18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcesz kupić dom czy mieszkanie? Sprawdź każdy kąt

~Angel • 2020-02-07, 14:49
50 l. agent federalny David Timothy Moon z Phoenix podczas oględzin domu który zamierzał kupić dwukrotnie wszedł do pokoju trzyletniej dziewczynki, gdzie wyciągnął jej zużyte majtki z brudnego kosza na pranie i powąchał je.
Oskarżony o dwa przestępstwa na tle seksualnym, Moon twierdził w sądzie, że to zdecydowanie najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił w życiu. W pozwie wezwano do obowiązkowego leczenia, czego odmówiła sędzia Catherine Cooper - dowody jego dewiacji są niewystarczające. Oskarżonemu pomogły także czynniki łagodzące - nigdy nie został ukarany, jego służba wojskowa i praca w FBI na wysokim stanowisku była bez zarzutów. Sąd stwierdził iż jest szczery w swych zeznaniach i otrzymał jedynie dozór kuratora,


zdun

2020-02-07, 14:53
Potencjalny r*chacz corki ma przejechane.

RedCarpetMiki

2020-02-07, 15:21
Już abstrah*jąc od tego, że zdecydowanie chciałby papieżować małe dzieci, jak taki pedoni i jego rodzina radzą sobie ze świadomością, że nawet w Polszy ogląda się tego przegrywa wąchającego majtki małego dziecka,

nowynick

2020-02-07, 15:31
może i uniewinnili ale znajomych to on już raczej nie ma. Do roboty też musi mu się ciekawie musi wchodzić jak każdy wiesza na nim wzrok :D

~Angel

2020-02-07, 15:33
nowynick napisał/a:

może i uniewinnili ale znajomych to on już raczej nie ma. Do roboty też musi mu się ciekawie musi wchodzić jak każdy wiesza na nim wzrok



Oj tam, oj tam... każdemu mogło się zdarzyć :krejzi:

poligon6

2020-02-07, 15:36
Dewianci z LPGTRTVAGD powinni się za nim ujać, każdy powinien czuć się szczęśliwy, nie robi nikomu krzywdy, bla, bla, bla.

Dobrze że odj***li szczura.

Juzwa

2020-02-07, 15:51
Może i niewinny, ale profilaktycznie nogi można by mu połamać.

dżonyłojlker

2020-02-07, 15:57
Lepiej nienawidzić dzieci, niż kochać je zbyt mocno. To moje motto.

nwonigers

2020-02-07, 16:00
powinien zostac zwolniony... i dostac kartoteke potencjalnie niebezpiecznego czy jak sie to tam nazywa tych pedofilow.

Jabulko69

2020-02-07, 18:07
"Oskarżony o dwa przestępstwa na tle seksualnym" ktos znajacy sie na prawie tych tlusciochow moze mi powiedziec jakie to sa przestepstwa? Bo nie wiem z dwojga zlego kto z nich bardziej poj***ny

cryzega

2020-02-07, 18:25
NataliaW napisał/a:

Nasze sądy lepsze za zgwałcenie i zamordowanie 3 latka skazały gościa na 15 lat wiezienia. Może ubiegać się o zwolnienie po połowie wyroku. I oni chcą żeby ich ludzie bronili przed reformą PiSu.



Wyrok wydał sędzia awansowany przez ziobro/ę/a, ch*j wie jak to się odmienia

~sensualna

2020-02-07, 19:12
cryzega napisał/a:

Wyrok wydał sędzia awansowany przez ziobro/ę/a, ch*j wie jak to się odmienia



Ziobro zajął się sprawą bo dla niego też jest ten wyrok śmieszny tak że może coś się zmieni i typ dostanie większy wyrok