18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cegłą w łeb

chylek • 2012-06-13, 11:46
Cegła spadła z ciężarówki i wpadła przez przednią szybę do samochodu... :dead:



Ofiarą jest 29-letnia matka, która w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu- cegła rozbiła jej głowę, dosłownie.


juki

2012-06-13, 14:03
Czyzby rosja?

PS. ma ktos linka do tego artykulu na liveleak?

KlapkiKubota

2012-06-13, 14:13
Ja kończe gimnazjum, i też zrobiło mi się żal tego gościa. Wiec prosze przystopujcie troche...

ketoprom

2012-06-13, 14:20
Ja jebie :/ Brak słów.

Vivil

2012-06-13, 14:20
Probot123 napisał/a:

Ja kończe gimnazjum, i też zrobiło mi się żal tego gościa. Wiec prosze przystopujcie troche...



Trochę ci to zajęło jeżeli kończysz gimnazjum w wieku 21 lat..

ala963

2012-06-13, 14:24
cegła nie spadłą z ciężarówki.. to tak wygląda jakby na drodze jakieś leżały cegły czy inny gruz i którymś kołem podbiło je w góre..

adiemus36

2012-06-13, 14:32
k***a mać, chyba do końca życia będę słyszał te krzyki.

Cytat:

Czyzby rosja?



Tak, ale nie był na tyle zdenerwowany, żeby mowić po rosyjsku.

mcmt

2012-06-13, 14:37
macix111 napisał/a:

a ja nie będę udawał takiego sadola jak gimby powyżej i napiszę wprost : po tych krzykach strasznie żal mi się zrobiło faceta, zapewne jej męża. po skończeniu gimbazy może to zrozumiecie :)


Całe życie możesz zapie**alać a takie coś może Ci się przytrafić, gdy jedziesz spokojnie z rodziną...
Jestem poruszony filmikiem dodam, że im więcej tego typu filmików oglądam, tym częściej jestem ostrożniejszy i wolniej jeżdżę. Najbardziej działają sceny z pieszymi na przejściu, chociaż jak takie coś się widzi, to ręce, nogi i h*j opada. Może to starość...

Earth

2012-06-13, 14:51
Nie życzę nikomu takiej sytuacji.
Ale, po ch*ja to do internetu wstawił?

mcmt

2012-06-13, 14:53
Ku przestrodze :!:
Bardzo dobrze zrobił. Pobudza wyobraźnie kierowców i szokuje. Powinni tego typu filmiki puszczać na kursach prawa jazdy, zwłaszcza z pieszymi :!:

adiemus36

2012-06-13, 14:56
@up

W sumie, coś w tym jest.

~Angel

2012-06-13, 14:58
Mężczyzna napisał/a:

Mocny materiał, lepszy niż hardowy.
Jedziesz sobie spokojnie a tu w twoją dupę cegła trafia i masz na siedzeniu obok krwawą miazgę.



Dlatego teściową sadzam zawsze z przodu chociaż nie jest moją "dupą".

finlandian

2012-06-13, 15:02
Zalogowałem się dla tego filmu po raz pierwszy. Czytam, że bez krwi to jednak straszne. Odpowiem. Popie**olone debile, nie rozróżniacie nieszczęśliwego wypadku od krwawej jatki. Sorry, że nie było krwi, ale krew budzi takie emocje, że ja pie**olę. Jest inaczej. Babka zmarła bo dostała w "łeb cegłą" co popularne gimby często zrzucają z wiaduktów (mowa tu nie tylko o cegłach, ale o "pierdołach" puszczanych wg. dewizy "bo lekkie to jest". " Dodam tylko, że każdy przedmiot puszczony z wysokości kilku metrów, spotykając się z pędzącym autem potrafi zabić lub okaleczyć, bo żartownisie nie umieją oszacować strat wynikających z użycia danego przedmiotu. Innymi słowy ( uwzględniając gimbuowy) Zrozumcie niedojrzałe zasrańce, że każdy was psikus może spoowodować czyjeś trwałe kalectwo lub śmierć. To jest apel. Sam przez "psikusa dzieci" jestem na wóżku inwalidzkim, a znajomu z którym jechałem nie żyje. Mnie upadł na nogi kawałek kamienia pod asfalt - jemu też. Ja zarobiłem w nogi, odłamek zmiażdzył mi kość w lewej nodze - prawą mi amputowano. Jego zabiła kostka brukowa, zrzucona z wiaduktu, która uderzyła go prosto w brzuch. Bo tej pory jego wnętrzności są nieodzowną częścią mojego życia. Napisze wprost, że cud nastał, gdy ja przeżyłem, ale uwierzcie mi popie**olone dzieciaki, że pragnę śmierci, bo z racji głupiego żartu, straciłem przyjaciela i sen życia. Straciłem Zdrowie. Jestem uzależniony od swoich "czterech kółek na popych" i ewentualną pomoc od znajomych. Mam 26 lat. Ciach bajera.

mcmt

2012-06-13, 15:05
Dodam, że przed zobaczeniem tego materiału, byłem zły, że na wczorajszym POMie kamyszek spowodował pajęczynkę na mojej szybie... Teraz jakoś mi przeszło.

Pu...........na

2012-06-13, 15:07
macix111 napisał/a:

a ja nie będę udawał takiego sadola jak gimby powyżej i napiszę wprost : po tych krzykach strasznie żal mi się zrobiło faceta, zapewne jej męża. po skończeniu gimbazy może to zrozumiecie :)



Przeciez to cygany sa albo turki...nie wiem czego zalowac. Ostatnio jadac osiedlem kolo stadionu wlokniarza w Czestochowie jechaly 3 nowe meski na zoltych tablicach. Z kazdej wysiadla tepa baba z okolo 15 malych cyganow. Najlepsze jest to ze dostaja takie oszolomy zasilki na kazdego bachora narobia tego scierwa i zyja jak panicze za $$ podatnikow.

Btw ta cegla sama nie spadla ;) natura wie jak leczyc planete z syfu :D

AL...........ON

2012-06-13, 15:12
Straszne. Pierwszy film na którym tak mocno ścisnęło mnie za serce.. :(