18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Carpentersville w Illinois

cuurniprime • 2021-12-15, 19:58
Wioska Carpentersville wszczęła dochodzenie dyscyplinarne w sprawie incydentu, w którym policja miała interakcję z nieletnim mężczyzną. Dwóch funkcjonariuszy policji, którzy byli na miejscu zdarzenia, wtargneło do domu i bezprawnie aresztowało 16-letniego chłopaka. A wszysko przez poszukiwania jego koleżanki...



Żródło :chomik:

ruddie

2021-12-15, 20:14
Opis mówi, że języka polska to trudna język

Pralpunkt

2021-12-15, 20:40
Wyjebia ich z psiarni plus proces cywilny .no mają przej***ne wcale mi ich nie zal

dadar123

2021-12-15, 21:34
Amerykańce to takie tumany, że jedną scenę trzeba powtarzać 5 razy?

plastic

2021-12-15, 23:46
gadał jak naćpany, więc albo był naćpany, albo włączył kamerki, żeby poudawać "typowego winnego" i nagrać takie fajne video, a potem był zestresowany sytuacją więc zaczął się szarpać... powtórki, jasna narracja, muzyczka i czarny adwokat. czek, czek, czek.
gdyby moja znajoma była poszukiwana, a ja byłbym takim dzikim zjebem, to starałbym się zachowywać normalnie, albo nawet starałbym się pomóc, gdybym ją lubił.

Mrocznyzniwiarz

2021-12-16, 00:33
plastic napisał/a:

gadał jak naćpany, więc albo był naćpany, albo włączył kamerki, żeby poudawać "typowego winnego" i nagrać takie fajne video, a potem był zestresowany sytuacją więc zaczął się szarpać... powtórki, jasna narracja, muzyczka i czarny adwokat. czek, czek, czek.
gdyby moja znajoma była poszukiwana, a ja byłbym takim dzikim zjebem, to starałbym się zachowywać normalnie, albo nawet starałbym się pomóc, gdybym ją lubił.



Serio? Weszli bezprawnie do domu, aresztowali bezprawnie niepełnoletnie dziecko, a Ty ich usprawiedliwiasz?

Masz mentalność człowieka urodzonego do lizania butów.

sothis

2021-12-16, 00:35
KurewskaPogodynka napisał/a:

było



No raczej, że było a nie będzie. Co Ty myślałeś, że to przekaz z przyszłości?

olo1990pl

2021-12-16, 01:03
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

Serio? Weszli bezprawnie do domu, aresztowali bezprawnie niepełnoletnie dziecko, a Ty ich usprawiedliwiasz?
Masz mentalność człowieka urodzonego do lizania butów.



Postaw się w roli policjanta.
Masz zadanie znalezienia zaginionej nastolatki. Jest informacja, że ostatni raz ją widziano jak wchodzi do mieszkania swojego chłopaka.
Podchodzisz do drzwi, popychasz je, a one się otwierają (tak twierdzi policja). Na twoje nawoływania odpowiada Ci nastolatek - podejrzany - który zachowuje się jakby coś przed chwilą wciągał albo był opóźniony.
(zauważ, że film jest pocięty tak by nie pokazać całej sytuacji chronologicznie, tylko pokazuje wielki chaos i jest zmontowany na korzyść rodziny która skarży policję).
Widzisz, że chłopak coś kręci i blokuje przejście, próbuje zamknąć drzwi domu.
No to postanawiasz wejść do domu i chłopaka skuć, ale ten stawia opór. Po obezwładnieniu pilnujesz chłopaka, a partner przeszukuje mieszkanie (widać że schodzi z piętra w pewnym momencie). Nikogo nie ma, to bierzecie chłopaka na przesłuchanie.

Źle zrobili, ale kierowali się wyższym dobrem. Ale i tak powinni zostać ukarani, to jedynie okoliczności łagodzące karę.

sa...........el

2021-12-16, 01:54
olo1990pl napisał/a:

Postaw się w roli policjanta.
Masz zadanie znalezienia zaginionej nastolatki. Jest informacja, że ostatni raz ją widziano jak wchodzi do mieszkania swojego chłopaka.
Podchodzisz do drzwi, popychasz je, a one się otwierają (tak twierdzi policja). Na twoje nawoływania odpowiada Ci nastolatek - podejrzany - który zachowuje się jakby coś przed chwilą wciągał albo był opóźniony.
(zauważ, że film jest pocięty tak by nie pokazać całej sytuacji chronologicznie, tylko pokazuje wielki chaos i jest zmontowany na korzyść rodziny która skarży policję).
Widzisz, że chłopak coś kręci i blokuje przejście, próbuje zamknąć drzwi domu.
No to postanawiasz wejść do domu i chłopaka skuć, ale ten stawia opór. Po obezwładnieniu pilnujesz chłopaka, a partner przeszukuje mieszkanie (widać że schodzi z piętra w pewnym momencie). Nikogo nie ma, to bierzecie chłopaka na przesłuchanie.
Źle zrobili, ale kierowali się wyższym dobrem. Ale i tak powinni zostać ukarani, to jedynie okoliczności łagodzące karę.



Policjant ma przede wszystkim przestrzegać prawa, a on je tutaj po prostu k***a złamał i to niejedno. Karmili cię z procy? Albo stary podczas posuwania kazał oglądać Strażnika Tekstasu, a potem bawił się w "skuwanie chłopca"? Idealnie nadajesz się do pracy niedoj***nego policjanta z przerostem ego i urażonymi ambicjami, których nie posiada.

neo001

2021-12-16, 02:44
olo1990pl napisał/a:

Postaw się w roli policjanta.
Masz zadanie znalezienia zaginionej nastolatki. Jest informacja, że ostatni raz ją widziano jak wchodzi do mieszkania swojego chłopaka.
Podchodzisz do drzwi, popychasz je, a one się otwierają (tak twierdzi policja). Na twoje nawoływania odpowiada Ci nastolatek - podejrzany - który zachowuje się jakby coś przed chwilą wciągał albo był opóźniony.
(zauważ, że film jest pocięty tak by nie pokazać całej sytuacji chronologicznie, tylko pokazuje wielki chaos i jest zmontowany na korzyść rodziny która skarży policję).
Widzisz, że chłopak coś kręci i blokuje przejście, próbuje zamknąć drzwi domu.
No to postanawiasz wejść do domu i chłopaka skuć, ale ten stawia opór. Po obezwładnieniu pilnujesz chłopaka, a partner przeszukuje mieszkanie (widać że schodzi z piętra w pewnym momencie). Nikogo nie ma, to bierzecie chłopaka na przesłuchanie.
Źle zrobili, ale kierowali się wyższym dobrem. Ale i tak powinni zostać ukarani, to jedynie okoliczności łagodzące karę.



Zgłoszę że w Twoim domu/mieszkaniu przebywa poszukiwany listem gończym morderca. Chciałbyś żeby bez sprawdzenia i pozwolenia na przeszukanie wtargnęli? Jak by do mnie zapukali i chcieli wejść, to najpierw niech pokażą nakaz sądowy i od razu zaznaczam żadnych problemów z prawem nie mam, a gliniarze do zwolnienia.

Tetrix

2021-12-16, 03:19
Odj***lo im deko :catfacepalm:



squach

2021-12-16, 08:24
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

Serio? Weszli bezprawnie do domu, aresztowali bezprawnie niepełnoletnie dziecko, a Ty ich usprawiedliwiasz?
Masz mentalność człowieka urodzonego do lizania butów.



To, że film pokazuje to co mamy widzieć nie świadczy o tym, że był niewinny. Reszta wyciszona, musiał ich czymś wk***ić wobec czego został aresztowany. k***a proste. Policja bez podejrzeń nie robi takich rzeczy, druga strona w USA szczególnie.

neo001 napisał/a:

Zgłoszę że w Twoim domu/mieszkaniu przebywa poszukiwany listem gończym morderca. Chciałbyś żeby bez sprawdzenia i pozwolenia na przeszukanie wtargnęli? Jak by do mnie zapukali i chcieli wejść, to najpierw niech pokażą nakaz sądowy i od razu zaznaczam żadnych problemów z prawem nie mam, a gliniarze do zwolnienia.



Naoglądałeś się badboysów za dużo, w PL policja może bez nakazu wpaść. Z nakazem to przeszukanie robią debilu.