18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska grupa operacyjna...

Halman • 2021-03-16, 11:08

nasłana przez zazdrosnego męża na kochasia...

Byku35

2021-03-16, 11:14
Czym chłop winny? suka daje dupy to kto by nie brał?

r061071

2021-03-16, 11:15
prawidło przeprowadzona akcja dla amatora cudzych cipek -bravo ,bo trzeba wiedziec komu można wkładać bez konsekwencji

elemental

2021-03-16, 11:22
Cuckold nie cofnie się przed niczym. Suka chciala dawac na boku to jej sprawa. Pieprzony przegraniec.

NiemiecWaszPan

2021-03-16, 11:29
elemental napisał/a:

Cuckold nie cofnie się przed niczym. Suka chciala dawac na boku to jej sprawa. Pieprzony przegraniec.



Co ty pie**olisz... Cuckold jest wtedy, gdy pozwala żonce pieprzyć się z innymi facetami i kręci go widok żony rżniętej przez inne ku*asy. Ten na filmiku to zwykły rogacz, który nie wiedział, że jego baba daje p*zdy na lewo. Dobrze, że zwołał ziomków. A tego frajera bitego nie żal.

garota

2021-03-16, 11:52
Wy tu pitu pitu a ja się pytam czy to byli jacyś głuchoniemi?

Gazownik

2021-03-16, 11:54
garota napisał/a:

Wy tu pitu pitu a ja się pytam czy to byli jacyś głuchoniemi?



Na to wyglada

Asuritta

2021-03-16, 11:55
żałosne... to ma być kara za zdradę ... zero inwencji już amerykanie z podtapianiem są lepsi zero dowodów przy obdukcji :)

SlimShady

2021-03-16, 11:55
Lamusy z was. Jak baba się puścila z nim, to ona jest niewierna i będzie dawać dalej. I to nie jest wina każdego co skorzysta, tylko tej ku*wy. To babę trzeba zmienić. Co innego jak ktoś chciał jej a ona była wierna. Takich to przerabiać na kaszanę.

~Popiół

2021-03-16, 12:06
Gościu taka p*zda, że kumpli zwołał na wpie**ol kolesiowi...nic dziwnego, że się puściła :roll:

Payan

2021-03-16, 12:10
Gruby wpie**ol na kwadracie. Gościu c**a, posłał kumpli.

Manii

2021-03-16, 12:12
SlimShady napisał/a:

Lamusy z was. Jak baba się puścila z nim, to ona jest niewierna i będzie dawać dalej. I to nie jest wina każdego co skorzysta, tylko tej ku*wy. To babę trzeba zmienić. Co innego jak ktoś chciał jej a ona była wierna. Takich to przerabiać na kaszanę.



Kazdy "honorowy" lamus co tak pie**oli ze ze c*pka blizniego to w zyciu i bla bla... bedzie pierwszy z prytkiem pchal sie miedzy nogi jak mu czyjas fajna laska wysle pare sygnalow.... Oni po prostu z automatu wizualizuja scenariusz jak ktos r*cha ich Karyny, a nie odwrotnie.

To ze zdali honorowy egzamin jak jakies zajete pasztety i matki polki lecialy na nich na imprezach podczas gdy mezulek naj***ny lezal pod stolem, nie znaczy ze go zdaja jak bedzie to zajebista laska typu "trophy wife" znudzona mezulkiem p*zdulkiem co ja bezfinezyjnie r*cha raz na miesiac.


Takbonie

2021-03-16, 12:21
Jeżeli chłop wiedział, że kobieta zajęta to sobie zasłużył.
Jeżeli chłop nie wiedział, że kobieta zajęta to sobie nie zasłużył.
Morał z tego taki:

Czy winny, czy nie
Sadole z filmiku cieszą się

Dobranoc

sard

2021-03-16, 12:31
Zawsze mnie zastanawia po ki ch*j? i Do tego jeszcze debil zostanie z puszczającą się suką... Powinien właśnie z kumplami przynieść zdzirę wraz z jej rzeczami wpie**olić kolesiowi do mieszkania i koniec pieśni. Czemu koleś ma odpowiadać za to, że laska mu się rozłożyła?

cz...........ek

2021-03-16, 12:40
k***a jak tak można, chłop chłopu. Bo to wina kochanka, że ktoś ma kobietę k***ę. W komentarzach też sami moraliści za dychę.