18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Było blisko

Bladeone • 2013-03-06, 15:11
Oto dobry przykład co może się stać, gdy skupienia zabraknie. Autobus na tym filmie przejechał skrzyżowanie na czerwonym i zrobił to dość dynamicznie. Motocyklista ruszył na zielonym, jednak nie spodziewał się, że autobus zatrzyma się zaraz za skrzyżowaniem… Tylko szybka reakcja i odrobina szczęścia uchroniła go przed zaparkowaniem na tylnych siedzeniach – na szczęście tylko lusterko się złożyło. Gdyby motocyklista był skupiony i patrzył gdzie jedzie, taka sytuacja w ogóle nie miałaby miejsca!

źródło: www.motormania.com.pl

ru_ziolo

2013-03-06, 15:25
I co w związku z tym ??

spiepszaj_dzbanie

2013-03-06, 15:35
Przystanek czy co? Wyczerpał limit szczęścia, w najbliższym czasie będą go szpachlą z asfaltu zrywać.

damianwro

2013-03-06, 17:08
Bladeone napisał/a:

Oto dobry przykład co może się stać, gdy skupienia zabraknie.


Oto dobry przykład co może się stać, gdy mózgu zabraknie.

herbalix

2013-03-06, 18:09
jak dla mnie, to chciał przykozaczyć i trochę nie wyszło, ale ja jestem puszkarzem i na motorze jeździłem tylko w gta więc mogę się mylić.

Draiks

2013-03-06, 21:26
W gta dało się jeździć na samym silniku? Jak?

nots

2013-03-06, 21:30
Chciał przyszpanować, że motor to nie motocykl.

kszh19

2013-03-06, 21:32
ogólnie to od kiedy można wjechać na skrzyżowanie jak inne pojazdy go nie opusciły i ch*j ze miał zielone.

Meretrix

2013-03-06, 21:32
@Draiks motor jak już się przyjęło to motocykl, już tego nie zmienisz, zresztą nazywanie silnika motorem to taki trochę wiejski zwyczaj.

Sradowazy

2013-03-06, 21:33
sramnapolske napisał/a:

Draiks, o czym ty pie**olisz ?



O Tym o czym Ty nie masz pojęcia.

NafazowanyKoleś

2013-03-06, 21:40
2 dni temu miał u mnie w mieście wypadek koleś na motocyklu. Powód? Wypie**olił mu się zza zakrętu (motocykl pierwszeństwo) jakiś zj***ny dziadek który chyba go nawet nie widział ((nie mówiąc już o słuchu, bo motocykl głośny, słyszałem go z daleka, jakieś 400m (bo tyle byłem od miejsca)), wypie**olił w niego tak, że motocykl i samochód na złom. Obojga zabrały karetki.

I samochód i motocykl to uczestnicy ruchu drogowego, jednak ci pierwsi są ciężsi dlatego narzeka się na motocyklistów gdy się ich pozabija przez własny debilizim (czasami zdarza się motocyklisty, ale wtedy to dobrze).


Jak dla mnie to obowiązkowe zdawanie kursu prawa jazdy co 10 lat. Nie zdasz - wypie**alaj na nauki.

Kylar

2013-03-06, 21:42
Nie mam pojęcia o co się plujecie. Jak autor podaje:
Cytat:

Autobus na tym filmie przejechał skrzyżowanie na czerwonym



oczywiście, że taka sytuacja nie miała by miejsca gdyby

Cytat:

motocyklista był skupiony i patrzył gdzie jedzie



ale kierowca autobusu nie jest przecież bez winy.

sramnapolske

2013-03-06, 21:45
Sradowazy - i co ? teraz liczysz na piwka ? prosze bardzo, masz jedno żeby Ci smutno nie było :)
pozdrawiam buźka pa! p*zdo

Mizantrop

2013-03-06, 21:52
Brakuje tylko unikatowego i oryginalnego zdania "prawie hard "