18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź piesku

T3RMINATOR • 2023-01-10, 01:17
Zabawy z pieskiem pewnej małej dziewczynki w Indiach.


Kingu825

2023-01-10, 01:25
Pies poszedł do odstrzału. Dorwali drania.

SlimShady

2023-01-10, 01:35
Właśnie widziałem na hardzie pogryzionego chłopca przez psy. W głowie mi się nie mieści, że po ulicy moją chodzić takie bydła. Dobrze, że w Polsce zrobili z tym porządek już wiele lat temu.

unpleasant

2023-01-10, 02:08
Grubą ugryzł bo nie chciała się podzielić posiłkiem.

Yelu

2023-01-10, 07:21
Gdyby nie zaczepiała to by się nic nie stało, biedny piesek się tylko bronił, dziecko do odstrzału

Zulu-Gula

2023-01-10, 07:28
Ja tam psu się k***a nie dziwię.

Za szczeniaka biorą cię do domu żeby biedne, małe dziewczynki miały czym się bawić. Jak się zabawka znudzi, lądujesz na śmietniku bądź ulicy.
No bo jak to? To nie dość, że chce jeść, to jeszcze sra i szcza. I w dodatku jak jest maltretowany przez naszą małą księżniczkę, gryzie.

W Polsce parę tygodni po świętach patrzysz, a tu w kontenerze na śmieci, jak nie wyj***ny królik, to jakaś świnka, szynszyl, chomik, albo ch*j jeszcze wie co.
O szczeniakach czy małych kotach nie wspomnę. Same nietrafione, znudzone prezenty.
Czas wakacji to oddzielny temat. Trzeba gdzieś po drodze wyj***ć psa, bo jak tu jechać nad morze.

Na całym świecie motyw jest podobny, a potem nie jest winny człowiek, który doprowadził do upodlenia i zdziczenia zwierząt, tylko te okrutne, wygłodniałe bestie, przeganiane na kopach z jednej ulicy na drugą.

Tylko pytam się skąd te zwierzęta wzięły się na ulicy?
Kosmici je k***a podrzucają?

Ludzie to w przeważającej części idioci i zawsze będą widzieć małą, biedną dziewczynkę pogryzioną przez złego psa.

W komentarzach napiszą: to jest sadistic, pies do odstrzału, ku uciesze grona sadoli ;-)
Dziękuję za uwagę i powtórzę, ja tam psu się k***a nie dziwię.

kowboj

2023-01-10, 07:32
Co ten gówniak sobie myślał? Myślała że dziki pies będzie sìę z nią bawił? ;-)

Duczki1234

2023-01-10, 08:36
Gościu na skuterze typowy sadol :D Swój chłop nie chciał przerywać doskonałej zabawy


suborg

2023-01-10, 11:27

Mzimu

2023-01-10, 12:40
SlimShady napisał/a:

Właśnie widziałem na hardzie pogryzionego chłopca przez psy. W głowie mi się nie mieści, że po ulicy moją chodzić takie bydła. Dobrze, że w Polsce zrobili z tym porządek już wiele lat temu.



Co zrobili konkretnie? Ludzie dalej puszczają swoje bydlęta po ulicach.

marcino_zly

2023-01-10, 12:52
A teraz będzie musiała sie męczyć w kraju gównem płynącym...
A mogło być tak pięknie...

Karboksylator

2023-01-10, 13:49
widzieliście jak ta stara baba splunęła?

Genius510

2023-01-10, 17:00
Szkoda że jej nie zagryzł...Teraz zwierzę nie żyje przez małą dz**kę