18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciała zaprzyjaźnić słonia, teraz boli ją dupa

~Sunday • 2024-02-22, 09:41

Trąba zrobiła wrażenie :amused:

Bul_od_bytu

2024-02-22, 11:34
rudirude napisał/a:

Super materiał. Słoń wysyłał masę sygnałów. Cały czas stał ustawiony bokiem, zaczął się kołysać i w końcu sprzedał ostrzegawczego kuksańca. Eskalował sygnały stopniowo. Fajne, mądre zwierzę.



Tępa strzała mogła chociaż spróbować czymś słonia przekupić. Zwierzęta, nawet wk***ione często uspokajają się jak im dasz coś do żarcia, a ta c**a ani be ani me i chciała z panem słoniem selfiki strzelać.

Jak słonia tresowali ciapate dzikusy to pewniemiał złe skojarzenia z ludźmi

żmij

2024-02-22, 11:50
wrzesin602 napisał/a:

Chciałbyś koniojebco



Do kontekstu bardziej będzie pasować "słoniobijca".

Ustanack

2024-02-22, 12:00
Język zobowiązuje

rudirude

2024-02-22, 12:11
Bul_od_bytu napisał/a:

Tępa strzała mogła chociaż spróbować czymś słonia przekupić. Zwierzęta, nawet wk***ione często uspokajają się jak im dasz coś do żarcia, a ta c**a ani be ani me i chciała z panem słoniem selfiki strzelać.
Jak słonia tresowali ciapate dzikusy to pewniemiał złe skojarzenia z ludźmi



W tym problem, to słoń udomowiony, przynajmniej częściowo. On żarł w momencie kiedy do niego podeszła, podejrzewam, że bronił zasobów. Nikt nie lubi jak mu się przeszkadza przy posiłku.

opółnocyuciebie

2024-02-22, 12:13
W dzisiejszych czasach im kobieta ladniejsza, tym głupsza.

Siriuz

2024-02-22, 12:39
opółnocyuciebie napisał/a:

W dzisiejszych czasach im kobieta ladniejsza, tym głupsza.



Nie, nie, po prostu głupi ludzie lubią promować głupszych od siebie, więc tych mądrych nie widuje się często.

tolek01

2024-02-22, 12:50
mózgu nie ma to dupa boli

BigLebovsky

2024-02-22, 13:48
Donku*assinio napisał/a:

Z moich wojaży po świecie za młodu pamiętam niewiele, jedna rzecz natomiast wryła mi się w pamięć dość mocno. Jest to blada, przerażona twarz przewodnika w parku narodowym Chitwan w Nepalu, gdzie zawiezieni łodziami na niedużą wyspę jechaliśmy odkrytym pikupem (wycieczka ok. 8 osób poza mną i żoną same stare hitlery) i w czasie przerwy na papierosa w naszą stronę zaczął iść taki nieduży dziki słoń, miał do nas jakieś pół kilometra. Przewodnik blady ze strachu (moja żona twierdzi , że kierowca się zlał w gacie) stare hitlerowskie dwutonowe baby wrzucał na pakę ręcznie - a był postury Małysza. Słoń biegł za nami ok 2 kilometrów - jednego jestem pewien - jakby ktoś wypadł z paki to by został na drodze, bo miejscowi na bank by się nie zatrzymali po niego.
Dobrze wiedzą, że słoń to perfidny sadysta i jak czuje, że może to człowieka zamęczy i zabije, tak jak zabija dla przyjemności inne zwierzęta. Zwłaszcza słoń, który kiedyś żył z ludźmi i ma złamaną psychikę poprzez "udomawianie"* go od małego.
* kijem i kamieniami.



Czytam cię jakoby Sienkiewiczowskie poemy

dżonyłojlker

2024-02-22, 14:30
BigLebovsky napisał/a:

Czytam cię jakoby Sienkiewiczowskie poemy






Antoni79

2024-02-22, 14:47
Bambrych napisał/a:

Tępa p*zda. Od razu widać, że coś słoniowi nie pasuje. A ona mu się wpie**ala z tym uśmiechem między wódkę a zakąskę.



Nie znam się na słoniach, ale nie podchodzę do dużych zwierząt, czy zwierząt z ostrymi zębami, chociażby nie wiem jak kto ręczył za ich oswojenie i łagodność. Na wsi widziałem konie, krowy, ale nie musiałem dotykać. Z baranami mieliśmy fajną zabawę. Drażniliśmy i uciekali ciut dalej, niż długość łańcucha. Zawsze się zemściły, jak tylko nadarzyła się okazja. Tak tryknął, to bebechy się wywracały.

Lo...........cz

2024-02-22, 15:47
Bambrych napisał/a:

Tępa p*zda. Od razu widać, że coś słoniowi nie pasuje. A ona mu się wpie**ala z tym uśmiechem między wódkę a zakąskę.


Mogło być tak że liczyła na dużą trąbę.

mazga50

2024-02-22, 16:42
Tak więc widzimy, że przysłowie "głupota nie boli" ostatnio się nie sprawdza.

brylski11

2024-02-22, 19:38
smc napisał/a:

Jaby zaprzyjaźniła się z moją trąbą, bolałaby ją dupa, cycki i usta. Codziennie!



... obudź się .... nasrałeś w łóżku !!!!

Dokurwiator

2024-02-22, 20:51
Kierwa myślałem że ją na dżem przerobi.
Nie ma piwa.

PomidoroTV

2024-02-22, 22:17
Kość ogonowa musi boleć!