18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chembuster - "urządzenie mentalne"

zibson • 2020-05-26, 09:43
Chembuster / Cloudbuster - czyli urządzenie do neutralizowania chemtrailsów.
Wygląda to tak:



Nie wiem czy gość ma łeb i trolluje płaskoziemców/chemtrailowców/przeciwników 5G, czy może to przez niego całą zimę było pogodnie?

Więcej info pod tym linkiem:
chembuster/cloudbuster

"Chembuster jest urządzeniem mentalnym" :lodowka:

Dodatkowo znalazłem takie coś:

To jest akumulator do ładowania orgonitu (ktory rzekomo znajduje się w chembusterze). Wygląda to tak:



i kosztuje uwaga.... 3500zł :)

Link

JPRDL :idzwch*j:

Halman

2020-05-26, 09:47
Czy urządzenie ma rekomendację Roberta Bernatowicza i certyfikat Fundacji Nautilius?


Bo jak nie, to może sobie to w dupę wsadzić..

michal257

2020-05-26, 09:58
Wygląda bardziej jak stołek dla teściowej

Janusz_k

2020-05-26, 10:13
crossdressphyxia napisał/a:

No k***a nie wierzę, że ktoś to kupił....


Kupuje przez podstawione osoby, stary numer.


Payan

2020-05-26, 10:28
Ustawić w całej Polsce kilkadziesiąt takich "urządzeń" i cyk, mamy wiecznie czyste powietrze. ;)

bercisko

2020-05-26, 11:09
Całe to "środowisko" czubków w to wierzących to niezłe cwaniaki. Żeby uniemożliwić jakiekolwiek badania nad skutecznością, to zaznaczają, że ponieważ to urządzenie mentalne, to jak nie wierzysz to nie działa.
Jak powiedział Fred z "Poranku Kojota":
- Świat poczedł do przodu. Pojawiły się amfetamina, komputery , samoloty".
Tymczasem bada debili dalej wierzy że Ziemia jest płaska, wszyscy piloci należą do spisku i truja nas chemtrailsami, Pentagon wali atomówkami w kryształową kopułę nad płaską Ziemią a wszystkim sterują Reptilianie.
Niby k***a nic mi do tego w co kto wierzy. I to prawda. Jednak ten festiwal sp***olenia nabiera rozpędu i mamy antyszczepionkowców, anty 5G, agresywnych vegan czy ch*j wie co jeszcze.
Te same matoły , które dzisiaj "strzelają" z działa orgonowego w chemtrailsy, jutro niedaj Boże wybrane do jakiś władz ukamieniują mnie za kanapkę z bekonem i używanie komórki w ich obecności.

NILE75

2020-05-26, 11:12
Nie zdziwiłbym się, gdyby to Rydzyk sprzedawał. Jego fani to przecież owce, które dają się golić.

masonski-cyklista

2020-05-26, 11:34
Gdyby nie ty to w życiu bym nie wpadł na to że istnieje coś takiego.

AN...........or

2020-05-26, 11:34
on jest mentalistą, wy tego nie rozumiecie jeszcze i smiejecie się ,po prostu jeszcze nie wszyscy ludzie sa na to gotowi

DarkFalcoN

2020-05-26, 11:40
bercisko napisał/a:

Jak powiedział Fred z "Poranku Kojota":
- Świat poczedł do przodu. Pojawiły się amfetamina, komputery , samoloty".



Fred powiedział to w "Chłopaki nie płaczą"

jbone

2020-05-26, 11:41
ja tam wierzę tylko megaweża9 i latającego potwora spagetti.

wertuqq

2020-05-26, 11:50
Ty się lepiej przyznaj, po co wchodzisz na takie zj***ne strony? Pewnie byłeś zainteresowany kupnem, tylko cena cię odstraszyła. :ciasteczkowy:

Juzwa

2020-05-26, 12:57
~HAL9000/2 napisał/a:

Czy urządzenie ma rekomendację Roberta Bernatowicza i certyfikat Fundacji Nautilius?
Bo jak nie, to może sobie to w dupę wsadzić..



Bez względu na rekomendację samego buca nad bucami może sobie to w dupę już teraz wsadzić.

Daniel01

2020-05-26, 13:11
ja kupuję.................................................................................sobie piwo......................hahahaha........