18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Captain Sweden walczy z polskimi nazistami!

Szparas • 2018-05-01, 14:12
No hejka, ostatnio trafiłem na artykuł na temat szwedzkiego superbohatera - Fantomena - który w zazwyczaj walczy z uprzedzeniami oraz broni ucieśnionych. W wypadku najnowszego numeru (#9) na jego celowniku znaleźli się polscy nacjonaliści, którzy blokują paradę LGBT.

Mikael Sol, wydawca komiksu, mówi:

Cytat:

Fantomen zwykle walczy z nazistami i ludźmi ich pokroju. Co do okładki, chcieliśmy, żeby rysunek był mocny i oddawał istotę tej historii. Dobro kontra zło. Sprawiedliwość przeciwko niesprawiedliwości. Klasyczny motyw w „Fantomenie”, ale o wiele bardziej współczesny scenariusz. W tej opowieści polscy nacjonaliści zamierzają zatrzymać Marsz Równości w Warszawie. Fantomen nie może na to pozwolić i interweniuje.



spoiler


Tak prezentuje się okładka komiksu:



Kadr z komiksu (waży więcej niż 1MB, więc wysyłam link):

https://gfx.antyradio.pl/var/antyradio/storage/images/media/images/fantomen-9-20182/1640952-1-pol-PL/Fantomen-9-2018.jpg

Co o tym sądzicie sadole? Mi się ciśnie na usta :idzwch*j:

spoiler


źródło: https://www.antyradio.pl/Film/Duperele/Szwedzki-superbohater-rozgramia-polskich-nacjonalistow-flaga-LGBT-22111

kampton

2018-05-02, 11:27
Ach ta Szwecja...
I ich fantomen.



Zawulon

2018-05-02, 22:51
Co za marna podróba...

Jest tylko jeden Kapitan Szwecja:


Uratowałem dziedzictwo tego pięknego pochodzącego z afryki narodu... phew.

LordVIP

2018-05-02, 23:47
Jak chcesz bić Szwedów to najpierw się trochę opal, naucz kilku zwrotów po ciapatemu, a później po prostu jedź do Szwecji. Wpie**olisz paru zastańcom, jak będziesz miał ochotę to jeszcze por*chasz, a wypuszczą cię z celi po 48h i wrócisz do domu.

Mom and Death

2018-05-03, 11:36
I tak bym wolał mieszkać w szwecji niż w biednej obsranej polszy.

ellsworth

2018-05-03, 14:13
Velture napisał/a:

Wychodzi, że jestem nietolerancyjnym, zaściankowym polskim faszystą :szloch:

Obrazek


A pie**olisz. Pierwsze to nie żadna Europa tylko USA albo Kanada, gdzie każdy facet obrzezany jest.
Poza tym, to nie jest parada równości, tylko jakiś przemarsz nudystów czy coś w tym stylu, bo każdy goły - no w ch*j nowoczesne, stare jak cywilizacja na tej planecie!

100Burned

2018-05-04, 11:13
Mom and Death napisał/a:

I tak bym wolał mieszkać w szwecji niż w biednej obsranej polszy.



Co za problem? Pakujesz się w jedną walizkę, same niezbędne rzeczy. Ze dwa dildosy odbytnicze super 3000, portret lenina, czapkę el comendante, okulary w stylu Lenona, arafatkę, skarpet i gaci nie trzeba, bo przecież wy nie zmieniacie, jakiś środek na wszy żeby za bardzo nie żarły i jedziesz.

No chyba że nie możesz wyjechać bo masz kuratora za rozmaite wykroczenia i przestępstwa typowe dla czerwonego jak rzut cegłą/butelką po jabolu/płytką chodnikową w tłum i ucieczkę, wandalizm, obnażanie w miejscach publicznych, walenie po kablach itd.