18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chlebaki

Anus • 2013-12-19, 22:24


nowa kolekcja obuwia zimowego już niedługo w sprzedaży 8-)

buenos11

2013-12-20, 09:09
Za te chlebuty ch*j mu na pysk. :snajper2:

Browaryt

2013-12-20, 10:47
Ludzie co was poj***ło... kupił te 2 chleby za 5 złoty i może z nimi zrobić k***a co mu się podoba. nikt nic nie mówi jak 80% społeczeństwa odkraja skórkę i wyrzuca... Ja pie**ole obudźcie sie...

panmorda

2013-12-20, 11:47
mój sąsiad w takich to z rodziną na wyprawę kajakową co lato :D

Zarammoth

2013-12-20, 13:27
k***a, zawsze pod tematem związanym z "marnowaniem jedzenia" ten sam ból dupy, zamiast jakiejś normalnej dyskusji.

A może ten chleb jest już zepsuty? A może gościa najzwyczajniej stać na wydanie około 4 złotych w celu śmiesznego zdjęcia? Ile wy kasy wyrzucacie w błoto?

Fazer6

2013-12-20, 13:50
prawdziwy sadol potem go zje

EmpTy212

2013-12-20, 14:54
Co się czepiacie ? To że użył do zrobienia obuwia chleba jako materiału to nie oznacza, że jest zjebem... Każdą rzecz można zrobić ze wszystkiego jedno będzie lepsze z plastiku drugie z metalu a trzecie z chleba.

Autor butów jest zj***ny bo użył do produkcji chleba który ni ch*j nie nadaje się na buty.


Nicram1024

2013-12-20, 14:56
Dokładnie jego pieniądze, jego chleb, jego sprawa co z nim zrobi.
A moją sprawą jest to, że życzę sk***ysynowi śmierci z głodu, bo tak się po prostu nie powinno robić!

Ruli

2013-12-20, 14:56
zmarnował piątaka a mógłby sobie za to kupić skarpetki najka albo do krawcowej pójść ukrócić spodnie bo woda w piwnicy a nie k***a menel pokazuje co z chlebem robi, porażka..

ziel0ny93

2013-12-20, 15:42
Wszyscy pie**olicie- on chleba nie zmarnował!

Musiał przecież wyjeść cały środek :D

kovacić

2013-12-20, 15:56
Ja pie**ole, jacy tu agenci siedzą. Zaraz go k***a powiesicie za to.

JebaćCyganów

2013-12-20, 16:01
mam nadzieje ze niedlugo umrze za to. dz**ka.

Mycroft

2013-12-20, 16:05
Ci, którzy się cieszą z tego obrazka widać nigdy w życiu naprawdę nie byli głodni...
Karma is a bitch - nie ma się co unosić...

Ceembe

2013-12-20, 16:20
Ej, mam tylko jedno do powiedzenia - czym się różni zmarnowanie chleba którego piekarze wypie**alają dziennie setki tysięcy na śmietnik bo nie mają co zrobić jak się nie sprzeda (nie wszystko przerabia się na jakieś bułki tarte itp) od zmarnowania czegokolwiek o tej samej wartości? Jakby to był rozj***ny laptop za 3 kafle to każdy by darł ryja z radości a chleb którego w naszym położeniu produkuje się za dużo i niszczy więcej niż je to wielka obraza ludzkości i terroryzm. Ogarnijcie się, koleś ma pieniądze to kupuje jedzenie i je marnuje, jak jesteście takimi herosami to dzielcie się jedzeniem z biednymi w Waszym otoczeniu a nie manifestujecie głupotę w internecie. Tym bardziej że jak zaczniecie rozdawać to przypie**oli się skarbówka bo przecież podatek, w tych czasach lepiej wychodzi się na wyj***niu niż pomocy bliźnim i taka prawda.

A co do samego szacunku do żywności owszem mam go, ale też zdarza mi się wyj***ć coś do śmieci, kto nigdy nic nie wyj***ł niech pierwszy rzuci kamień. Albo pójdzie i nakarmi bezdomnego. Amen.

JebaćCyganów

2013-12-20, 16:29
@ceembe
już jest ustawa, która zniosła ten podatek, także każdy kto zmarnował choćby kromkę chleba jest zwykłym sk***ysynem.