18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o hamburgerach

straatveger • 2013-01-28, 10:51
Cała prawda o lizaniu dupy dla ameryki przez tuska

~tip.top

2013-01-28, 12:59
chlusniembousniem napisał/a:

boże widzisz i nie grzmisz


Nie widzi bo skasował konto :emo:

Slim700

2013-01-28, 13:03
He He od 0:50 do 0:55 to jak Lepper mówi :P

knsad

2013-01-28, 13:20
to nie jest ten pacjent który ostatnio płakał, że kasuje konto?

straatveger

2013-01-28, 13:53
Cytat:

to nie jest ten pacjent który ostatnio płakał, że kasuje konto?


albo widziałeś tylko pierwszą połowę filmu, albo jesteś na tyle ignorantem, że go nie zrozumiałeś.

knsad

2013-01-28, 15:09
straatveger napisał/a:


albo widziałeś tylko pierwszą połowę filmu, albo jesteś na tyle ignorantem, że go nie zrozumiałeś.



widziałem tylko jeden jego film na sadisticu w którym płakał, że go hejtują i kasuje kanał więc tak się zastanawiam czy to ten sam bo z aparycji i ten i tamten jak rysiek peja. Więc chyba ty nie zrozumiałeś komentarza

DeDeKR

2013-01-28, 15:14
przecież ten gamon miał już skończyć nagrywanie, i tego vbloga


sauerps

2013-01-28, 15:18
"No witajcie mnie" :D

rusofil

2013-01-28, 15:22
straatveger napisał/a:

Cała prawda o lizaniu dupy dla ameryki przez tuska



:homer: Kolejny idiota nie umie pisać, a udziela się w Internecie. Weź idź stąd, bo sobie wiochę robisz.

Malix

2013-01-28, 15:22
Weźcie tego debila stąd. To jest j***ny hipokryta, mówi że wszyscy psują opinię polaka, a to on sam najbardziej ją nadwyręża...

go...........et

2013-01-28, 15:24
"lizaniu dupy dla ameryki" z jak głębokiej prowincji, również umysłowej musisz pochodzić, żeby w ten sposób napisać zdanie.
Prezentujesz postawę "wszyscy inni głupi, a ja Polaczek jestem najmądrzejszy i ch*j".

emaies

2013-01-28, 15:28
to ile tych stanów jest teraz ? 50 czy 51 ?

BlackRaven45

2013-01-28, 15:28
Porozmawiamy ? :facepalm3: Przecież on pie**oli jakiś monolog, rozmowa polega na dialogu.

Caranguejo

2013-01-28, 15:32
Facet ma rację, 98% amerykańskiego społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia gdzie jest Irak czy Afganistan, o naszym kraju nie wspominając. Co do jego sposobu mowy mogę się mylić, ale prawdopodobnie urodził się już w USA, i tak trzeba go podziwiać że nauczył się polskiego bo poza zwykłą szkołą zapie**alał pewnie w weekendy do polskiej szkoły uczyć się historii Polski i języka polskiego. Na roku mam kumpla który z Kanady przyjechał na studia bo jego rodzice są Polakami. Klimat kraju i ludzie bardzo mu się podobają, ale brak perspektyw, ustrój polityczny i cały ten codzienny szajs mocno go wk***ia. Więc nie miejcie za złe facetowi że zarabia tam gdzie jest łatwiej.
PS.
Polecam obejrzeć jak Polonia w Chicago obchodzi święta narodowe. Całe dzielnice są biało-czerwone. Więc uprzejmie proszę nie pie**olić głupot na temat patriotyzmu bo w obecnej erze emo-hipstero-pedałów więcej patriotów mieszka za granicą niż w kraju!

straatveger

2013-01-28, 15:34
Cytat:

widziałem tylko jeden jego film na sadisticu w którym płakał, że go hejtują i kasuje kanał więc tak się zastanawiam czy to ten sam bo z aparycji i ten i tamten jak rysiek peja. Więc chyba ty nie zrozumiałeś komentarza


Chyba nie zrozumiałes ironii w tamtym filmiku. Koniec i kropka.
rusofil napisał/a:

Kolejny idiota nie umie pisać, a udziela się w Internecie. Weź idź stąd, bo sobie wiochę robisz.


Sam robisz wiochę, napisałes ponad tysiąc postów, łącznie dostałeś 800 piw, większość twoich wypowiedzi jest bezwartościowa, wiem wiem co powiedzą że piwo to wyznacznik mądrości, ale tak jest w tym wypadku i nie chodzi tutaj o ortografię tylko o merytorykę i ideologię. Widocznie mają cię za cymbała, a na moją ortografię nikt nie zwraca uwagi :D
@gordonviet zamknij morde żydzie :mrgreen:

energo1pl

2013-01-28, 15:35
Pabloos napisał/a:

Dobrze gada, ale też trochę hipokryzji. Jedzie po naszych że zapominają języka a sam ma problem z poprawnym wysławianiem się.




Nie zapomina języka ale wyjechał z polski jak miał 11 lat więc nie mógł się za dużo nauczyć :loldev: A za Adama zawsze piwo :-D