18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cho na solo, kutasiarzu.

saves • 2017-06-30, 22:48
Kolor upierzenia nieprzypadkowy... :D






Niemały problem mają mieszkańcy kanadyjskiego Vancouver. W kilku domach poczta nie będzie dostarczana, po niecodziennym incydencie. Kruk o imieniu Canuck zaatakował i ranił pracującego tam listonosza.
- Regularne dostarczanie poczty do trzech domów zostało wstrzymane, ponieważ jest niebezpieczne dla naszych pracowników - tłumaczył rzecznik poczty. - Monitorujemy sytuację podczas dostarczania poczty innym mieszkańcom na tej ulicy. Jeśli nasi pracownicy uznają, że dostarczanie poczty pod te trzy adresy jest bezpieczne, to z powrotem będą to robić.
Canuck jest znany w okolicy - często kradnie mieszkańcom błyszczące przedmioty i ludzi zdecydowanie się nie boi. Na Facebooku powstała nawet strona, której założyciel mieszkający w okolicy dzieli się kolejnymi dokonaniami kruka. Tam opisał, że zaatakowany listonosz został zraniony do krwi. Zaraz potem dostawy poczty zostały zawieszone.
Canuck miał różne przestępcze epizody oprócz napaści na listonosza. W 2016 roku utrudniał funkcjonariuszom śledztwo, kradnąc z miejsca przestępstwa narzędzie zbrodni. Wszystko dlatego, że zbrodni dokonano błyszczącym nożem.

http://www.tygodniknarodowy.pl/7421/dostawa-poczty-wstrzymana-przez-kruka-slawny-w-okolicy-ptak-przestepca-ranil-listonosza/

maly-boy

2017-07-01, 20:43
Ciekawy tylko jestem po ch*j ktoś mu zacisnął trytytkę na łapie :D

radek225

2017-07-02, 00:46
@up a o obrączkowaniu ptaków ro pan kiedykolwiek słyszał?

konował

2017-07-02, 03:41
j***ny k***a kruk zteroryzowal jedna piedrolona instytucje, k***a niech sobie wiedzmina zamowia za ubicie tej besti. Swiat juz dawno stana na ch*ju.

Uechtacz

2017-07-02, 15:11
Njus typu "nie mogę spać bo trzymam kredens"