18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Były oficer Wojska Polskiego od kilku dni mieszka w lesie.

~CanesPL • 2013-07-05, 02:29
Zabrakło mu pieniędzy, więc musiał opuścić ośrodek dla bezdomnych.

O tym, że były żołnierz został wyrzucony z ośrodka prezes schroniska dowiedział się po powrocie z urlopu.

Bezdomny musiał opuścić ośrodek mimo, że niedawno przeszedł skomplikowaną operację "...bo podobno zalega z płatnościami za poprzednie miesiące, to jest kwota rzędu sześciuset czy siedmiuset złotych, które się zobowiązał spłacać w ratach..." - i najdalej w sierpniu dług miał uregulować.

Prezes długo próbował przekonywać swoich zastępców do zmiany decyzji. Kiedy mu się nie udało, sam złożył dymisję. Rzecznik ośrodka uważa, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. "...wszystkie decyzje, i wszystkie działania, podejmujemy zgodnie ze statutem..."

Natomiast bezdomny twierdzi, że takie prawo może i jest sprawiedliwe, ale na pewno nie jest ludzkie.

"Nie będę się skarżył, ale dzisiaj spałem w lesie w nocy."


Źródło + audio

Roszp

2013-07-05, 17:28
panpowazny napisał/a:

W takich informacjach często nie zawierają one same w sobie kropli prawdy, bo weźcie mi napiszcie co tu jest prawdą, to, że oficer spał w lesie czy to, że musi płacić za nocleg w ośrodku dla bezdomnych i to w ratach ?!. Śmierdzi mi tutaj tvn24 i jedno jest prawdą, że nie ma tutaj ani w "źródło" podanego jego imienia i nazwiska. To nie jest wiarygodny artykuł, tylko jakaś podpucha żeby głupi ludzie czytali co napisze anonimowy redaktorzyna, a nóż za 2, 3 miesiące wyjdzie wielka afera, a teraz tylko spoglądają na zainteresowanie i bulwersacje/zachwyt wydarzeniem zawartym w powyższym artykule, dziękuję, do widzenia.



Do tych wszystkich awatarów, które ktoś publikował jakiś czas temu dodałbym jeden. Dla ludzi pokroju powyższego pana. Medioznawca.

Psia jego mać.

Deflorat

2013-07-05, 18:21
Prezes k***a, ośrodka dla bezdomnych, co na to rada nadzorcza?

Fa...........um

2013-07-05, 21:21
Dawajta źródło, bo piwa nie będzie!

MCMerci

2013-07-05, 21:29
Tak Polska traktuje swoich weteranów? Nie lepiej niż jUeSAj.
We Francji weteranów Legii Cudzoziemskiej biorą na instruktorów, jak nie może sobie gość poradzić materialnie.

Samael6

2013-07-05, 21:47
Znając życie całą swoją skromną emeryturę w kwocie paru tysięcy złotych przepił. Bo oni tacy biedni są. :lodowka:

Loaloa

2013-07-05, 21:58
No i ma dziadzio wspomnienia z czasów partyzantki.

~CanesPL

2013-07-08, 00:33
@up

Pisałem do p. Andrzejewskiego o szczegóły, na razie brak odpowiedzi.

[edit 2013.07.08]

Dostałem odpowiedź; zdarzenia miały miejsce kilka tygodni temu, w ośrodku w Lubinie, w woj. dolnośląskim. "Obecnie pan Marek przebywa na Górnym Śląsku. Jak zapewnia jeden z jego Przyjaciół - ma tam dobrą opiekę i wraca do zdrowia".

Kawał dobrej roboty, Panie Andrzeju :piwo: