18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź odpowiem ci bajeczkę

GeorgeHarvey1 • 2022-08-12, 20:04

Bajka o mych jajkach

Szangti

2022-08-12, 21:02
Banda sodomitów i zboczeńców.

Tobiahus96

2022-08-12, 21:13
Nie oglądać przy jedzeniu, obrzydliwe. :rzygi2:

nowynick

2022-08-12, 21:25
w tym przypadku trzeba być tolerancyjnym - właściwy dobór amunicji zwiększa tolerancyjność strzału

Autor

2022-08-12, 21:58
To jest zwykły cyrk obwoźny, który dotowany jest przez inicjatorów rewolucji. To taka sama banda idiotów, jak ta, która błyskawicami napie**alała, aby dokonać polaryzacji społeczeństwa zgodnie z zasadą Divide et impera. Ta sama pseudointelektualna hołota popierająca te idiotyczne protesty, nawet nie zajrzała do ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Nawet gdyby Lempartową wpuścili to Trybunału Konstytucyjnego, miała by związane ręce. Ale... Komu się k***a chce dziś cokolwiek czytać, jak gotowa papka, duraczenie i wszechobecny debilizm jest na początku dziennym i codziennie ładuje się go do tępych łbów.
Mieliśmy maseczki, lockdowny, reżim sanitarny! 24 lutego koronawirus został unicestwiony. Dlatego Putin powinien otrzymać honorową nagrodę Nobla, za zwalczenie jednego najbardziej krwiożerczych wirusów w historii nowoczesnego Świata. A jednak dziś nadal spotyka się na ulicach kretynów w maseczkach. I jak nie sterować taką hołotą? Jak sama się wpie**ala do dziury i dziwi się dlaczego boli?
To samo z dewiantami, odmieńcami i innymi wykolejeńcami, których zboczenie ma być traktowane jako coś normalnego. k***a przecież na samą myśl fedrowania w męskiej dupie robi się niedobrze...
A jednak połowa kretynów będzie nadal myliła pojęcie tolerancji z akceptacją.

Mzimu

2022-08-12, 22:16
@up

a co się tak debilami przejmujesz? Zawsze byli, zawsze będą, teraz wpie**olą sobie kolejną dawkę czegoś tam w żyły, żeby się poczuć się mądrzejszymi.

NataliaW

2022-08-12, 22:23
Za dzieciaka(20lat temu) jak ktoś kogoś nazwał pedałem to najgorsza obelga... Dziś to już jest w pl niemile widziane. A na zachodzie jakby jakiś dzieciak tak nazwał kolegę to rodzice mogliby stracić prawa rodzicielskie, ilu ludzi ma wyroki odsiadki za pisanie negatywnie o zbokach na portalach... Itd
Nie można mówić że oni są nieszkodliwi, że byli są i beda, ich ta cała rewolucja ona postępuje permanentnie i ugotuje nas jak żaby w garnku, że się nawet nie skapniemy.

Wdowa44

2022-08-12, 22:51
Ja się pytam gdzie jest Wódz Adolf Hitler,on jeszcze by uratował ten świat.

Love_is_Love

2022-08-13, 01:54
Podkład muzyczny w sam raz do prawicowego scenariusza zagrożenia wrogiem :lol:

Zasysacz

2022-08-13, 03:24
Mocne k***a na harda z takimi tematami....

CoJaTamKurwaWiem

2022-08-13, 05:30
Love_is_Love napisał/a:

Podkład muzyczny w sam raz do prawicowego scenariusza zagrożenia wrogiem



Co.... Zapiekło dupsko...?
Jesteś pewien, że to wina filmiku...? :kawa:

julek1947

2022-08-13, 08:03
Wdowa44 napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest Wódz Adolf Hitler,on jeszcze by uratował ten świat.



Że tak zazartuje; wyjąłeś mi to z ust

Heliar

2022-08-13, 08:53
Spokojnie oprócz tych lewackich idiotów już nikt na świecie w ich ideologię nie wierzy, cały świat odwraca się o lewackiego UE i USA, zawiązują sojusze polityczne i gospodarcze, mnożą się jak karaluchy w przeciwieństwie do zachodniego świata. Niebawem zachodniej świat będzie niewielką, nic nie mogącą mniejszością.