18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cegłą w łeb

chylek • 2012-06-13, 11:46
Cegła spadła z ciężarówki i wpadła przez przednią szybę do samochodu... :dead:



Ofiarą jest 29-letnia matka, która w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu- cegła rozbiła jej głowę, dosłownie.


TestifyMax

2012-06-14, 02:59
k***a może to dziwne ale na początku myślałem że koleś rozpacza bo w dobrym aucie rozbiła mu się szyba. Potem przeczytałem opis pod filmem.

up@
Nie czytając niczyich komentarzy miałem dokładnie te same odczucia co większość komentujących.
A teraz się wczuj stary, jedziesz z rodziną na wakacje, masz załóżmy ładną żonę którą kochasz. Z tyłu jedzie wasze dziecko. Nagle uderzenie i twoja żona nie ma twarzy. Wyobrażasz sobie dalsze życie ? Wyobrażasz sobie że musisz wymyśleć co powiedzieć twojej córce na tylnym siedzeniu w foteliku co to za hałas i dlaczego mamusia się nie rusza ?

Damn stary mnie osobiście to przeraża bardziej niż myśl że miałbym wpaść pod autobus.

ti...........ax

2012-06-14, 23:53
k***a wyobraźnia działa tutaj mocniej niż nie jeden filmik na hardzie.

_zvczu_

2022-01-25, 10:47
Znalazłem ten film po niedawnym zajściu z prawosławnym chrztem, jak kobitka na oczach dzieci skoczyła do rzeki i do dziś jej nie znaleziono. Naprawdę dla większości krzyk tego typka jest bardziej przerażający niż histeria i rozpacz tych dzieci?