18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chlebaki

Anus • 2013-12-19, 22:24


nowa kolekcja obuwia zimowego już niedługo w sprzedaży 8-)

kalosz90

2013-12-20, 16:37
@UP pie**olone zjeby.

Kupując COKOLWIEK dla przyjemności (piwo, papierosy, chipsy COKOLWIEK k***A) tak naprawdę marnujecie pieniądze, bo przecież moglibyście za to tyle chleba naj***ć i jeszcze głodnym rozdać. k***a, waszym uzależnieniem są np. szlugi, a może on jest uzależniony od robienia sobie butów z chleba? Serdeczny ch*j w dupę tym, którzy czepiają się osób, które wydają w upragniony sposób ciężko zarobione pieniądze.

BuszującyWeZwłokach

2013-12-20, 16:52
Co wy z tym chlebem? Przecież wszystko można przeliczyć na kasę, a każdy robi ze swoją kasą co chce - może nawet ją marnować jak jest idiotą (albo 'idiotom' - jak wolą pisać głąby). Na co dzień sami ateiści, ale jak pokazać buty z chleba to wylało się morze hipokryzji k***a he he! Jak ja wami gardzę.

ddobry10

2013-12-20, 17:31
Lucas877 napisał/a:

Żeby zabrakło kiedyś ch*jowi tego chleba



brak chleba=brak butów
brak butów = śmierć
niech ten ch*jek nie zapomni o nas i wrzuci coś na harda :D

chromy000

2013-12-20, 18:07
Ale skórzane buty ma co drugi sk***ysyn hipokryta.

Anake

2013-12-20, 19:12
Lucas877 napisał/a:

Żeby zabrakło kiedyś ch*jowi tego chleba


no to sobie papcie zje xD

konowal

2013-12-20, 19:16
Jego pieniądze ma prawo robić z nimi co chce, czemu ma go obchodzić, że czarni zdychają w afryce?

j***ćCyganów napisał/a:

@ceembe
już jest ustawa, która zniosła ten podatek, także każdy kto zmarnował choćby kromkę chleba jest zwykłym sk***ysynem.



Ja codziennie kupuję cały chleb a zjadam może 1/4 jak dobrze pójdzie i resztę wyrzucam, co mi zrobisz, biedaku?

konowal

2013-12-20, 19:49
Zesrasz się, polaczku.

JebaćCyganów

2013-12-20, 19:54
polaczka szukaj przed lustrem, zakompleksiona gnido. bez odbioru.

panmorda

2013-12-21, 22:43
sie znalazl konowal co przyleciał z Planety X k***a jego mać! konowal To mama go tak nazwała bo bez szarej komórki w okularach gania po osiedlu, pewnie mu też konto na sadolu założyła bo sie zlitowała nad synkiem. Tak to jest z ludźmi o niskiej wartosci intelektualnej szukają pokrzepienia nawet ceną pogrązania siebie samego. To jest dopiero polityka konowałów! Ciekwe czy to rodzina taka cała czy na razie tylko jeden taki konował... :mrgreen:

konowal

2013-12-23, 17:28
panmorda napisał/a:

sie znalazl konowal co przyleciał z Planety X k***a jego mać! konowal To mama go tak nazwała bo bez szarej komórki w okularach gania po osiedlu, pewnie mu też konto na sadolu założyła bo sie zlitowała nad synkiem. Tak to jest z ludźmi o niskiej wartosci intelektualnej szukają pokrzepienia nawet ceną pogrązania siebie samego. To jest dopiero polityka konowałów! Ciekwe czy to rodzina taka cała czy na razie tylko jeden taki konował... :mrgreen:



Prawie się oplułeś polaczku, z biedronki wróciłeś?