18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

celowo zarażali hiv

siergiey_89 • 2017-02-10, 14:27
Pochodząca ze Śląska świadoma swojej śmiertelnej choroby para celowo zaraża wirusem HIV.
Na portalach dla swingersów proponowali darmowy sex oczywiście bez zabezpieczenia.
Cytat jednego z ogłoszeń:
"piatek/sobota 19 czerwca, udawany gwałt plaża naturystyczna starganiec ROZBITY NAMIOT CAŁĄ NOC , początek dopiero w całkowitych ciemnościach czyli okolo 23.00 , nie wolno ci wypowiedzieć ani jednego słowa do mnie(!) powiesz cokolwiek koniec zabawy i wypraszamy Cie, w namiocie bede ja i bedzie spał mój chłopak, sex tylko bez gumki ze spostem we mnie -nie pasuje odpusc sobie, masz w nocy bez gadania rozpiąć suwak namiotu i zerznać mnie, zaspokoic sie i bez slowa wyjsc, jak jesteś bi od 4.00 rana mozesz z nami zostac we 3, hetero tylko krotki sex poniewaz nie interesuje nas spedzenie nocy z facetem hetero. "
Zarażonych zostało co najmniej 978 osób z Polski oraz 2449 z Niemiec, Szwajcarii, Belgii i Francji.

I co Sadole o tym myślicie?? Który korzystał??

wiecej na stronce Zbigniewa Stonogi linka podać nie mogę za mało postów:/ zainteresowani na pewno znajdą 8-)

Ma...........ke

2017-02-10, 19:17
W komentarzach można wyczytać że sprawa jest jeszcze szersza i zarażonych może być tysiące więcej.
Jak dla mnie to zdechną tak jak żyli. Nie ma co oczekiwać że jak dyma się co popadnie to będzie się pięknym i zdrowym.

kontownik

2017-02-10, 19:30
a może jak afrykańskie zabobony liczyła że trafi na prawiczka i wtedy HIV opuszcza jej ciało i idzie na prawiczka :D

Zbyszard

2017-02-10, 19:38
piwnicowi stulejarze mogą spać spokojnie!
im to nie grozi :mrgreen:

-Pita88-

2017-02-10, 19:52
3,5 tysiąca osób,
Miało wolny wieczór,
Chcieli trochę się zabawić,
I por*chać co nieco.

Poszli do namiotu,
A tam HIVA nosiciele,
Masz się nie odzywać,
I robisz numerek.

Po tygodniu już biegali,
Wszyscy do przychodni,
Bo kaktusy im wyrosły,
Pod rozporkiem spodni.

martin190

2017-02-10, 19:52
Niemcom się należy ale swoich zarażać

yesan

2017-02-10, 21:21
k***a jego mać, aż muszę pierwszy raz w życiu coś na sadolu skomentować.

Szansa zarażenia się HIV przez niezabezpieczony stosunek waginalny (dla faceta) to 0,04% (1 zarażenie na 2500 prób!!!), a poprzez niezabezpieczony anal to 0,62% dla r*chającego pedała i 1,7% dla r*chanego pedała. Także te liczby są kompletnie nic nie warte, chyba że j***li się z kilkudziesięcioma osobami dziennie przez kilkanaście lat. :roll:

Insaner

2017-02-10, 21:25
Myślę, że nawet nie ma sensu karać ich za to, że zarażali. Generalnie nie szkoda mi wszystkich popie**oleńców, którzy w necie wręcz wymieniają się informacjami... która k***a na wylotówkach daje bez gumy, albo... daje sobie lizać cipę ( :shock: ). Przypominam,że mówimy o dz**kach,które obsługują dziennie kilkunastu klientów.

Jeśli ktoś się złapał na takie ogłoszenie to jest życiową sp***oliną i nie powinien mieć leczenia AIDS refundowanego w najmniejszym stopniu.

yesan napisał/a:

k***a jego mać, aż muszę pierwszy raz w życiu coś na sadolu skomentować.

Szansa zarażenia się HIV przez niezabezpieczony stosunek waginalny (dla faceta) to 0,04% (1 zarażenie na 2500 prób!!!), a poprzez niezabezpieczony anal to 0,62% dla r*chającego pedała i 1,7% dla r*chanego pedała. Także te liczby są kompletnie nic nie warte, chyba że j***li się z kilkudziesięcioma osobami dziennie przez kilkanaście lat. :roll:




Gówno prawda. W idealnych warunkach może i tak. W praktyce jakiekolwiek mikro otarcie i ta szansa rośnie pewnie do 20%.

yesan

2017-02-10, 21:57
Cytat:

Gówno prawda. W idealnych warunkach może i tak. W praktyce jakiekolwiek mikro otarcie i ta szansa rośnie pewnie do 20%.



A na czym to bazujesz? Żeby zarazić się HIV potrzeba w praktyce bezpośredniego styku otwartych ran, przez mikro otarcie żaden płyn się nie przeciśnie, a tym samym wirus. Ludzie mają coś naj***ne w głowach, że wystarczy kogoś dotknąć i się HIV łapie. Jakby to było takie proste to połowa populacji by na AIDS zdychała, na szczęście zarazić się tym gównem jest wyjątkowo trudno.

Btw, używanie TEJ SAMEJ igły daje ryzyko zarażenia ok 2% (nie pamiętam dokładnie). Także bez srania pod siebie, tak długo jak nie dajecie komuś dupy, jest w miarę bezpiecznie :mrgreen:

ROH

2017-02-10, 22:11
yesan napisał/a:



A na czym to bazujesz? Żeby zarazić się HIV potrzeba w praktyce bezpośredniego styku otwartych ran, przez mikro otarcie żaden płyn się nie przeciśnie, a tym samym wirus. Ludzie mają coś naj***ne w głowach, że wystarczy kogoś dotknąć i się HIV łapie. Jakby to było takie proste to połowa populacji by na AIDS zdychała, na szczęście zarazić się tym gównem jest wyjątkowo trudno.

Btw, używanie TEJ SAMEJ igły daje ryzyko zarażenia ok 2% (nie pamiętam dokładnie). Także bez srania pod siebie, tak długo jak nie dajecie komuś dupy, jest w miarę bezpiecznie :mrgreen:



Dzięki, uspokoiłeś mnie, przyjacielu. :oops:

~Velture

2017-02-10, 22:36
yesan napisał/a:



A na czym to bazujesz? Żeby zarazić się HIV potrzeba w praktyce bezpośredniego styku otwartych ran, przez mikro otarcie żaden płyn się nie przeciśnie, a tym samym wirus. Ludzie mają coś naj***ne w głowach, że wystarczy kogoś dotknąć i się HIV łapie. Jakby to było takie proste to połowa populacji by na AIDS zdychała, na szczęście zarazić się tym gównem jest wyjątkowo trudno.


Wystarczy, że lecisz bez gumy a laska jest sucha - k***y z reguły są wysuszone w piździe bo aby był poślizg to musi być podniecona a raczej ciężko aby była podniecona jakims 50 letnim Januszem z wąsem co trzyma konia pod zadaszeniem od 40 lat i ch*j mu śmierdzi gorzej niż jej p*zda po dniu roboty.

nelbox

2017-02-10, 22:52
@up jak taki z Ciebie spec od kurew, to faktycznie lepiej się zabezpieczaj. a yesan ma rację. bardziej niebezpieczna jest opryszczka przy genitaliach. syfilis też niefajna rzecz

hfbnmiuytp

2017-02-10, 23:06
Więc pewnie dlatego chciała ostry seks, mocne rżnięcie= większe ryzyko wystąpienia otarć itd.

Tarab85

2017-02-11, 00:42
Myślę, że do tej ilości wliczyli również grupę zakażonych przez zakażonych. To znaczy nie wszystkie z tych zakażeń są bezpośrednie.

f3zby

2017-02-11, 00:49
spoko czy zarazili 2000 czy 3000... bez wiekszego znaczenia. teraz pomyślcie że przynajmniej 1/4 tych osób była w związkach i poszli na boku zar*chać. więc mogli się zarazić, po czym wrócili do domu i mogli zarazić swoich partnerów/partnerki. teraz kolejną kwestią jest że już mogą nie być ze sobą a ty, ty czy ty czy ja możesz spotkać sympatyczną kasie, asie srasie i się zakochać i mimo że ona bedzie porządna i da Ci po miesiącu, dwóch, trzech to jednak zarazi....

de...........nt

2017-02-11, 04:47
siergiey_89 napisał/a:


I co Sadole o tym myślicie??
wiecej na stronce Zbigniewa Stonogi



Co o tym myślimy?
Pan Zbigniew Stonoga? Czy to ten specjalista w dziedzinie HIV i Aids? To ten, który niedawno przez telepatię wykrył raka u Jarka i Bolka i dał im maksymalnie rok życia (co potem cytował Palikot)?
Gość pomaga innym ludziom, łapie dzieciojebców, chwała mu, swoją drogą trochę przeszedł, może dlatego jakiś czas temu oderwał się trochę od rzeczywistości.

Jako, że mam w rodzinie lekarza - specjalistę od chorób zakaźnych, który od dwudziestu lat zgłębia wiedzę na temat HIV i Aids, to powiem tyle:
Podczas stosunku pochwowego, czy oralnego ryzyko oscyluje w okolicach dwóch odpowiednio 1 i 0,3 procenta. I to tylko w takim przypadku, kiedy czy to na narządach płciowych, czy to w ustach znajdują się otwarte rany.
Podczas stosunku analnego, ryzyko wzrasta do realnych ponad 5 % - stąd wśród pederastów jest największy odsetek nosicieli wirusa HIV / chorych na Aids.
Wszystkie podawane oficjalnie dane, mówiące, że każdy kontakt seksualny z osobą zarażoną skutkuje z automatu zarażeniem, jest nieprawdziwy, ale ma konkretne przesłanie - profilaktyczne. Ma zastraszać, żeby choroba się nie rozprzestrzeniała.
Jednym, słowem, skoro ci ludzie zarazili 3500 tysiąca osób, to zgodnie z PRAWDZIWĄ statystyką musieliby odbyć ponad 350 tysięcy stosunków seksualnych - biorąc pod uwagę, że każdy były z inną osobą.
Zakładając, że bzykali się - a k***a niech będzie, nawet 3 razy dziennie, za każdym razem z kimś innym - wychodzi na to, ze potrzebowaliby na to prawie 320 lat.