18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cholesterol

~Velture • 2017-09-05, 10:39
-Co podać?
-Poproszę zestaw 'zawał serca xxl'.
-Czy życzy pan sobie do tego wizytę u kardiologa za pół ceny i bezpłatne bajpasy?


piter210

2017-09-05, 22:39
Ale pyszny sk***ysyn...

JPablo

2017-09-06, 00:00
Cytat:


Gość który zawodowo opie**ala po 5kg żarcia na raz ma problemy aby zjeść takie porcje.


Sranie w banie, nie taki zawodowy jak tylko 5kg potrafi zeżreć, nie jestem jakiś odkurzaczem żeby pochłaniać takie ilości ALE:
Przy dobrym filmie opie**oliłem ostatnio 2x pizza 42cm, kebab (czekałem na pizze), dodatkowo miałem w szafce schowane ciasto 1,5kg które także zjadłem, do tego po jakiejś przerwie (30/45minut) dowaliłem sobie z 7 kromek chleba z dodatkami.

Więc nie mów że nie da się zjeść czegoś takiego, wszystko zależy od osoby, czasu i czynności, jak jesz o stałych porach to nie zjesz czegoś takiego, ale jak jadasz w różnych godzinach dziennie to normalne że organizm zaopatrzy się w większe ilości

Bulscu

2017-09-06, 01:33
pięciu k***a do tego? sam bym to zjadł...

~Velture

2017-09-06, 08:06
JPablo napisał/a:


Sranie w banie, nie taki zawodowy jak tylko 5kg potrafi zeżreć, nie jestem jakiś odkurzaczem żeby pochłaniać takie ilości ALE:
Przy dobrym filmie opie**oliłem ostatnio 2x pizza 42cm, kebab (czekałem na pizze), dodatkowo miałem w szafce schowane ciasto 1,5kg które także zjadłem, do tego po jakiejś przerwie (30/45minut) dowaliłem sobie z 7 kromek chleba z dodatkami.

Więc nie mów że nie da się zjeść czegoś takiego, wszystko zależy od osoby, czasu i czynności, jak jesz o stałych porach to nie zjesz czegoś takiego, ale jak jadasz w różnych godzinach dziennie to normalne że organizm zaopatrzy się w większe ilości


Nie wierzę.

Wiewór

2017-09-06, 08:42
JPablo napisał/a:


Sranie w banie, nie taki zawodowy jak tylko 5kg potrafi zeżreć, nie jestem jakiś odkurzaczem żeby pochłaniać takie ilości ALE:
Przy dobrym filmie opie**oliłem ostatnio 2x pizza 42cm, kebab (czekałem na pizze), dodatkowo miałem w szafce schowane ciasto 1,5kg które także zjadłem, do tego po jakiejś przerwie (30/45minut) dowaliłem sobie z 7 kromek chleba z dodatkami.

Więc nie mów że nie da się zjeść czegoś takiego, wszystko zależy od osoby, czasu i czynności, jak jesz o stałych porach to nie zjesz czegoś takiego, ale jak jadasz w różnych godzinach dziennie to normalne że organizm zaopatrzy się w większe ilości



Ładny z ciebie bajkopisarz.
Ja lubię powpie**alać ale nawet ja wymiękam przy pitcy 42 cm. Jak bym miał zjeść dwie to bym musiał zastosować dietę Heidi Klum - twix dwa paluszki. A jeszcze kebab do tego? Ściemniasz.

Chyba, że wyglądasz jak amerykański tucznik i mieszasz sobie to wszystko w korycie z colą, dr pepperem i bitą śmietaną :mrgreen:

Jak człowiek jest zdrowy i w miarę się odżywia to jak zje coś takiego raz na jakiś czas to nic mu nie będzie.
Jak ktoś tak je codziennie to zrujnuje zdrowie i żadna siłowania nie pomoże. Zatka sobie żyły i mu pompkę rozjebie.
Człowiek jest bardzo ekonomicznym zwierzakiem.
Do życia wystarczy dziennie 2000 kcal.
Zróbcie sobie kiedyś eksperyment. Ściągnijcie na telefon fitatu i wpisujcie to co jecie. Zobaczycie jak bardzo przekraczaliście codziennie zapotrzebowanie na kalorie i jak mało musi jeść człowiek, żeby przeżyć.
Przykładowo 2000 kcal to jajecznica z dwóch jajek i 100g chleba na śniadanie. Serek i bułka na drugie. Szklanka kefiru, banan i jabłko na drugie drugie śniadanie. Na obiad mała pierś kurczaka z grilla i dwa ziemniaki. Na kolacje przeźroczysta kromka chleba i plaster chudej wędliny. To jest 2000 kcal.

greg143

2017-09-06, 16:29
a ja to prawie nie jem

Thesherk

2017-09-06, 21:30
@Abraxus
Ekonomicznym, mówisz?
2000 kcal to energia wystarczająca do podgrzania cysterny wody, od 0 do temperatury wrzenia :-)

szmeger

2017-09-06, 23:23
Poj***ły Ci się portale kolego.