18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chujowy żarcik na budowie

~Angel • 2019-11-08, 15:13



Glory holle wersja dla budowlańców

silwerbalk

2019-11-08, 15:29
Pedały i tyle :-D jak widać firma jest LGBT frendly :lol:

latarnik

2019-11-08, 15:31
Śmiechom i chichom końca nie było.

mygyry

2019-11-08, 15:54
@up Heteroseksualni faceci mogą wyjąć ku*asa w swoim towarzystwie bez podtekstów seksualnych, tylko pedałom od razu na myśl bolcowanie przychodzi...

miki660

2019-11-08, 15:57
Dla mnie zajebisty żart mimo, że brzydzę się pedałami. Wam już się w głowach pie**oli od tego lewactwa. Wszędzie LGBT widzicie, może to z wami coś nie tak.

boss.

2019-11-08, 16:04
mygyry napisał/a:

@up Heteroseksualni faceci mogą wyjąć ku*asa w swoim towarzystwie bez podtekstów seksualnych, tylko pedałom od razu na myśl bolcowanie przychodzi...



Tylko żaden heteroseksualny facet nie dał by dotykać swojego ch*ja innemu facetowi.Jeśli facet wyjmuje ku*asa przy innym po za sytuacjami takimi,jak przebieranie się na siłowni itd. i tp. to jest zwykłym kryptogejem.Pedalskie te twoje towarzystwo.A ty jesteś stary pederasta skoro nie widzisz nic złego w macaniu się po siusiakach.

TB303

2019-11-08, 16:07
boss. napisał/a:

Tylko żaden heteroseksualny facet nie dał by dotykać swojego ch*ja innemu facetowi.Jeśli facet wyjmuje ku*asa przy innym po za sytuacjami takimi,jak przebieranie się na siłowni itd. i tp. to jest zwykłym kryptogejem.Pedalskie te twoje towarzystwo.A ty jesteś stary pederasta skoro nie widzisz nic złego w macaniu się po siusiakach.


Widzę, że mamy tu doświadczonego eksperta do spraw pedalstwa. Musisz się dobrze bawić z kolegami.

mygyry

2019-11-08, 16:07
boss. napisał/a:

Tylko żaden heteroseksualny facet nie dał by dotykać swojego ch*ja innemu facetowi.Jeśli facet wyjmuje ku*asa przy innym po za sytuacjami takimi,jak przebieranie się na siłowni itd. i tp. to jest zwykłym kryptogejem.Pedalskie te twoje towarzystwo.A ty jesteś stary pederasta skoro nie widzisz nic złego w macaniu się po siusiakach.



No właśnie nic w tym przypadku pedalskiego nie widzę, no chyba, że twój ból dupy

PapierowyUmysł

2019-11-08, 16:15
TB303 napisał/a:

Widzę, że mamy tu doświadczonego eksperta do spraw pedalstwa. Musisz się dobrze bawić z kolegami.



Swoją drogą, ty się pewnie lubisz bawić ku*asem swojej starej

:mrgreen:

Btw, jak tam na wadze? 140/150?

boss.

2019-11-08, 16:16
TB303 napisał/a:

Widzę, że mamy tu doświadczonego eksperta do spraw pedalstwa. Musisz się dobrze bawić z kolegami.




Czytanie ze zrozumieniem się kłania.Jak widać to Ty też jesteś zwolennikiem macania się po fiutach.

mygyry napisał/a:

No właśnie nic w tym przypadku pedalskiego nie widzę, no chyba, że twój ból dupy



Jak nie widzisz nic pedalskiego w dawaniu ch*ja do łapy innemu facetowi to wiele wyjaśnia...
Nie ma tu żadnego bólu dupy tylko stwierdzam fakty

TB303

2019-11-08, 16:21
boss. napisał/a:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


Tak siebie tłumacz. Wyszło już szydło z worka.

brylant1412

2019-11-08, 16:43
ten co wyciągnął ch*ja dawno po ryju nie dostał