18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski mówi o złocie

Fakerę • 2012-03-11, 13:55
Ciekawie mówi, i muszę przyznać że jest w tym trochę racji :)

Takewon

2012-03-11, 20:41
Suddenly Psychotic napisał/a:

@grelix Napisałem że jest w tym trochę racji a nie że zgadzam się z nim w 100% to raz a dwa to nie nazywaj kogoś tępą dzidą, debilem bo sam wystawiasz sobie nie zbyt ciekawą wizytówkę. Trochę kultury i opanowania ;)



Ludzi kultury nie nauczysz, do tego sami muszą dorosnąć. A tu mamy po prostu, przykład kolejnego Koliego, co by każdemu wpie**olił.

taziu

2012-03-11, 21:27
Po prostu żyłka mi strzela jak słyszę "ohhh i ahhh" na temat P. Cejrowskiego. Dopóki siedział w swoim temacie (podróże, historia regionów które odwiedzał) bardzo go szanowałem, gdy zaczął udzielać się jako ultrakatolik i znawca wszechrzeczy mam ochotę <tutaj formuła która może zbulwersować kulturalnego postera powyżej>.

Suddenly Psychotic napisał/a:

Napisałem że jest w tym trochę racji a nie że zgadzam się z nim w 100%



A ja napisałem, żebyś szedł być debilem gdzie indziej tylko trochę a nie żebyś szedł gdzie indziej w 100%.

peaceBro

2012-03-11, 21:46
Cejrowski nawet na śmietniku zrobiłby fajny program podróżniczy/albo coś co po prostu by się ciekawie oglądało

bloodwar

2012-03-12, 12:19
Cejrowski to gimbo-ekonom i leszcz intelektuualny, z którym nikt nie podejmuje polemiki na poważnym poziomie. Kolo chyba urodził się wczoraj i nie pojmuje, że są rzeczy których wartość jest stała lub rosnie w niewielkim stopniu (typu jajka czy mleko) a są takie, których wartość podlega dynamicznym zmianom. Nie mówiąc już o tym, że 99% procent "rynku" to sztuczne napompowywanie popytu i podaży. Pozostaje też niezmierzalna wartośc sentymentalna i autorska - inaczej wyceni się złote jajko Faberge a inaczej złoto o takiej samej masie co to jajko tylko że w bezpłuciowej sztabce. A pan Cejrowski chyba dalej żyje w świecie, w którym odrestaurowany Mustang Shelby z 69 roku jest wart dokładnie tyle samo co Mustang z 2012 roku a zabytkowy Fender Stratocaster "Blackie" Erica Claptona dokładnie tyle samo co Fender Stratocaster z 2012...

tazmandu

2012-03-12, 13:10
Ciekawie mówi. Szkoda tylko, że jest takim ślepym konserwatystą.