18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Chińska grupa operacyjna...

Halman • 2021-03-16, 11:08

nasłana przez zazdrosnego męża na kochasia...

kolosasz

2021-03-16, 16:18
Co wy k***a pie**olicie z o znaczeniu "cuckold". Jaki k***a rogacz? Jaki do ch*ja pana mężuś oglądający
jak jego żona uprawia seks z jakimiś łachmaniarzami?

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze: Cuckold to policjant bijący kobiety a srający w gacie na widok
j***nego kibolstwa

Tutaj o tym piszą

poczytajcie sobie w internecie a potem uaktualnijcie wasze słowniki

SzanownyPanKierownik

2021-03-16, 16:38
Dobrze przeprowadzona akcja. Aczkolwiek pacjent nie ucierpiał aż tak.. jeśli nie był świadom że ma faceta to zasłużenie dostał jeśli był świadom że jednak ma faceta to źle przeprowadzona akcja bo się jeszce ruszał :evil:

neonline

2021-03-16, 16:39
To zwyczajna, bardzo popularna usługa w tamtych rejonach nie wiele Yenów ;) Każdy kto sobie odłoży coś zaskurniaczków na pierwszej gorszej dzielnicy znajdzie takich najemników ;)

Wiewór

2021-03-16, 17:08
NiemiecWaszPan napisał/a:

Co ty pie**olisz... Cuckold jest wtedy, gdy pozwala żonce pieprzyć się z innymi facetami i kręci go widok żony rżniętej przez inne ku*asy. Ten na filmiku to zwykły rogacz, który nie wiedział, że jego baba daje p*zdy na lewo. Dobrze, że zwołał ziomków. A tego frajera bitego nie żal.



Zwykla pozda a nie facet. Nie dość że jest frajerem i jego żona poszła do innego to nawet nie potrafi sam załatwić swoich problemów i bierze kolegow do pomocy

tigerqaz

2021-03-16, 17:11
Tutaj pasuje, ten jeden jedyny niepowtarzalny i odpowiedni tekst:
"Panowie uwaga, będzie konfrontacja" :D

St...........on

2021-03-16, 17:48
r061071 napisał/a:

prawidło przeprowadzona akcja dla amatora cudzych cipek -bravo ,bo trzeba wiedziec komu można wkładać bez konsekwencji



Hhahaha typowy frajer jesteś. Jak kiedyś wyr*chasz czyjąś babę bo powie ci że jest wolna, a potem jej chłop cię oskalpuje to moze zrozumiesz imbecylu ,ze chłop wcale nie musiał wiedzieć ,że baba przypeawia rogi sojemu chłopu. Taka krucjata na r*chacza ma sesn tylko wtedy , kiedy r*chacz był twoim kumplem, ziomkiem, bartem itd- kiedy wiedział ,że baba ma chłopa.

Lukaskick napisał/a:

"Dzień dobry, czy pan zamawiał pobudkę na 5:30 ? "



To szybciutko , szybciutko bo juz 9:00 :amused:

saikomiki

2021-03-16, 18:10
sukę powinni otłuc, typ równie dobrze mógł nie wiedzieć, że posuwa mężatkę itp.

baronturbina

2021-03-16, 18:11
Najechali go z siłą wodospadu niczym WC picker! Szkoda wyra z palet!

picolo

2021-03-16, 18:48
k***a co za banda przegrywów. Ziomal powinien na odchodne flachę dostać, że obnażył k***ę. A brudne k***isko powinno im wszystkim opie**olić gałę dupą skoro tak lubi się k***ić. Czyż nie tak?

kapsel666

2021-03-16, 19:40
Ciekawe tylko czy to wina kochanka czy jego zony k***iska. Po co bic chłopa może k***isko miał na chacie.

Tupajew15

2021-03-16, 20:45
Ja powiem tak: sam aktualnie mam możliwość wydymać dziewczynę, która ma kogoś, ale jakoś tak mi k***a po prostu głupio, ona by chciała - ja nie koniecznie, mnie już jedna raz załatwiła w ten sposób, i nie mam zamiaru się zniżać do poziomu takiego człowieka. Obojgu wpie**ol a babę kwasem.

miedzianek

2021-03-16, 21:01
1:523 juz myslalem, ze zajebie mu ta deska :D

Ziomee22

2021-03-16, 21:25
Najlepszy ten co dupą nak***ia :D k***a j***ny kung fu panda :D

ellsworth

2021-03-16, 21:44
Haylash napisał/a:

No tak, bo gościu wiedział, że to czyjaś żona ...



No k***a! Mógł nie wiedzieć że nie lubi awokado, ale jak się pcha komuś z ch*jem w cipę to jeśli nawet nie wie tak ELEMENTARNEJ informacji o niej to wpie**ol mu się należy jak złoto. Na drugi raz może najpierw się zastanowi nad tym kogo posuwa, a nie dupcy na prawo i lewo.

St...........on

2021-03-16, 23:40
ellsworth napisał/a:

No k***a! Mógł nie wiedzieć że nie lubi awokado, ale jak się pcha komuś z ch*jem w cipę to jeśli nawet nie wie tak ELEMENTARNEJ informacji o niej to wpie**ol mu się należy jak złoto. Na drugi raz może najpierw się zastanowi nad tym kogo posuwa, a nie dupcy na prawo i lewo.



Hhahahaaha te znający wyszystkie baby :amused: , a jak baba zrobi cie w ch*ja? i powie ,że wolna a ma chłopa? nie przemyślałeś tego co?