
w dupie mam wasze spekulacje, ale dawanie h*ja do macania przez innego faceta / poza lekarzem /
jebie albo pedalstwem albo upośledzemiem umysłowym

TB303

2019-11-09, 12:26
Mors_Nigra napisał/a:

Bardziej żałosnego comebacku już się wymyślić nie dało


Obadaj typa. Kolejny słaby psychicznie typek(niska samoocena oraz poczucie własnej wartości), którego wystarczy raz(nawet żartobliwie) zj***ć jak burą sukę, by potem mścił się na tobie w komentarzach. Godne pożałowania. No, ale ch*j - przynajmniej mam ubaw z takich żałosnych przegrywów :amused:

yarpen0zigrin

2019-11-09, 16:40
Co te brytole mają z tym pedalskim humorem?

Lysack

2019-11-10, 02:15
Czytam te komentarze i się zastanawiam czy nie przekierowało mnie na jakiś portal dla gejów czy fanklub kibiców. Prawdopodobnie jedynym facetem, który widział mojego pindola był mój ojciec jak sadzał mnie na nocnik. Dopuszczam myśl, że kiedyś jeszcze trzeba będzie pokazać go lekarzowi.

Nie ogarniam gości, którzy w męskim gronie paradują z ch*jami na wierzchu - czy to dla zabawy czy z braku skrępowania. Dla mnie to sfera intymna i nawet baba musi sobie zasłużyć, żeby dotrzeć do tego levelu. Jak dla mnie zabawy ch*jami w męskim gronie kojarzą się albo z pedalstwem (jeśli świadomie), albo zezwierzęceniem i brakiem ludzkiej przyzwoitości.

Szanujmy się...