18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Captain Sweden walczy z polskimi nazistami!

Szparas • 2018-05-01, 14:12
No hejka, ostatnio trafiłem na artykuł na temat szwedzkiego superbohatera - Fantomena - który w zazwyczaj walczy z uprzedzeniami oraz broni ucieśnionych. W wypadku najnowszego numeru (#9) na jego celowniku znaleźli się polscy nacjonaliści, którzy blokują paradę LGBT.

Mikael Sol, wydawca komiksu, mówi:

Cytat:

Fantomen zwykle walczy z nazistami i ludźmi ich pokroju. Co do okładki, chcieliśmy, żeby rysunek był mocny i oddawał istotę tej historii. Dobro kontra zło. Sprawiedliwość przeciwko niesprawiedliwości. Klasyczny motyw w „Fantomenie”, ale o wiele bardziej współczesny scenariusz. W tej opowieści polscy nacjonaliści zamierzają zatrzymać Marsz Równości w Warszawie. Fantomen nie może na to pozwolić i interweniuje.



spoiler


Tak prezentuje się okładka komiksu:



Kadr z komiksu (waży więcej niż 1MB, więc wysyłam link):

https://gfx.antyradio.pl/var/antyradio/storage/images/media/images/fantomen-9-20182/1640952-1-pol-PL/Fantomen-9-2018.jpg

Co o tym sądzicie sadole? Mi się ciśnie na usta :idzwch*j:

spoiler


źródło: https://www.antyradio.pl/Film/Duperele/Szwedzki-superbohater-rozgramia-polskich-nacjonalistow-flaga-LGBT-22111

Beka_z_Lewaka

2018-05-01, 14:49
Czyli jakaś ichniejsza odmiana kapitana Szwecji, który jedyne co potrafi to dawać na dwa baty. Ech quo vadis Suecia ?

xtz171

2018-05-01, 15:12
wpie**ol w imię tolerancji :D

TB303

2018-05-01, 15:24

I tak w tych emiratach czeka ich zagłada.

El_Macias

2018-05-01, 15:28
Przerobić okładkę, gdzie Polski żołnierz dźga bagnetem kapitana Szwecje.

TB303

2018-05-01, 15:46
Budrys2000 napisał/a:

Jebac pedalow


Ja tam wole j***ć kobiety, ale nie mnie Cię oceniać :amused:

krecikprecik

2018-05-01, 15:52
j***ć nie j***ć, dziwie się że ludzie jeszcze się nad tym spuszczają.
Szwecja co jakiś czas dostaje brutalną odpowiedź na swoje multi-kulti, to jakieś chore morderstwo poprzedzone gwałtem i rytuałem, to Szwedzkie aktywistki będące gwałcone gdy chcą pomóc bezdomnym przybyszom z gorącego wschodu, to spalona flaga Szwecji, i wiele innych jednoznacznych rzeczy na przestrzeni kilku lat.
Jeżeli sami nie potrafią wyciągać wniosków, ba w ogólnie potrafią spojrzeć z innej perspektywy niż skrajnie liberalnej, to po cholerę się angażować w to emocjonalnie? Po co komentować, od tego jest MSZ czy dyplomacja, próba pokazania czy wytłumaczenia polityki odmiennej niż tam wyznawana spotyka się z butą, arogancją, obrażaniem i wyzwiskami typu ciemnogród.

Sami będą się z tego karaskać, ich rdzenni obywatele będą stamtąd sp***alać. A czy to forma polityki obrana przez Polskę okaże się słuszna, tego nie można być pewnym.

~Velture

2018-05-01, 17:19
Wychodzi, że jestem nietolerancyjnym, zaściankowym polskim faszystą :szloch:


8765tj

2018-05-01, 17:37
A końcówka pewnie jak w Asteriksie. Po zwycięstwie bohaterowie zasiądą do uczty przy ognisku, tylko zamiast pieczenia dzika będzie kiszenie ogórków :goatse:

St...........on

2018-05-01, 19:49
A niech se robią komiksy... tyle im zostało :amused:

edek.bajzel

2018-05-01, 22:24
żałosny naród alkoholików, ludzi z depresją, opanowany przez jedną rodzinę mającą wtyki w każdej dziedzinie życia i polityki, do tego nakradli nam tyle dzieł sztuki, które obecnie, oficjalnie można nawet u nich w muzeach zobaczyć,
dla mnie to złodzieje i tak zostanie dopóki nie oddadzą tego co ukradli za czasów ,,potopu,,

janlew

2018-05-02, 05:43
Jak sodomici cię denerwują, to zacznij od odrzucenia ich języka. Bo inaczej będziesz musiał żyć w ich świecie.
- Nie LGBT, tylko pederasci co ukradli dzieciom tęczową flagę i gorszą normalnych ludzi.
- Nie "Polscy Naziści", bo nie ma czegoś takiego. Niemiecka socjalistyczna partia robotnicza to Naziści.
- Szwedzi nie walczyli ze złem ani w czasie wojny, ani teraz. No chyba że mòwimy o walce ramię w ramię ze złem.
- Bić Szweda ...nie ma co.l, rewolucja zawsze pożera własne dzieci, czy to francuska, czy bolszewicka, czy ta pierwsza protestancka. Szwedzi są ofiarą tej ostatniej, zabija ona najwolniej, ale zabija. Ich już nie ma.

100Burned

2018-05-02, 09:27
Szwedom już nic nie pomoże.

Noside

2018-05-02, 09:38
Robię kapsułę. Taką puszkę, gdzie wkłada się rzeczy z obecnych czasów i zakopuje gdzieś, żeby za ileś tam lat ktoś mógł ją sobie otworzyć i zobaczyć jakie niedoj***nie krążyło po świecie. Dołączam ten materiał wydrukowany w pełnym kolorze i zalaminowany.