18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciała w deskorolkę 2

~Sunday • 2021-01-17, 20:21

Ciekawostka. Zęby nie odrastają :szczerbaty:
jedynka

chorym

2021-01-17, 23:05
djpyza napisał/a:

może i fajna szkoda ze głupia .....



a Ty co, zamiast r*chać to byś z nią książki czytał?

BigBertha

2021-01-17, 23:34
Głupia i ładna. Idealna do r*chania.

35i

2021-01-18, 01:43

petru23

2021-01-18, 02:46
Śliczna. Taka żona.

Wiewór

2021-01-18, 17:34
saves napisał/a:

Piękny dziubek bez botoksu i odkurzacza. A najśmieszniejsze jest to, że przejmuje się rzeczą, którą właśnie najmniej powinna się przejmować. Zęby łatwo naprawić. Usunąć blizny bez śladu jest dużo trudniej. A dziewoja fajna.



Zęby się trudno naprawia i drogo.
Zawsze swoje zęby są lepsze niż sztuczne i implanty.

ellsworth

2021-01-18, 18:27
chorym napisał/a:

a Ty co, zamiast r*chać to byś z nią książki czytał?



Jak chcesz r*chać pustaka, to idź na skład budowlany i kup jednego za 2,5 zł. Durna laska jest odpychająca.

chumak

2021-01-18, 18:50
Czy to nie dziwne, że jej reakcja na upadek była tak ch*jowa? Ja jeździłem na desce swego czasu niemal codziennie i upadałem nie raz ale poza otarciami to nic poważnego sobie nie zrobiłem, zawsze jak zj***łem coś to leciałem na dłonie i amortyzowałem upadek lub ewentualnie na tyłek. Raz tylko zabrałem moją byłą na deskę bo chciała się w to wkręcić i upadając bez żadnych reakcji jebnęła twarzą o glebę (kilka rozcięć na twarzy i z 30s nieprzytomności ale bez komplikacji). Nie wiem czy wiecie do czego zmierzam ale uważam, że w sytuacjach kryzysowych tą 1s przed jebnięciem o glebę czy czymś podobnym, faceci mają zwykle szybszą reakcję zapobiegawczą a kobiety bardziej taki shutdown i elo.

lesku73

2021-01-18, 19:48
Moja koleżanka za nic w świecie nie chciała założyć kasku bo...włosy. Jechała na hulajduszce i wyjechał jej gościu autem, przeleciała przez maskę, wstrząs mózgu, połamana szczęka w trzech miejscach, złamany nos, pęknięte trzy żebra, ogólnie twarz jak Freddie K., pozdro dla lasek bez kasków

Pereze87

2021-01-18, 23:53
Szkoda ze nie zdechła ... chłopaki z zakładu pogrzebowego mieli by miła niespodzianke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Diggerx

2021-01-19, 21:18
lesku73 napisał/a:

Moja koleżanka za nic w świecie nie chciała założyć kasku bo...włosy. Jechała na hulajduszce i wyjechał jej gościu autem, przeleciała przez maskę, wstrząs mózgu, połamana szczęka w trzech miejscach, złamany nos, pęknięte trzy żebra, ogólnie twarz jak Freddie K., pozdro dla lasek bez kasków



ale włosy całe?

Wiewór

2021-01-20, 10:40
Diggerx napisał/a:

ale włosy całe?



Dla mnie ważniejsze pytanie czy ocalało centrum rozrywkowo-prokreacyjne

:lol: