18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

celowo zarażali hiv

siergiey_89 • 2017-02-10, 14:27
Pochodząca ze Śląska świadoma swojej śmiertelnej choroby para celowo zaraża wirusem HIV.
Na portalach dla swingersów proponowali darmowy sex oczywiście bez zabezpieczenia.
Cytat jednego z ogłoszeń:
"piatek/sobota 19 czerwca, udawany gwałt plaża naturystyczna starganiec ROZBITY NAMIOT CAŁĄ NOC , początek dopiero w całkowitych ciemnościach czyli okolo 23.00 , nie wolno ci wypowiedzieć ani jednego słowa do mnie(!) powiesz cokolwiek koniec zabawy i wypraszamy Cie, w namiocie bede ja i bedzie spał mój chłopak, sex tylko bez gumki ze spostem we mnie -nie pasuje odpusc sobie, masz w nocy bez gadania rozpiąć suwak namiotu i zerznać mnie, zaspokoic sie i bez slowa wyjsc, jak jesteś bi od 4.00 rana mozesz z nami zostac we 3, hetero tylko krotki sex poniewaz nie interesuje nas spedzenie nocy z facetem hetero. "
Zarażonych zostało co najmniej 978 osób z Polski oraz 2449 z Niemiec, Szwajcarii, Belgii i Francji.

I co Sadole o tym myślicie?? Który korzystał??

wiecej na stronce Zbigniewa Stonogi linka podać nie mogę za mało postów:/ zainteresowani na pewno znajdą 8-)

Fdslatghdlks

2017-02-11, 21:27
Dziwna sprawa, raz że laska bardziej znana jest jako k***a na telefon.
Dwa ciekawe co Stonodze do tego? Sam pewnie zar*chał i teraz się poci :)

PannaEluveitie

2017-02-12, 19:50
yesan napisał/a:



A na czym to bazujesz? Żeby zarazić się HIV potrzeba w praktyce bezpośredniego styku otwartych ran, przez mikro otarcie żaden płyn się nie przeciśnie, a tym samym wirus. Ludzie mają coś naj***ne w głowach, że wystarczy kogoś dotknąć i się HIV łapie. Jakby to było takie proste to połowa populacji by na AIDS zdychała, na szczęście zarazić się tym gównem jest wyjątkowo trudno.

Btw, używanie TEJ SAMEJ igły daje ryzyko zarażenia ok 2% (nie pamiętam dokładnie). Także bez srania pod siebie, tak długo jak nie dajecie komuś dupy, jest w miarę bezpiecznie :mrgreen:



Widziałam filmy i zdjęcia tej pary na zbiorniku. W idealnej rzeczywistości w partnerce i na partnerce nie ma spermy kilkudziesięciu innych facetów. Tam zawsze była. Obrabiała całymi stadami mudżyńskie pytongi na francuskiej plaży. A i tak całe stada facetów ze zbiornika się z nimi umawiały. A mówię tu tylko o jednym portalu. Plus.. to nie jest pierwsza dziewczyna, z którą ten facet prowadził taki tryb życia. To trwa od lat. Poprzednie, nieujawnione, mogą być teraz spełnionymi żonami nic nie podejrzewających panów Kowalskich i Nowaków :amused: