18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Były oficer Wojska Polskiego od kilku dni mieszka w lesie.

~CanesPL • 2013-07-05, 02:29
Zabrakło mu pieniędzy, więc musiał opuścić ośrodek dla bezdomnych.

O tym, że były żołnierz został wyrzucony z ośrodka prezes schroniska dowiedział się po powrocie z urlopu.

Bezdomny musiał opuścić ośrodek mimo, że niedawno przeszedł skomplikowaną operację "...bo podobno zalega z płatnościami za poprzednie miesiące, to jest kwota rzędu sześciuset czy siedmiuset złotych, które się zobowiązał spłacać w ratach..." - i najdalej w sierpniu dług miał uregulować.

Prezes długo próbował przekonywać swoich zastępców do zmiany decyzji. Kiedy mu się nie udało, sam złożył dymisję. Rzecznik ośrodka uważa, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. "...wszystkie decyzje, i wszystkie działania, podejmujemy zgodnie ze statutem..."

Natomiast bezdomny twierdzi, że takie prawo może i jest sprawiedliwe, ale na pewno nie jest ludzkie.

"Nie będę się skarżył, ale dzisiaj spałem w lesie w nocy."


Źródło + audio

capoeiramen

2013-07-05, 06:40
Hmmm, jak weteran, to w lesie sobie bez problemu poradzi :-D





A tak na poważnie, to dziwne, że generałowie niewiadomo ile zarabiają dzisiaj, a tu niby oficer bez pieniędzy?
Coś mi tu śmierdzi jakąś ch*jową propagandą...

pa...........ny

2013-07-05, 08:43
W takich informacjach często nie zawierają one same w sobie kropli prawdy, bo weźcie mi napiszcie co tu jest prawdą, to, że oficer spał w lesie czy to, że musi płacić za nocleg w ośrodku dla bezdomnych i to w ratach ?!. Śmierdzi mi tutaj tvn24 i jedno jest prawdą, że nie ma tutaj ani w "źródło" podanego jego imienia i nazwiska. To nie jest wiarygodny artykuł, tylko jakaś podpucha żeby głupi ludzie czytali co napisze anonimowy redaktorzyna, a nóż za 2, 3 miesiące wyjdzie wielka afera, a teraz tylko spoglądają na zainteresowanie i bulwersacje/zachwyt wydarzeniem zawartym w powyższym artykule, dziękuję, do widzenia.

BongMan

2013-07-05, 11:48
CanesPL napisał/a:

Prezes długo próbował przekonywać swoich zastępców do zmiany decyzji. Kiedy mu się nie udało, sam złożył dymisję.


To jakaś p*zda, a nie prezes, skoro nie ma nic do powiedzenia.

Mr.Drwalu

2013-07-05, 12:28
Normalnie polski Bear Grylls. :zul:

ja...........ax

2013-07-05, 13:05
przecież żołnierze dostają 100% pensji na emeryturze, a pensji to oni małych nie mają

ki...........lu

2013-07-05, 16:30
k***a za szybko dałem piwo i teraz muszę je wypić.

muraaas

2013-07-05, 16:32
Co to za oficer ?! kapral ? Bieda z tego co się orientuje to nie narzeka na brak kasy.

sz...........an

2013-07-05, 16:39
czego się spodziewać po kraju w którym kapitan dostaje tyle co szeregowy w niemczech :D

tranzystor

2013-07-05, 16:45
panpowazny napisał/a:

W takich informacjach często nie zawierają one same w sobie kropli prawdy, bo weźcie mi napiszcie co tu jest prawdą, to, że oficer spał w lesie czy to, że musi płacić za nocleg w ośrodku dla bezdomnych i to w ratach ?!. Śmierdzi mi tutaj tvn24 i jedno jest prawdą, że nie ma tutaj ani w "źródło" podanego jego imienia i nazwiska. To nie jest wiarygodny artykuł, tylko jakaś podpucha żeby głupi ludzie czytali co napisze anonimowy redaktorzyna, a nóż za 2, 3 miesiące wyjdzie wielka afera, a teraz tylko spoglądają na zainteresowanie i bulwersacje/zachwyt wydarzeniem zawartym w powyższym artykule, dziękuję, do widzenia.




MI to bardziej śmierdzi propagandą niezalezna.pl, albo "nasz dziennik".

lolsnic

2013-07-05, 17:00
Polska choć kraj wspaniały, rząd poj***ny :-/

Kivas

2013-07-05, 17:02
@ BongMan

Właśnie honorowa postawa prezesa z krwi i kości- pod jego nieobecność sprawowali władzę zastępcy, a jak wrócił i nie zgadzał się z decyzjami, które podjęli- zrezygnował ze stanowiska. Tak się powinien zachować człowiek sznujący własną i cudzą godnośc. W dodatku typ wychodzi z całej sytuacji z twarzą.


A co do całego zdarzenia- podobnie jak większość z Was uważam, że coś tu nie gra- bezdomni muszący płacić za miejsce w schronisku..?

La...........vo

2013-07-05, 17:10
jabolmax napisał/a:

przecież żołnierze dostają 100% pensji na emeryturze, a pensji to oni małych nie mają



A gdzie masz napisane, że jest emerytowany? Jest tylko napisane, że były.

Ale tak czy inaczej jest to dziwne... Bezdomni muszą płacić za nocleg? I do tego 700 zeta? To chyba jakiś ośrodek luksusowy "all inclusive" :amused:

szoszana

2013-07-05, 17:17
Ja pie**ole. Już nawet wyrzucają z ośrodka dla bezdomnych...Czyli teraz jest bardziej bezdomny?


A tak poważnie to troche szacunku dla człowieka który walczył za Ojczyznę!!!