18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński Most

KlinikaAborcyjna • 2013-03-06, 15:38
Chiński most szerszy niż Polskie autostrady.


Mają rozmach skubańcy - to za mało powiedziane

thoms0n

2013-03-06, 19:21
Jeden pas dla aut, dwa dla rowerów i innych piździdełek i pewnie jeszcze jeden dla tych co para kulos będą zapie**alać :D

bo...........30

2013-03-06, 19:22
wkrótce zapraszamy na największą w historii katastrofę budowlaną :D

plugnplay

2013-03-06, 19:26
zajebiscie, chinski most
beton z ryzu i zbrojenie z bambusa

janekl125

2013-03-06, 19:33
@up niech będzie nawet gównem lepiony, ale jest :) a u nas?

korinogaro

2013-03-06, 19:34
Za kilkadziesiąt lat jak dobrze pójdzie będziemy budowali przy użyciu nanorurek i zamiast stalowego zbrojenia będzie z przemysłowych diamentów to dopiero będą widoki. Pylony rozstawione co 10-15km. Mosty między kontynentami... Mam nadzieję że dożyję.

daewon

2013-03-06, 19:35
dla zainteresowanych pogoglujcie "most nad cieśniną Jiaozhou"

wilczekone

2013-03-06, 19:38
szerszy i dłuższy niż autostrady w Polsce

bz...........ue

2013-03-06, 19:42
Mają mosty, mają autostrady, mają wszystko lepsze niż w Polsce. Mają rozwijającą się gospodarkę i niedługo będą (właściwie to już są) światową potęgą pod każdym względem. Nie wiem skąd się biorą opinie, że Chiny są zacofane, biedne itd. Wystarczy spojrzeć na Szanghaj lub Pekin. Warszawa będzie tak wyglądać za jakieś 200 lat.

korinogaro napisał/a:

Za kilkadziesiąt lat jak dobrze pójdzie będziemy budowali przy użyciu nanorurek i zamiast stalowego zbrojenia będzie z przemysłowych diamentów to dopiero będą widoki. Pylony rozstawione co 10-15km. Mosty między kontynentami... Mam nadzieję że dożyję.




Hahaha. Tak! Tusk Ci wybuduje.

Meretrix

2013-03-06, 19:46
Jak mieszkacie na zadupiach to może autostrad nie widzicie ale to się akurat w ostatnich czasach zmieniło, jest A1 3 pasmowa, przynajmniej w mojej okolicy, A4 przez Katowice też jest 3 pasmowa już od dawna zresztą, A8 też miejscami 3 pasmowa, zresztą taka ilość jezdni jest potrzebna tylko po to aby TIRy nie blokowały autostrady, równie dobrze można by im zakazać wyprzedzania, gdy dostępne są tylko 2 pasy, w Polsce nie ma takiego natężenia ruchu na autostradach by były 3 pasy potrzebne.

Lagan

2013-03-06, 20:04
No i dłuższy niż wszystkie polskie razem wzięte :D

Meretrix

2013-03-06, 20:12
@bziktheblue Czemu porównujesz Polskę do Chin? Czemu mieli by mieć cokolwiek gorszego skoro są 3 najbogatszym państwem na świecie, Polskę możesz co najwyżej porównywać do Czech, Ukrainy czy Rosji , które mają podobną historię ostatniego wieku.

YoogiGoogi

2013-03-06, 20:22
@up
ja to widzę podział w Chinach na skrajną biede (własna gospodarka itp.) i duże miasta (bogactwo sporo większe od Polski)
teraz z tego co pamiętam to 1/5 ludzi na świecie jest w Chinach, tak ? mam nadzieję, że nie skłamałem
z tej 1/5, nawet niech połowa żyje z roli i płaci "jakiś" podatek dla państwa.. ile z tego chajsu? w ch*j

nie wiem jak tam jest na prawdę, ale musiałem pokazać opinię typowego Polaka, który się na wszystkim zna