18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcą przerobić PKiN na "tęczę"

lobominator • 2013-11-20, 17:13
Absurdów ciąg dalszy.
Nie wiem, czy obiło się Wam o uszy, ale...



Warszawskie Forum Lewicy chce, by Pałac Kultury i Nauki został podświetlony na tęczowo w związku ze spaleniem tęczy na placu Zbawiciela. Wystosowali już w tej sprawie specjalne pismo do rady Warszawy i prezydent miasta. - Od roku podświetlamy pałac w tych kolorach - dziwi się rzeczniczka zarządu PKiN.

"Tęcza to obraz jedności, to również radość, nadzieja i piękno, które zawiera wszystkie pozytywne myśli i przesłania. Tęcza to obraz Boga, tolerancji i szczęścia, to wreszcie obraz społeczeństwa jako całości, a nie społeczeństwa zbudowanego na awanturach, burdach i podziałach" - pisze Warszawskie Forum Lewicy do Hanny Gronkiewicz-Waltz i w związku z tym wnosi o podświetlenie Pałacu Kultury na tęczowo.
"Udowodnijmy zatem, że nie ma naszego przyzwolenia na tego typu zachowania i podświetlmy PKiN w kolorach Tęczy, dając tym samym do zrozumienia, że nie może być mowy o żadnych negocjacjach z narodowymi terrorystami, a już niedługo wspólnie odbudujmy Tęczę na pl. Zbawiciela" – kończą ostro swój list przedstawiciele WFL.

Tęczowe barwy wrócą po szczycie

O komentarz poprosiliśmy Ewelinę Dudziak, rzeczniczkę zarządu Pałacu Kultury. Ta przypomina, że pałac był i będzie podświetlany na tęczowo.

- Na czas szczytu klimatycznego podświetlamy go na zielono, ale jak ten się skończy, znów będzie podświetlany na tęczowo. Przecież tak jest od ponad roku, że w każdy weekend o pełnej godzinie na 15 minut podświetlamy pałac na tęczowo – mówi rzeczniczka.


żródło

oc...........an

2013-11-22, 02:38
Cytując klasyka: "wszyscy jesteście idiotami, tylko ja jestem mądry!"

I lewaki i prawaki i centrowcy i wolnorynkowcy som w błendzie!!11

Oto jak powinna wyglądać Warszawa!


cudny30

2013-11-22, 03:20
multikultigównowgłowie

ran.dom.setup

2013-11-22, 07:21
mam byc szczery? ch*j im w dupe :D

LikeThis

2013-11-22, 07:32
ran.dom.setup napisał/a:

mam byc szczery? ch*j im w dupe :D


To Ty k***a jeszcze ich popierasz ?
BTW. Wsadzając ch*ja w dupę pedała rozpowszechniasz rytuały pedalstwa :amused:

pauauek

2013-11-22, 07:59
Niech sobie wibratory na tęczowo wymalują i w dupe wsadzą.

pinkYnieMozg

2013-11-22, 08:17
a pytaly sie nas te k***y o zgode?

Nóż

2013-11-22, 08:18
Już nie zaśniecie spokojnie w warszawie... Wiedząc, że każdej nocy możecie zostać spenetrowani przez BUDYNEK. Ha ha ha.

Dzanosik

2013-11-22, 08:54
Świetny pomysł! Ograniczeni będą płakać, że pedalstwo... Może trochę odmienią ten nudny relikt PRL-u

yasioo83

2013-11-22, 09:08
Jeden telefon do Janka Wieczorkowskiego i po problemie :mrgreen: :mrgreen:

demo15

2013-11-22, 09:45
Ja pie**ole. Pierwszy raz słyszę żeby lewica powoływała się że tecza jest obrazem Boga.

Mycroft

2013-11-22, 10:32
Tak, na górze powinny być dwa penisy stykające się co godzina główkami. Poznań ma swoje koziołki a stolyca będzie miała wesołe peniski... Zresztą wszystko się zgadza - to będzie drogowskaz - największy okrągły bajzel przecież jest blisko...

futuredante

2013-11-22, 11:14
Ja jestem za zbudowaniem w każdym mieście szubienicy.
To by było piękne w prostocie i w działaniu a do tego użyteczne.
No i jakaś rozrywka.

Un_Nem

2013-11-22, 11:19
Mo0z napisał/a:

A ch*j sie pisze, Panie ,, Un_Nem ,,


a ja pisze h*j i h*j.

marmoon

2013-11-22, 11:27
Niech sobie ryje pomalują na tęczowo przynajmniej nikt się nie będzie czepiał, że zabierają przestrzeń publiczną.

Wolf3D

2013-11-22, 12:05
Dlaczego sobie tej tęczy na czole nie pie**olną?