18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź odpowiem ci bajeczkę

GeorgeHarvey1 • 2022-08-12, 20:04

Bajka o mych jajkach

Antoni79

2022-08-13, 09:47
Wdowa44 napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest Wódz Adolf Hitler,on jeszcze by uratował ten świat.



Wytruł gazem i spalił w piecach wszystkich debili i pedałów. Brutalne, ale skuteczne i dające na przyszłość krajowi przewagę.

Smokw

2022-08-13, 09:48
Autor napisał/a:

To jest zwykły cyrk obwoźny, który dotowany jest przez inicjatorów rewolucji. To taka sama banda idiotów, jak ta, która błyskawicami napie**alała, aby dokonać polaryzacji społeczeństwa zgodnie z zasadą Divide et impera. Ta sama pseudointelektualna hołota popierająca te idiotyczne protesty, nawet nie zajrzała do ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Nawet gdyby Lempartową wpuścili to Trybunału Konstytucyjnego, miała by związane ręce. Ale... Komu się k***a chce dziś cokolwiek czytać, jak gotowa papka, duraczenie i wszechobecny debilizm jest na początku dziennym i codziennie ładuje się go do tępych łbów.
Mieliśmy maseczki, lockdowny, reżim sanitarny! 24 lutego koronawirus został unicestwiony. Dlatego Putin powinien otrzymać honorową nagrodę Nobla, za zwalczenie jednego najbardziej krwiożerczych wirusów w historii nowoczesnego Świata. A jednak dziś nadal spotyka się na ulicach kretynów w maseczkach. I jak nie sterować taką hołotą? Jak sama się wpie**ala do dziury i dziwi się dlaczego boli?
To samo z dewiantami, odmieńcami i innymi wykolejeńcami, których zboczenie ma być traktowane jako coś normalnego. k***a przecież na samą myśl fedrowania w męskiej dupie robi się niedobrze...
A jednak połowa kretynów będzie nadal myliła pojęcie tolerancji z akceptacją.



No i pyk wpisujesz się w swój opis bezbłędnie tekstem o 24 lutego, a prawdziwym winowajcom przez to umyka prawda. Nasz rząd już w styczniu zapowiedział, że od marca nie będzie dopłat dla szpitali i lekarzy za COVID. Ot cała prawda, że Łódzcy Łowcy Skór rozplenili się na całą Polskę.

Antoni79

2022-08-13, 09:53
Za dotykanie dzieci obcinać łapy i palić w oponach, jak murzynów.

zlylukasz

2022-08-13, 10:08
NataliaW napisał/a:

Za dzieciaka(20lat temu) jak ktoś kogoś nazwał pedałem to najgorsza obelga... Dziś to już jest w pl niemile widziane. A na zachodzie jakby jakiś dzieciak tak nazwał kolegę to rodzice mogliby stracić prawa rodzicielskie, ilu ludzi ma wyroki odsiadki za pisanie negatywnie o zbokach na portalach... Itd
Nie można mówić że oni są nieszkodliwi, że byli są i beda, ich ta cała rewolucja ona postępuje permanentnie i ugotuje nas jak żaby w garnku, że się nawet nie skapniemy.

Czasy sie zmieniły , od 10 lat walisz konia w piwnicy i nawet nie zauwazyles ze świat poszedł do przodu.

Love_is_Love

2022-08-13, 10:29
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Co.... Zapiekło dupsko...?
Jesteś pewien, że to wina filmiku...?



Dlaczego miało zaboleć? Filmik zmontowany z ludzi obscenicznie obnoszących się własną innością, a Wam już się klepki w głowach układają w ciągi zdaniowe:
"łapy precz od naszych dzieci" i "musimy bronić kościołów" :)

eMCeONe

2022-08-13, 10:48
Gdyby nie sadol, żyłbym w błogiej nieświadomości, że coś takiego istnieje. Dowiedziałem się... i dalej mam wyj***ne. Nigdy na ulicach nie widziałem czegoś takiego, a dzieciaki bardziej dostają szału jak wychodzą jakieś lody youtuberów czy pseudo raperów. Z tego co pamiętam to z Pierdonia każdy też walił bekę, że pedzio został prezydentem a finalnie wyszło, że był całkiem spoko. Niech każdy se tam wsadza w co ma ochotę, do czasu jak nie robi nikomu krzywdy. W starożytności też żołnierze walili się w dupala, posłowie walili żołnierzy, żołnierze walili posłów, chłopaków, dziewczyny, konie, kozy, kuny, łasice i inne badziewia i nikt z tego problemu nie robił. Pytanie do autora tej wrzutki.. Czego szukałeś w internecie, że dostałeś jasno sprecyzowany film o tych transformersach? Ja oglądam od x czasu na yt różnego rodzaju kanały motoryzacyjne, historyczne czy techniczne i ani razu mi temat lgbt nie wyskoczył... w necie znajdziesz dowody na wszystko co idiotyczne...

Love_is_Love

2022-08-13, 11:44
eMCeONe napisał/a:

Gdyby nie sadol, żyłbym w błogiej nieświadomości, że coś takiego istnieje. Dowiedziałem się... i dalej mam wyj***ne. Nigdy na ulicach nie widziałem czegoś takiego, a dzieciaki bardziej dostają szału jak wychodzą jakieś lody youtuberów czy pseudo raperów. Z tego co pamiętam to z Pierdonia każdy też walił bekę, że pedzio został prezydentem a finalnie wyszło, że był całkiem spoko. Niech każdy se tam wsadza w co ma ochotę, do czasu jak nie robi nikomu krzywdy. W starożytności też żołnierze walili się w dupala, posłowie walili żołnierzy, żołnierze walili posłów, chłopaków, dziewczyny, konie, kozy, kuny, łasice i inne badziewia i nikt z tego problemu nie robił. Pytanie do autora tej wrzutki.. Czego szukałeś w internecie, że dostałeś jasno sprecyzowany film o tych transformersach? Ja oglądam od x czasu na yt różnego rodzaju kanały motoryzacyjne, historyczne czy techniczne i ani razu mi temat lgbt nie wyskoczył... w necie znajdziesz dowody na wszystko co idiotyczne...



W tym rzecz! Ci którzy najbardziej boją się LBGT najpewniej boją się przyznać, że sami mieli by na to ochotę, ale ksiądz powiedział że to obrzydliwe więc tak być musi... Mag w plemieniu jest przecież nieomylny...

bigoslaw_lyzka_von_wood

2022-08-13, 12:16
Autor napisał/a:

ciach bzdury z tektury
A jednak połowa kretynów będzie nadal myliła pojęcie tolerancji z akceptacją.



Jesteś takim samym kretynem a nawet większym. Alebowiem paczasz a nie widzisz - jako pisze w księdze mordów i wypaczeń.
To jest zaplanowane niszczenie Zachodu przez Ruskich Sk***ysynów. Trwa to od kiedy ruskie ch*je wymyśliły "hipisów" i trafiło na podatny bezdennie głupi rynek młodzieży w USA. Po hipisach pora na LGBTUSA oraz oczywiście BLM.
Towarzysz ch*j nad ch*je Putin właśnie zaciera ręce....

Autor

2022-08-13, 13:43
bigoslaw_lyzka_von_wood,
Wiesz co Łyżka Bigosław, weź ty już sp***alaj.

OpenStreetMaps

2022-08-13, 16:39
Ten napis Vrede na tęczowej ścierze oznacza po niderlandzku pokój.
A ja przypominam że to podstęp bo tęczowe barwy są do dupy
i po wymieszaniu razem tworzą brązowy kolor kupy
w którą geje kałowi swe członki zakurzyć są gotowi.


Pijanystary

2022-08-13, 18:00
Autor napisał/a:

To jest zwykły cyrk obwoźny, który dotowany jest przez inicjatorów rewolucji. To taka sama banda idiotów, jak ta, która błyskawicami napie**alała, aby dokonać polaryzacji społeczeństwa zgodnie z zasadą Divide et impera. Ta sama pseudointelektualna hołota popierająca te idiotyczne protesty, nawet nie zajrzała do ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Nawet gdyby Lempartową wpuścili to Trybunału Konstytucyjnego, miała by związane ręce. Ale... Komu się k***a chce dziś cokolwiek czytać, jak gotowa papka, duraczenie i wszechobecny debilizm jest na początku dziennym i codziennie ładuje się go do tępych łbów.
Mieliśmy maseczki, lockdowny, reżim sanitarny! 24 lutego koronawirus został unicestwiony. Dlatego Putin powinien otrzymać honorową nagrodę Nobla, za zwalczenie jednego najbardziej krwiożerczych wirusów w historii nowoczesnego Świata. A jednak dziś nadal spotyka się na ulicach kretynów w maseczkach. I jak nie sterować taką hołotą? Jak sama się wpie**ala do dziury i dziwi się dlaczego boli?
To samo z dewiantami, odmieńcami i innymi wykolejeńcami, których zboczenie ma być traktowane jako coś normalnego. k***a przecież na samą myśl fedrowania w męskiej dupie robi się niedobrze...
A jednak połowa kretynów będzie nadal myliła pojęcie tolerancji z akceptacją.




Ej niesterowany nie debilu chciałem Ci tylko przypomnieć że po 24lutego skończyła się Braunowska depopulacja szczepionkowa i zaczęła ukrainizacja Polski. Także ten... kombinuj dalej myślicielu