18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Choroba nie jest przeszkodą

okar19 • 2013-03-03, 04:07
Tim Harris - urodzony z zespołem downa otworzył własną restaurację ;) Jest jedyną osobą w USA, która tego dokonała.

maczeta23

2013-03-03, 20:59
Restauracja pfff.... U nas taki gość jest premierem.

stalowyszczur

2013-03-03, 21:08
W okolicy u mnie w miasteczku mieszka sobie pewien down, chlopaczyna popycha wózki w tesco i inne takie tam drobne obowiązki, nomen omen ma tą samą robote od ok 8 lat (czego nie moglbym powiedziec o wiekszosci swych zdrowych znajomych), popie**ala sobie na rowerku (j.w.), gra na zakładach, od czasu do czasu przebiera sie za Elvisa i daje koncert w miejscowym pubie, a jak sie napie**oli to jest k***a apokalipsa.
Radzi sobie w życiu OK, a to głównie dlatego że nikt sie nad nim nie litował od niemowlaka (rodzinka głęboka patologia).
Ot taka opinia.

demz

2013-03-03, 22:17
Jest jedyną osobą w USA, która otworzyła restaurację! WOW!

Autorze, naucz się pisać składne teksty. :)

Biker50

2013-03-03, 22:38
bloodwar napisał/a:

Pewnie kolejny przodownik pracy w stylu: "3 ludzi zza kulis robi wszystko za mnie a ja występuje w mediach żeby robić fame". Raczej wątpie, żeby ktoś z downem mógł sam wszystko ogarnąć przy zakładaniu i prowadzeniu firmy



Słuchaj to, że tobie się akurat nic w życiu nie udaje nie oznacza, że inne osoby z zespołem downa nie mogą odnieść sukcesu. Różnica polega na tym, że on nie siedzi na Sadistic-ku i nie wali konia do zdjęć lasek z ku*as*em, tylko ZApie**alA.

Tak więc na koniec wierszyk:

Ob-La-Di Ob-La-Da zdejm swą rękę z ku*asa
Rusz tą drugą większą głową a sama posypie się kasa

MichaU

2013-03-03, 23:03
Biker50 napisał/a:


Tak więc na koniec wierszyk:

Ob-La-Di Ob-La-Da zdejm swą rękę z ku*asa
Rusz tą drugą większą głową a sama posypie się kasa



ch*jowe, liczba sylab się nie zgadza. Zwalniam cię.

sebeks

2013-03-04, 09:31
pracowałem kiedyś w sprzedaży i przyjeli kolesia który sprzedawał przez telefon z zespołem downa, sprzedałby wam wszystko i jeszcze byście bili sobie brawo jaką wspaniałą decyzję podjęliście

każdy przypadek zespołu downa jest inny
jedni wala pod siebie przy każdej możliwej okazji i nie są w stanie samodzielnie funkcjonować a inni są
podobnie jak ze "zdrowymi" życiowymi nieudacznikami :)

pyotreck

2013-03-04, 13:18
że otworzył, dowiedział się z filmiku.