18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcą przerobić PKiN na "tęczę"

lobominator • 2013-11-20, 17:13
Absurdów ciąg dalszy.
Nie wiem, czy obiło się Wam o uszy, ale...



Warszawskie Forum Lewicy chce, by Pałac Kultury i Nauki został podświetlony na tęczowo w związku ze spaleniem tęczy na placu Zbawiciela. Wystosowali już w tej sprawie specjalne pismo do rady Warszawy i prezydent miasta. - Od roku podświetlamy pałac w tych kolorach - dziwi się rzeczniczka zarządu PKiN.

"Tęcza to obraz jedności, to również radość, nadzieja i piękno, które zawiera wszystkie pozytywne myśli i przesłania. Tęcza to obraz Boga, tolerancji i szczęścia, to wreszcie obraz społeczeństwa jako całości, a nie społeczeństwa zbudowanego na awanturach, burdach i podziałach" - pisze Warszawskie Forum Lewicy do Hanny Gronkiewicz-Waltz i w związku z tym wnosi o podświetlenie Pałacu Kultury na tęczowo.
"Udowodnijmy zatem, że nie ma naszego przyzwolenia na tego typu zachowania i podświetlmy PKiN w kolorach Tęczy, dając tym samym do zrozumienia, że nie może być mowy o żadnych negocjacjach z narodowymi terrorystami, a już niedługo wspólnie odbudujmy Tęczę na pl. Zbawiciela" – kończą ostro swój list przedstawiciele WFL.

Tęczowe barwy wrócą po szczycie

O komentarz poprosiliśmy Ewelinę Dudziak, rzeczniczkę zarządu Pałacu Kultury. Ta przypomina, że pałac był i będzie podświetlany na tęczowo.

- Na czas szczytu klimatycznego podświetlamy go na zielono, ale jak ten się skończy, znów będzie podświetlany na tęczowo. Przecież tak jest od ponad roku, że w każdy weekend o pełnej godzinie na 15 minut podświetlamy pałac na tęczowo – mówi rzeczniczka.


żródło

NieWiemZeWiem

2013-11-20, 21:52
lewica- dobry krok ch*je! Wiedzieli, że jak coś ma tęcze jest ok ale jak coś ma tęcze i pod tym podpisuje się gejostwo to będzie skandal 8-) j***ne w c*pku na dupie ku*aski :D nieźle nieźle za prawde milordzie... Teraz będzie wielkie oburzenie a oni to wykorzystają przeciwko "terrorystom narodowym"...genialne!

Ale ja jestem k***a madrzejszy

Ba Dum Tss

Luis

2013-11-20, 22:31
tylko, że pałac kultury jest tak czesto podświetlany, przeważnie jakoś na świeta itd, wiec to nic nowego...

kainwar88

2013-11-20, 23:30
Lewacki budynek w lewackich kolorach, to jest to.

Szron

2013-11-20, 23:58
Ale co? To taka podpucha dla "podpalacza tęcz" ?

Zróbmy sztuczną tęcze, na PKiN, "on" przyjdzie podpalić a my go Hyc!


W dupach się lewaczkom-prostaczką przewraca.

A jak ktoś podejmie wyzwanie i podpali PKiN to lewaczki-prostaczki powiedzą odwracając kota ogonem że ta tęcza była symbolem Kultury i Nauki ? Bo ta tęcza to zrobiona była dla pojednania się z "bogiem Kultury i Nauki"

A może na odwrót?
Ehhh.
Chyba się gubię w tych pokrętnych gierkach lewaków-prostaków.

Jak to pięknie ujęła niejaka @Els
Cytat:

Mnie tak zastanawia...istnieje tendencja do zamykania gęby tzw. "katolom" i homofobom tym, że tęcza to symbol przymierza z Bogiem i ta rzeczona nie ma nic wspólnego z homoseksualistami. Dobrze, zatem czemu to właśnie homoseksualiści są najbardziej oburzeni spaleniem tej tęczy? Z tego co czytałam, sama autorka tego dzieła nie określiła jasno, co ma symbolizować.


Darkeduar

2013-11-21, 00:53
Zajebiście, to się będzie dużo lepiej paliło niż ta ch*jowa tęcza.

nowepozycje

2013-11-21, 01:56
proponuję wprowadzić prawo, aby pedały mogły j***ć się tylko na końcu tęczy. w sprzyjających warunkach mogą jeszcze na tym zarobić.

Tommy_19

2013-11-21, 18:40
O 15 minut za długo...

osc.

2013-11-21, 22:12
to co chłopaki? za rok trotyl i pałac?

Ma..........._S

2013-11-21, 22:50
Szkoda, że jakże "nowoczesne", tolerancyjne i "oświecone", władze Warszawy nie wpadły na pomysł uczczenia np. Powstanie Warszawskiego przy pomocy pałacu kultury. Ale po co? ważne aby "upamiętnić" spaloną tęczę, aby osoby homoseksualne poczuły się lepiej w stolicy.
Wiem że poniższy obrazek jest rodem z działu "mistrz paina", ale ch*j z tym.

powyłamywany

2013-11-22, 01:49
socjalistyczny relikt to niech promuje sp***olone wartości, koło ch*ja mi to fruwa

KMD

2013-11-22, 02:01
Komunistyczny budynek, k***a jego mać i do tego w pedalskich kolorach?
No ja pie**olę. Chcą jednoczyć? Zgodzę się, że na biało-czerwono by było bardziej jednocząco.

Bociek

2013-11-22, 02:14
Co się ludzie tak srają z tym że ten pałac jest sowiecki, k***a mać, jak dostanę dobrą wiertarkę od ruskiego to ważne że dobrze wierci i ch*j mnie obchodzi jaka ona k***a jest czy hamerykańska czy ruska czy estońska, ale w sumie estońskiej bym nie chciał, jeden obrót wiertła na 3dni..

dav3d

2013-11-22, 02:19
w dupach się pedałom poprzewracało od tego dymania w dupę

PanZajac

2013-11-22, 02:20
dobrze ze nie jestem z wawy :