18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopaczki znęcają się nad kolegą w okularach

BaQu3232 • 2017-08-10, 01:03
Filmik znalazłem na facebooku :!: :!: :!:





no k***a debile :homer: :homer: :homer:

Torch1

2017-08-10, 20:19
Jak typowe c**y w grupie na słabszego zawsze mocni.

CiosNożem

2017-08-10, 21:03
I to są koledzy? Ogólne "zdebilenie" zle rokuje na przyszłość, jak niektóre komentarze :)

purek

2017-08-10, 22:05
tiny . pl/ gj9mx Zdobyli popularność

bimaczow

2017-08-10, 22:47
Hahaha ale muszą się telepać że strachu jak widzą tutaj ten filmik :-D ... Ciotunie p*zdunie

maciuch2

2017-08-10, 23:28
szkoda, że akurat obok nie przechodziłem, ale bym ch*ja zrobił

Piotru70

2017-08-11, 01:02
Za trzy dni śmiecie z tefałenu odkopią temat i będą pędzlować penta przez dwa tygodnie że dwóch głąbów znęca się nad jakąś pipą.

Chodowca

2017-08-11, 01:06
Igor co to za podlaskie imię? Spotkał bym gnoja to bym mu kija w dupe wsadził i skopał smarkacza

Psilocke

2017-08-11, 01:25
k***a ludzie przecież to jest coś o czym wszyscy zapomnieli.
Selekcja naturalna.

Kiedyś to istniało teraz przejawia się w takich aktach debilizmu.
Nie twierdzę że Igor zrobił coś dobrego ale ten leżący koleś nic nie zrobił. Co myślał że go na litość weźmie?
Wstalby z tej gleby i igorowi pie**olnal. Może by mu mordę oklepali ale dali by sobie spokój.
A tak to rośnie następny egzemplarz któremu trzeba będzie pomagać we wszystkim.

BenderXXX

2017-08-11, 01:44
@up

A tu się, k***a z tobą nie zgodze. Nie chce mi sie rozpisywać bo nic sie tam na szczescie nie stalo ale prawda jest taka, ze chlopak mogl np. zostac inwalida przed debile zachowanie "kolegów". Debilizm trzeba tepić. A, że p*zda? A moze go leją w domu, może molestuja, moze starzy pija, moze jest pedałem - a moze poprostu p*zdą ale to nie znaczy, ze trzeba go sp***olic z murka na trawnik ot tak dla jaj.

Psilocke

2017-08-11, 02:15
Nie nie trzeba. Ba jest to debilne.
Jednak bronienie własnej osoby to chyba w genach jako instynkt samozachowawczy zapisane.

Nie bardzo rozumiem co ma do rzeczy to że ma źle w życiu.
Sorry ale jak mawiają kaszubi "life is brutal".
Kiedyś jakby był taki p*zdowaty to by go poprostu coś zezarlo i tyle. Teraz wszyscy będą się nad nim rozczulac bo się znecaja nad nim. Znecaja bo na to pozwala.
Tyle w tej sytuacji jego winy jak i debila Igora.
Igor chciał się pokazać przed kolegami a ten mu na to pozwolił. Jakoś nie widzę aby Igor był 3 razy większy od niego i machal nim jak lalka.

Bronić się trzeba umieć samemu.

ho...........zo

2017-08-11, 06:14
Wakacje powinny zostać zdelegalizowane.

Suspens

2017-08-11, 09:47
HAHAHA typowe polaczkowo- cebulowe zachowanie :D

Jeden el polako nie dał rady słabemu ziomusiowi to podleciał drugi polako cebulako żeby go zrzucić. Cała historia naszego narodu w jednym filmiku :)

wolfu

2017-08-11, 14:05
Akcja z mojej miejscowości. Chłopak nękany lekko przyj***ny na co dzień, toteż gnoje sobie wybrały najbardziej bezbronną ofiarę. To się wydarzyło na początku wakacji, ale dopiero teraz poszło w neta i ujrzało światło dzienne. WP.pl zgłosiła sprawę na policję, niedługo sprawa w sądzie. Generalnie pewnie wielki ch*j ugrają (poza kuratorem), jeden gnój syn policjanta, reszta właścicieli sklepów, aptek, etc; więc posmarują i będzie po krzyku.