18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcesz kupić dom czy mieszkanie? Sprawdź każdy kąt

~Angel • 2020-02-07, 14:49
50 l. agent federalny David Timothy Moon z Phoenix podczas oględzin domu który zamierzał kupić dwukrotnie wszedł do pokoju trzyletniej dziewczynki, gdzie wyciągnął jej zużyte majtki z brudnego kosza na pranie i powąchał je.
Oskarżony o dwa przestępstwa na tle seksualnym, Moon twierdził w sądzie, że to zdecydowanie najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił w życiu. W pozwie wezwano do obowiązkowego leczenia, czego odmówiła sędzia Catherine Cooper - dowody jego dewiacji są niewystarczające. Oskarżonemu pomogły także czynniki łagodzące - nigdy nie został ukarany, jego służba wojskowa i praca w FBI na wysokim stanowisku była bez zarzutów. Sąd stwierdził iż jest szczery w swych zeznaniach i otrzymał jedynie dozór kuratora,


DużyKutas

2020-02-07, 19:19
RedCarpetMiki napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 15:21



Masz 23 lata, ja 27. To nie przypadek.

OpenStreetMaps

2020-02-07, 22:56


Jabulko69 napisał/a:

"Oskarżony o dwa przestępstwa na tle seksualnym" ktos znajacy sie na prawie tych tlusciochow moze mi powiedziec jakie to sa przestepstwa? Bo nie wiem z dwojga zlego kto z nich bardziej poj***ny



Chory pojeb ale po głębszym namyśle masz rację tak się zastanawiam że w sumie żadne prawo nie zabrania brudnych gaci wąchania .
Jakiś fetyszysta niekoniecznie od razu pedofil.
To tak jakby połowę użytkowników tego portalu postawić pod sąd pod zarzutem morderstwa .
Skoro oglądasz jak mordują i ci się to podoba , radość okazujesz w komentarzach to też jesteś mordercą do pierdla śmieciu.
Oni tam są nadwrażliwi w temacie przestępstw seksualnych .
Przypomniała mi głośna się sprawa Rafała Pietrzaka niesłusznie skazanego w stanach za rzekomą pedofilię
Byłoby szczytem frajerstwa wyznać współwięźniom po zapytaniu -za co siedzisz -za powąchanie majtek .


wilkoala

2020-02-07, 23:18
Do czego ten świat zmierza?
Już się nie można nawet majtaskami sztachnąć bo zaraz kamery, prokuratura, posądzanie o pedofile i inne...
ch*je muje.

Mom and Death

2020-02-07, 23:58
Ja pie**olę, jaki absurd.


dwakilo

2020-02-08, 05:03
Powinien się zapisać do PiSu.

Karboksylator

2020-02-08, 05:44
a kto sprzedaje dom i trzyma brudne majtki??? sprawdzał czy walą, bo chciał negocjować cenę domu

edmund

2020-02-08, 09:30
pewnie upubliczniła zazdrosna mamuśka, bo nie wąchał jej gaci a wolał obsrane dziecka,
kto miał małe dzieci ten wie że dupy nie wycierają dokładnie, a równie dobrze mógł powąchać zasranago pampersa

Pedofilek

2020-02-08, 09:43
Trynkiewicz lubi to!!!
Co nigdy nie wachaliscie zboczuchy jedne!!!

Iquito

2020-02-08, 12:06
nwonigers napisał/a:

powinien zostac zwolniony... i dostac kartoteke potencjalnie niebezpiecznego czy jak sie to tam nazywa tych pedofilow.



Został zwolniony, 0:11 babka mówi, że ten incydent kosztował go odznakę.

vippero

2020-02-08, 12:19
"wyciągnął jej zużyte majtki z brudnego kosza na pranie"

Dlatego kosze na pranie trzeba czasem umyć, żeby nie były brudne :D

burn1878

2020-02-08, 21:05
Ja pie**ole, co za amerykański debilizm. Wąchanie gaci dziecka = pedofil? To jakby wąchał gacie 20 latki to gwałciciel?

Wiewór

2020-02-08, 21:09
No poj***ny gość ale nie można go skazać za wąchanie osranych majtek