18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o hamburgerach

straatveger • 2013-01-28, 10:51
Cała prawda o lizaniu dupy dla ameryki przez tuska

gringo2412

2013-01-28, 15:44
Ja tu widzę 5 minut pie*dolenia o niczym, nawrzucał wyzwiskami niczym obrażony dzieciak a właściwie to nic konkretnego nie powiedział, wielki dumny z siebie ło ho z mamą w sklepie głośno po polsku sobie rozmawia, żeby się pokazać a w swojej wielkiej przemowie do rodaków poprawne składanie zdań mu nie wychodzi.
Debil k*rwa!

krychu2007

2013-01-28, 15:51
Wieszcz narodowy z Hameryki nadaje. k***a wyjechał tam, to niech tam zostanie. Mówi o sprzedawczykach a sam wyjechał po dolary. Prawda jest taka że podejmując decyzję o ucieczce z kraju automatycznie traci prawo do drwin i obrażania mojej ojczyzny. Dziękuje dobranoc.

rusofil

2013-01-28, 15:51
energo1pl napisał/a:




Nie zapomina języka ale wyjechał z polski jak miał 11 lat więc nie mógł się za dużo nauczyć :loldev: A za Adama zawsze piwo :-D



Gówno prawda. Jak się wyjeżdża za granicę, to powinno się pamiętać swój język, nieważne po ilu latach. Zapomnienie polszczyzny przez Polaka na obczyźnie, bądź też lanie na nią ciepłym moczem to totalny idiotyzm i brak poszanowania dla tego języka. Ludzie, którzy tak robią, w żadnym wypadku nie mogą nazywać się Polakami albo patriotami. pie**olenie w stylu "Jestem w Ameryce, więc po ch*j mi polski" to kretynizm, chrzanienie leniwych idiotów. Przy odrobinie chęci każdy szczyl, który wyjechał wcześnie z rodzicami, nauczy się polskiego. Jeśli rodzice to olewają... Cóż, są idiotami.

pi...........ka

2013-01-28, 16:10
hahah czy to nie ten gosc co mowil ze wyr*cha jakas laske ktorej maz gra w minecrafta? :D

ch...........07

2013-01-28, 16:21
Debili to w większości Wy u góry z siebie robicie. Młody gość, pokazał, że pie**olenie w komentarzach należy do nas tu w Polsce. A gówno z własnym krajem robimy. Wcześniej myślałem, że jak ktoś wyjeżdża to tchórz zwykły a wcale k***a nie. Po prostu łudziłem się, że ten Kraj stawia przede mną jakieś perspektywy. A to taki ch*j zlewa mnie rząd i zlewają mnie rodacy bo ośmielam się mieć własne zdanie. Gdybyście tyle samo potrafili zrobić w życiu co tutaj pie**olicie to nikt by takich filmików nie musiał nagrywać, bo Polak potrafi być niezależny tylko szkoda, że k***a jednostkowo a nie w pospolitym ruszeniu. Już dawno byśmy te k***y, utopili w ich "żłobach" tylko, nikt nie ma tyle charyzmy by taki zryw zorganizować. Czemu tak jest, bo wolicie zostać takimi "sprzedawczykami" i pozwolić na rządzenie sobą najgorszym matołom, jakich wydała matka Ziemia, wolicie narzekać. Wolałbym pisać, że jestem dumny z racji tego, że mogę komentować po polsku ale k***a nie jestem, bo Wy i tak nie rozumiecie co się do was mówi.

riczardson

2013-01-28, 16:37
pie**oli o polonii w USA którzy zapominają jak się mówi po Polsku, a sam kretyn nie jest lepszy.

Captain obvious

2013-01-28, 16:44
Ja pie**ole, jak zwykle najwięcej do gadania mają Ci co dawno z Polski sp***olili. A ten to już całkiem, wrzucał ch*jowe filmiki z jazdy ciężarówką a teraz się chce wybić na jeszcze ch*jowszych.

tigerqaz

2013-01-28, 17:10
Kolumbie !!! Po jaki ch*j to odkryłeś ?!

Gruby Brzuch

2013-01-28, 17:12
Ech, "Amerykanów", nie "amerykaninów".
Je**ny Kolonko się znalazł...

bo...........30

2013-01-28, 17:31
może jeszcze Dzień Niepodległości...

Ver0

2013-01-28, 18:39
Nie lubię go ale dobrze prawi na temat hamburgerów :)

Ne...........es

2013-01-28, 19:29
pie**olenie o szopenie