18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chembuster - "urządzenie mentalne"

zibson • 2020-05-26, 09:43
Chembuster / Cloudbuster - czyli urządzenie do neutralizowania chemtrailsów.
Wygląda to tak:



Nie wiem czy gość ma łeb i trolluje płaskoziemców/chemtrailowców/przeciwników 5G, czy może to przez niego całą zimę było pogodnie?

Więcej info pod tym linkiem:
chembuster/cloudbuster

"Chembuster jest urządzeniem mentalnym" :lodowka:

Dodatkowo znalazłem takie coś:

To jest akumulator do ładowania orgonitu (ktory rzekomo znajduje się w chembusterze). Wygląda to tak:



i kosztuje uwaga.... 3500zł :)

Link

JPRDL :idzwch*j:

Ca...........on

2020-05-26, 17:59
@Coffey To gówno nad Gocławiem przelatywało dokładnie nad głową mojego brata ciotecznego, a mieszka na 5 piętrze. Widział z bliska i powiedział, że to był dron na wolnych obrotach lecący sobie na inercji z wiatrem. Pewnie nawaliła mu funkcja powrotu do bazy (albo jej nie miał).

pankruk

2020-05-26, 18:18
Małpy odkryły, że płaskoziemcy/stopnop i inne cuda to przede wszystkim wielki biznes, Wałbrzych 2020 r. Koloryzowane.

Coffey

2020-05-26, 19:33
Caramon napisał/a:

@Coffey To gówno nad Gocławiem przelatywało dokładnie nad głową mojego brata ciotecznego, a mieszka na 5 piętrze. Widział z bliska i powiedział, że to był dron na wolnych obrotach lecący sobie na inercji z wiatrem. Pewnie nawaliła mu funkcja powrotu do bazy (albo jej nie miał).



Zdecydowanie i z pewnością tak było. Zwłaszcza, że typ na innym forum wszystko wyjaśnił i pokazywał foty/filmiki i to był mały model na lince.
Kuzyna masz chyba tak samo nawiedzonego jak Bernatowicz

kfazcorp

2020-05-26, 19:41
Witam. Czy to czasem nie ten Sebastian?

Czy to nie jest ten Sebastian?



Gymnorhinus

2020-05-26, 20:10
Go4Fr napisał/a:

, Wszystko może być prawdą i kłamstwem tak jak zamach na Kennediego, albo gość zginą, albo gość zrobił zajebisty plan by rządzić z pod ziemi dzięki największej grupie filmowej Disneya i puszczać później tysiące razy kłamstwo by świat łykną że to prawda. Simpsonowie . Dragon Ball to też fajna "bajka" nawiązująca do mitologii i Sumerów, tak samo Smerfy i Ku Klux Klan. Trzeba tylko uważać by nie skończyć jak Kadafi za pomoc w ważniejszych sprawach, a media i tak przyklepią samo zło. Wszystko jest przez pieniądze i chęć władzy. Ja sobie zaczynam budować dom kopułowy i w piwnicy będzie mieszkanie a na powierzchni szklarnia, generator z allegro do produkcji powietrza już mam, świetnie się nim oddycha (wodór, tlen, dwutlenek węgla) zostanie tylko wzmocnić kopułę by wytrzymało podniesienie ciśnienia jak w komorze hiperbarycznej. Każdy nabytą widzę powinien wykorzystać do odpowiednich celów.



Jakie niby masz nawiązania do mitologii i sumerów w dragon ballu?

TheFantomas

2020-05-26, 20:14
To ja i tak wolę kupić deparchator bo tańszy i ma większe pole rażenia

Asuritta

2020-05-26, 21:36
odradzam zakup ... podobne urządzenie opatentowane potrafi wygenerować bardzo silne promieniowanie niszczące tkanki żywe lub je upośledza ;P

Gr...........is

2020-05-26, 21:38
bercisko napisał/a:

Całe to "środowisko" czubków w to wierzących to niezłe cwaniaki. Żeby uniemożliwić jakiekolwiek badania nad skutecznością, to zaznaczają, że ponieważ to urządzenie mentalne, to jak nie wierzysz to nie działa.
Jak powiedział Fred z "Poranku Kojota":
- Świat poczedł do przodu. Pojawiły się amfetamina, komputery , samoloty".
Tymczasem bada debili dalej wierzy że Ziemia jest płaska, wszyscy piloci należą do spisku i truja nas chemtrailsami, Pentagon wali atomówkami w kryształową kopułę nad płaską Ziemią a wszystkim sterują Reptilianie.
Niby k***a nic mi do tego w co kto wierzy. I to prawda. Jednak ten festiwal sp***olenia nabiera rozpędu i mamy antyszczepionkowców, anty 5G, agresywnych vegan czy ch*j wie co jeszcze.
Te same matoły , które dzisiaj "strzelają" z działa orgonowego w chemtrailsy, jutro niedaj Boże wybrane do jakiś władz ukamieniują mnie za kanapkę z bekonem i używanie komórki w ich obecności.



I jeszcze zapomniałeś o baranach wierzących w bogów czy inne nadprzyrodzone cus

;-)

Anonimowyja

2020-05-26, 23:52
W tej skrzynce obitej blachą brakuje uszczelek EMC. Mogę taką sprzedać, za zaledwie 1000zł/mb.

Wiewór

2020-05-27, 10:26
Czym różni się idiota wierzący w chemii trails czy 5g od idioty wierzącego w bożka niepokalanie poczętego i życie wieczne?

KarpKiller

2020-05-27, 11:34
Przecież to jest zajebiste. Kupie sobie i teściom!

Devil_GT

2020-05-27, 14:40
Ja jebie jest tego dziadostwa od groma na allegro i ludzie to kupuja hehe kawałek rury i tochu kamieni koszt 15 zł a idzie za 400 hehehehehe

AdamBrown

2020-05-28, 16:45
Nie wiedziałem, że 5G to wiara. oczywiście po drugiej stronie stoi stado "Pelikanów" i wszystko łyka:
A że 5G jest świetną nowoczesną siecia i pewnie nie szkodzi, bo nie ma badań że szkodzi (Nie ma badań bo ich nikt nie zrobił)
Chemtrials nie istnieje!!!! Jak nie istnieje skoro sa na to dokumenty międzynarodowe, i uzasadnienie, że przeciez te opryski odbijają nadmiar słońca, no to odbijają i istnieją? czy nie istnieją i to zwykłe smugi?
Szczepionki sa zdrowe, i świetnie przebadane (prekursorami ruchy tzw. "Anyszczepionkowegi z jakiegos dziwnego powodu byli lekarze, którzy nawiasem mówiąc bywają entuzjastami szczepień, ale nie swoich dzieci. Pelikany zdziwione?) Badania szczepionek i ich wiarygodność jest oczywista 10/10 w skali Pelikana. I nie mają żadnych, ale to absolutnie zadnych skutków ubocznych bo tak powiedziała telewizja, i Szumowski, i WHOi BIll G. który robi na tym Milirdy, ale to niewazne Bo Bill jest dobrym wójkiem, i chce żeby wszyscy byli zdrowi, Ale jest juz za duzo dwutlenku wegla, i ludzi na swiecie i on ten problem chce zmniejszyć o 15 % szczeponkami.
Jego Ojciec też należał do ludzi którzy uważają że ludzi na świecie jest za dużo. Ale to nie ważne Łykajcie.

Orgonity, i działa orgonowe nie działają, pewnie nie działają, z jakiegoś powodu Reich wynalazca tych urzadzeń został aresztowany, i jego prace zniszczone, a jego samego chyba nawet sprzatneli, podobnie jak Teslę i Dr Gersona, przy czym Tesli wynalazki raczej działają, z Gersonem jest troche tródniej bo Medycyna upiera się że jego metody nie działają, a pacjenci że jest dokładnie odwrotnie. (Ale wersja dla Pelikanów jest że nie działa i to mają łyknąć)

W Corona wirusa nie wierza foliarze, ale za to wierza Pelikany, każdego dnia ze spoconym czołem obserwują serwisy głoszące ile to nowych przypadków mamy dzisiaj od początku pandemii, każdego dnia dodając po pare osób, to nic że w skali kraju, czy świata to ułamek procenta, który by się nawet w błędzie statystycznym nie zmiescił.
Pelikany dreptają 2 m od siebie, w maseczkach, i za chwilę dostaną grzybicy puc od maseczek, ale za to na pewno nie zarażą się COVIDEM19 żeby tego nie zauważyć i przejść bezobjawowo.
Pelikany tez nie zauważyły że w czasie jak siedzały w domach Ktoś im w magicznysposób ponastawiał anten 5G na dachach domów, ale to kij bo to nie szkodzi, to nowa technologia jest teraz komórka będzie miała 60 Gb przesyłu tylko poco?
A RAK ? No RAK jest problemem numer jeden, ale Pelikany musza się z tym pogodzić, że to jest sprawa genetyczna, czyli nikt temu nie jest winien, a w najgorszym razie są sobie winne same bo mają zepsutą Genetykę. (Oczywiście nie zastanowią się czym zepsutą, ale wiadomo czym nie zepsutą, na pewno telefony, i śmieciowe żarcie, ani chemtrialsy, nie mają z tym nic wspólnego )