18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska znieczulica w Polsce

huncfot130 • 2018-10-11, 23:03
A konkretnie to Chińska znieczulica w Gdańsku.

Za 3miasto.pl :
Do zdarzenia doszło po godz. 4 nad ranem. Jadący skuterem 73-letni mieszkaniec Gdańska wpadł w poślizg i przewrócił się. Mężczyzna upadł tak niefortunnie, że został przygnieciony przez jednoślad. Jak wynika z nagrania, leżał na jezdni przez kilkadziesiąt sekund.


Jechał dzidzia na kiblu, to nikt mu nie pomógł :mrgreen:

Panek_z_Polski

2018-10-12, 17:44
WujekMajkel napisał/a:



Ty k***a głupi jesteś ? Złapałeś kiedyś kapcia na jednośladzie przy 50 km/h ? Wiesz jakie ciśnienie jest w kole skutera ? Musiało by mu rozj***ć tą oponę na szczątki, żeby tak się ślizgnął. Po prostu 73 lata i demencja zrobiły swoje. Po to emeryci dostają 97% zniżki na komunikację miejską w Gdańsku, żeby nie stwarzali zagrożenia na drodze. Tumanie j***ny :)





Masz i czytaj, tumanie j***ny.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jechal-tunelem-na-skuterze-i-przewrocil-sie-kierowcy-nie-zar,nId,2643196

sirapacz

2018-10-12, 18:48
@Panek_z_Polski posądzasz go o to, że umie? :)

Cloverface

2018-10-12, 20:37
@BKKWK na srodku to ty postaw sobie cyrkiel, najlepiej by było gdyby stanął przed nim albo za nim. Auto na srodku chcial by ominac jakis zjeb co by zakuriwal i przejechał by Ciebie i tego dziadka. Jak już stawać i pomagać komus w tunelu to z głową. Tak jak nie stawiac samochodu za wzniesieniem zeby komus pomoc. Chyba ze chcesz trafic na sadola.

PieronJasnySzlag

2018-10-12, 22:02
Hahahaha, uwielbiam te standardy sadolowych baranów.
Filmik z kolizją sportowego motocykla, wina 100% osobówki, sadole piszą: jednego scierwa mniej, szkoda że nie zdechł, jebac dawców...
Naj***ny dziad, jadąc lewym pasem wypie**ala się, sadole piszą: ojej co za znieczulica, nikt się niezatrzymał straszne, ojejkutrzeba ukarać tych co niepomogli...

Rozpie**alają mnie te podwójne standardy :)

~PowerBoBass

2018-10-12, 22:44
Heh, beka, napisałem żartem o mandacie a tu dyskusja o tym. Żenada ludziki. Ja wiem, że przeciętny sadol to samochodem jeździł tylko w starym nfsie i GTA ale nie trzeba być wybitnym by stwierdzić, że w takiej sytuacji jak na filmiku powinno się zatrzymać za poszkodowanym i włączyć światła awaryjne oraz po szybkich oględzinach rozpocząć udzielanie pomocy lub ustawienie trójkąta awaryjnego w celu zminimalizowania możliwości najechania przez inne auto na nasze. Oczywiście również chronienie kiblarza przed zwyczajnym rozjechaniem przez innych uczestników ruchu.

Z innej beczki pisanie w artykule, że skandal bo ziomek leżał kilkadziesiąt sekund to jakaś kpina, kilkadziesiąt sekund o 4 rano to niewiele. Fakt, że Ci, co przejechali i się nie zatrzymali trochę odj***li ch*jnię. Nie zmienia to faktu, że pora była jaka była, każdy zaspany/zmęczony, jest tylko człowkiekiem i na czas nie ocenił sytuacji, a kilkadziesiąt metrów dalej machnął już ręką, bo każda możliwa reakcja byłaby bezpośrednim zagrożeniem również dla niego. Sam kiedyś minąłem rower leżący w lesie przy ulicy i pomyślałem, że ktoś poleciał grzybów szukać (wrzesień był) ale ciekawość w zasadzie nie dała mi spokoju i dopiero po kilku minutach zawróciłem, a tam ziomek zasłabł i leżał w rowie z rozj***nym łbem. Tu sytuacja była trochę inna choć też przejeżdżający kierowcy mogli nie zauważyć kiblarza, który nakryty był własnym kiblem. Życie.

gangstareso

2018-10-13, 15:21
Miałem kiedy przyjemność być świadkiem pewnego zdarzenia był to pierwszy i ostatni raz a podziękować mogę za tylko naszym sędzią jak i policji bo w pewnych momentach już się gubiłem czy byłem świadkiem czy przestępca :) kilka lat później znalazłem zwłoki w lesie nie informowałem sram bo powiedzą ze to moja robota byłem świadkiem napaści sram bo powiedzą ze to moja robota byłem świadkiem kradzieży auta sram bo powiedzą ze to moja robota więc co do znieczulicy podziękujmy naszemu prawu i sędzią

WOLFSGARD

2018-10-19, 16:29
po ch*j wsiada nawet na kibel majac 73 lata skoro nie potrafi jezdzic pewnie kupil 125cc i chcial poszalec bo prawko B ma od 100 lat....