18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cho na solo, kutasiarzu.

saves • 2017-06-30, 22:48
Kolor upierzenia nieprzypadkowy... :D






Niemały problem mają mieszkańcy kanadyjskiego Vancouver. W kilku domach poczta nie będzie dostarczana, po niecodziennym incydencie. Kruk o imieniu Canuck zaatakował i ranił pracującego tam listonosza.
- Regularne dostarczanie poczty do trzech domów zostało wstrzymane, ponieważ jest niebezpieczne dla naszych pracowników - tłumaczył rzecznik poczty. - Monitorujemy sytuację podczas dostarczania poczty innym mieszkańcom na tej ulicy. Jeśli nasi pracownicy uznają, że dostarczanie poczty pod te trzy adresy jest bezpieczne, to z powrotem będą to robić.
Canuck jest znany w okolicy - często kradnie mieszkańcom błyszczące przedmioty i ludzi zdecydowanie się nie boi. Na Facebooku powstała nawet strona, której założyciel mieszkający w okolicy dzieli się kolejnymi dokonaniami kruka. Tam opisał, że zaatakowany listonosz został zraniony do krwi. Zaraz potem dostawy poczty zostały zawieszone.
Canuck miał różne przestępcze epizody oprócz napaści na listonosza. W 2016 roku utrudniał funkcjonariuszom śledztwo, kradnąc z miejsca przestępstwa narzędzie zbrodni. Wszystko dlatego, że zbrodni dokonano błyszczącym nożem.

http://www.tygodniknarodowy.pl/7421/dostawa-poczty-wstrzymana-przez-kruka-slawny-w-okolicy-ptak-przestepca-ranil-listonosza/

Exias

2017-06-30, 22:57
a to zaj***ć nie można tego zwierza?

Jo...........23

2017-06-30, 23:31
Exias napisał/a:

a to zaj***ć nie można tego zwierza?



W państwach rządzonych przez lewactwo zwierzęta mają więcej praw niż ludzie.
W ramach rekompensaty ludzie mają tam legalną aborcję.

sh...........ns

2017-06-30, 23:47
Nie ludzie mają tam aborcje tylko kobiety

kevlarx

2017-06-30, 23:54
piwko za tytuł :)

mygyry

2017-07-01, 00:06
Jaką ciota trzeba być, żeby bać się pierzastego sk***iela a równocześnie ściągać tysiącami potencjalnych morderców/terrorystów i mówić, że to nic złego, ja pie**ole jak mi ich nie szkoda...

sh...........ns

2017-07-01, 01:16
mygyry ty wiesz gdzie leży kanada ?

cys23

2017-07-01, 02:22
Ludzie listów nie dostajá, bo listonosz boi się kruka z nożem. Niby materiał na horror klasy B a to kanada...

Lingula

2017-07-01, 10:22
Canuck wyglada na ciekawego kruka, ale za ranienie listonoszy niech murzyn ginie.

Mafiozo13

2017-07-01, 10:52
czarny, kradnie, niebezpieczny dla otoczenia.... jakieś skojarzenia??

radek225

2017-07-01, 13:20
mygyry napisał/a:

Jaką ciota trzeba być, żeby bać się pierzastego sk***iela a równocześnie ściągać tysiącami potencjalnych morderców/terrorystów i mówić, że to nic złego, ja pie**ole jak mi ich nie szkoda...



Nie wiem, czy rozumiesz, ale kruk nie jest takim zwykłym pierzastym sk***ielem. Ich inteligencja dorównuje, a czasami nawet przewyższa inteligencję małp. A na pewno nie jednego ciapackiego imigranta. Ptaki te rozpoznają twarze, kojarzą fakty, potrafią (oczywiście w mniejszym stopniu niż ludzie) myśeć abstrakcyjnie. Świetnie pracują zespołowo, potrafią wytwarzać proste narzędzia, oraz potrafią nauczyć się obsługiwać inne (w tym przypadku nóż). Kruk potrafi także nauczyć się mówić jak papuga. Więc nie jest to tak sobie pierzasty ptaszek jak wróbelek, czy kaczuszka, tylko myślący podobnie jak człowiek i naprawdę groźny przeciwnik.

Loaloa

2017-07-01, 13:43
Widzę, że to recydywista, był już notowany, spójrzcie na obrączkę na nodze.

saves

2017-07-01, 13:47
up
Podobna do twojej

Gambi

2017-07-01, 19:49
Nie są niebezpieczne. Po prostu się jeden gnój trafił :P