18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopaczki znęcają się nad kolegą w okularach

BaQu3232 • 2017-08-10, 01:03
Filmik znalazłem na facebooku :!: :!: :!:





no k***a debile :homer: :homer: :homer:

kevlarx

2017-08-10, 01:33
ja tu widzę jednego chłopaczka i kilku polaczków

sirdevon

2017-08-10, 01:37
Ja tu widzę pasek w TVNie, że dzieci się znęcają nad innymi dziećmi. Znowu będzie gównoburza o patologii w szkołach i na wakacjach. Zwolnią nauczyciela, który zorganizował tę wycieczkę a tych dwóch debili dostanie kuratora z sądu rodzinnego.

Już się nie mogę doczekać :mrgreen:

kubalorek2

2017-08-10, 02:15
Też to widziałem kilka razy, ale nadal nie wiem czy on płacze czy sie śmieje :-?

PolaczekRR

2017-08-10, 02:29
Nie moge się doczekać aż Igor wraz z całą rodziną będą musieli przepraszać na FB , ja pie**ole kiedyś to ci debile mieli naprawde łatwiej teraz przypał na całą polsze

os...........wo

2017-08-10, 02:53
Od razu znęcanie. Może to ich forma okazywania przyjaźni.

lordbober

2017-08-10, 04:23
No żeby tak siebie samego wrzucać?

~Velture

2017-08-10, 07:33
Zarejestrowałeś się tutaj rok temu, w wakacje, a to jest twój pierwszy post i przypadkiem na fb znalazłeś ten filmik...
W ch*j wiarygodne. Pozdrów igora jak mu będziesz pędzel opie**alał.

Wiewór

2017-08-10, 09:28
Jak to znajdzie TVN to będą katować ten filmik przez następny tydzień. Cały tydzień pie**olenia o polskich patusach.

~Velture

2017-08-10, 10:06
Abraxus napisał/a:

Jak to znajdzie TVN to będą katować ten filmik przez następny tydzień. Cały tydzień pie**olenia o polskich patusach.


Smutne w tym wszystkim jest to, że wyjątkowo masz rację i się z tobą zgadzam.

SpeedyG

2017-08-10, 11:04
Debile sami to wrzucili do internetu, powinni dostać taki wpie**ol w domu żeby im się odechciało robić głupot.
Ten koleś też p*zda, powinien pociągnąć debila ze sobą w dół. Zawsze tak było i będzie, że w pewnym wieku dzieci znęcają się psychicznie i fizycznie na słabszych rówieśnikach. Rodzice powinni uczyć, że jak ktoś się zaczyna to lej go w mordę, ale sam nie znęcaj się nad nikim.

Argeusz

2017-08-10, 12:10
Hmm przecież nic takiego strasznego to mu sie k***a nie stało, co to tu robi

Hornet

2017-08-10, 18:22
Argeusz napisał/a:

Hmm przecież nic takiego strasznego to mu sie k***a nie stało, co to tu robi



Co to tu robi?
BaQu3232, wrzucił to wideo na serwer, dzięki czemu można je obejrzeć. Nie ma za co. :amused:

Jednakże odnośnie kwestii samego znęcania się to uważam, że powinni jak najbardziej odpowiedzieć za dokonany czyn. Nie uważam by był to powód do nadawania kuratora, czy wysyłania chłopaków do poprawczaka. Solidny opie**ol od rodziców, ostra reakcja szkoły oraz parędziesiąt godzin prac społecznych (np. w hospicjum przy ludziach srających pod siebie) powinno być wystarczającą karą. Ktoś może zapytać dlaczego, aż tak ostro? Gdyż wygląda na to, że zrzucili chłopaka aż i tylko z pierwszego piętra. Tylko, gdyż człowiek jest w stanie celowy taki skok wykonać z powodzeniem bez uszczerbku na zdrowiu. Aż, ponieważ on go sam nie wykonywał, tylko go zepchnięto! Skrajny brak wyobraźni i poszanowania drugiego człowieka. Widać przedstawiona tutaj młodzież, nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia na jakie wystawili swojego "kolegę".

nectovelius

2017-08-10, 19:44
@Hornet - popieram... bezmózgi i tyle... inaczej bym podszedł do tego jakby go wyprostowali i pchnęli... miałby możliwość jakąkolwiek wybronić się z upadku... a tak... ch*j wie jak spadnie - poleci na głowę, kark skręci... na klatę, żebra połamie... na dupę - nie wysra się przez miesiąc...
Poza tym... okularnik naiwny - zaufał "blok ekipie", że jest jednym z nich... po części jego wina... jeśli w przeszłości od nich dostawał wpie**ol, to powinien ich od siebie trzymać na odległość maczety, albo siekiery (zależy co ma pod ręką). A tak... myślał, że żuci ze dwie k***y, "igor, igor, nie, pomóżcie" i będzie cacy... a wyj***ć igorkowi nie łaska :?: i to on by beczał, a nie ten szklarz, a i filmik by był ciekawszy :P