18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chamski student

Vof • 2014-10-09, 04:50
Początek nowego roku akademickiego 2014/2015 na Politechnice Białostockiej. Jak zazwyczaj bywa gigantyczna kolejka do dziekanatu po odbiór legitymacji i różnych papierków.

Wnet jeden student z rządka chorobą genetyczną (nie ma w ogóle owłosienia) wpada na genialny plan polegający na szybszym załatwieniu swojej sprawy.

S: Ludzie mam raka, ostatnie tygodnie mojego życia są ciężkie jestem po chemii. Proszę zlitujcie się, przepuście mnie, nie chce spędzić ostatnich chwil życia na staniu w tej kolejce i tak moje życie jest ciężkie.

A: :shock: nie no idź.
B: :-| proszę idź do przodu.
C: :-? proszę zajmij moje miejsce.
itd.

Wnet student został przepuszczony przez wszystkich ludzi i dostał się do dziekanatu. Po 10 minutach wychodzi i mówi:

S: Taki ch*j nie mam raka. :idzwch*j:

Miny zgromadzonych tam i stojących w kolejce ludzi nigdy nie zapomnę. ;-)

LikeThis

2014-10-09, 20:26
a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać :brawo2:

xnxx

2014-10-09, 20:33
jebie kwejkiem

sokol3

2014-10-09, 20:43
Jeszcze nie ma :D

menelutor

2014-10-09, 21:12
spr_szn napisał/a:

Tak k***a - ostatnie tygodnie życia i zamierza je spędzić rozpoczynając studia? A na drugim semestrze będzie siedział w ławce z Przybylską, a wykładowcą będzie Religa? Jak to nie fejk i nikt nie zadał sobie tego pytania to masz na roku samych idiotów. Może jeszcze uczelnia medyczna?



Ale zdajesz sobie sprawę, że termin "ostatnie tygodnie mojego życia" nie musi się odnosić do tego, że są to jego ostatnie tygodnie na tym świecie, a po prostu tygodnie minione? Tak jak się mówi "ostatnimi czasy", co nie oznacza, że jest koniec czasu. W sumie nie ma to znaczenia, ale ostatnimi czasy lubię się przyj***ć.

quartz75

2014-10-09, 21:54
No to się przyj***łeś z klasą. I takie przyj***nie się to ja rozumiem! ;)

Crewloor

2014-10-09, 22:41
@spr_szn

Aleś Ty k***a głupi, umiejętność czytania ze zrozumieniem leży i kwiczy. Politechnika Białostocka jak wół napisane, to nie, uczelnia medyczna. Sam się pewnie nie dostałeś i teraz jeździsz po medyku? Bieda ;-)

ukcioo

2014-10-10, 18:12
spr_szn napisał/a:

Tak k***a - ostatnie tygodnie życia i zamierza je spędzić rozpoczynając studia? A na drugim semestrze będzie siedział w ławce z Przybylską, a wykładowcą będzie Religa? Jak to nie fejk i nikt nie zadał sobie tego pytania to masz na roku samych idiotów. Może jeszcze uczelnia medyczna?



Tak debilu, polibuda to uczelnia medyczna ;)