18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byłby ze mnie fajny tata - parada równości

kaloryfer89 • 2013-07-05, 14:20


Manifestacja na paradzie równości. Drugi plan idealnym dowodem na słuszność tezy.

Pszszemek

2013-07-05, 14:27
Policja zamiast ich pilnować powinna im wpie**olić

SadystycznyRoman

2013-07-05, 14:34
Już nie mam nic przeciwko homoseksualnym związkom, ale mam coś przeciwko demonstrowaniu swojej odmienności, która według mnie jest chorobą natury psychicznej, na ulicach, a w szczególności mam coś przeciwko adoptowaniu przez takie związki dzieci, przykładem co może się dziać w takiej upośledzonej rodzinie są ostatnie wydarzenia w Australii. Niech się pie**olą w swoich łóżkach, niech wsadzają sobie w dupę palce, niech wkładają damskie ubrania a kobiety męskie, niech wchodzą w pie**oloną kategoria gay na redtube, ale niech nie robią tego na ulicy, bo wtedy nasz kraj nie będzie stał obojętnie obok takie SZERZENIA negatywnych postaw, a w szczególności wśród dzieci, skoro zakazane jest szerzenia rasizmu, nazizmu itd. to niech zakażą również szerzenia homoseksualizmu, to takie samo zło, a czasami nawet większe.

wydrunio

2013-07-05, 14:40
Chorzy na umyśle popierani przez lewackie ścierwo.
Co oni sobie wyobrażają? że dostaną prawa do adopcji? Żeby niszczyć życie dzieciom? Jak pokrzywdzone psychicznie musiałoby być dziecko wychowane przez dwóch pedałów, na kolejnego pedała. Bo nie oszukujmy się, wartości wynosi się z domu, a jakie wartości mogą zagwarantować pedały, no k***a jakie, oprócz materialnych? Żadne, bo to odrzuty społeczeństwa, które nie potrafią zamknąć się w domu i zapinać się w dupska, tylko organizują manifestacje jak to im źle się żyje w Polsce, jacy to oni pokrzywdzeni i niedocenieni.

Ale się wk***iłem. No ale jak się nie wk***ić widząc takie zdjęcia i wiedząc, że to może być realny scenariusz.

MorbidGod

2013-07-05, 15:01
Jak tak bardzo chcą mieć dzieci te "normalne" ch*jwieco to niech rżną się po dupach tak długo, aż w końcu któryś zajdzie w ciążę. Przecież pedalstwo w naturze jest takie normalne!

rockface123

2013-07-05, 17:20
a ja się z tego wszystkiego śmieje :amused: zaniedługo będą ludzie zawierać związki z własnymi lodówkami czy ch*j wie czym jeszcze

ik...........ea

2013-07-07, 09:34
Obowiązkowa służba wojskowa wybiła by z głowy temu rozwydrzonemu pedalstwu jakiekolwiek głupie pomysły.

EDIT, bo naszła mnie refleksja:

Pedalstwo wywodzi się z pewnych słabości i lęków. W czasie dorastania dostaną raz czy dwa kosza, laski się z nich pośmieją i zamiast wziąć się za siebie, to popadają w coraz to głębsze kompleksy i uciekają się do takich dewiacji. A obecna tolerancja dla takich ciotek w niczym im nie pomoże, tylko doprowadzi do krzywdy. To jest tak jak z nadgorliwymi rodzicami. Jak za bardzo głaszczą, to zrobią tylko dzieciakowi krzywdę. DYSCYPLINA k***A!

Rafal1757

2013-07-07, 10:03
Po pierwsze : po ch*j się z tym tak obnosić ??
Po drugie ... czemu teraz jest na to taka moda. Nieweile jest osób, które publicznie sa w stanie przyznać, ze nie popierają tego typu zachowań, a na te otwarcie krytykujące takie zachowania jest już prawdziwa nagonka ...

Kapitan_Klozet

2013-07-07, 10:21
Co wam pedały zrobiły? Czemu jesteście tacy w stosunku do nich? Jakiś szacunek należy mieć. A to jak się zachowują i co robią to wyłącznie ich sprawa. Jestem za tym, aby homoseksualiści mieli pełne prawa. W końcu jest swoboda wyzniania oraz tolerancja. Spoważniejcie i zacznijcie mieć do nich szacunek.

Peter-Norivotset

2013-07-07, 10:25
2xup jeden zarezucil wlasnym pomyslem i kolejny go podrabia... idz sie schowaj
up UWAGA mamy homosia na sadolu!!!!

jezeli to takie naturalne to niech utworza wlasne panstewko i tam staraja sie przetrwac, bez zadnych in vitro. Zobaczymy czy urodzi się chociaż 1 dziecko. Przeciez to takie naturalne.

Kapitan_Klozet

2013-07-07, 10:28
Naturalne czy nie. Co to za różnica? Ja walcze o równouprawnienie, regularnie uczęszczam na parady i nie rozumiem CO W TYM ZŁEGO aby być innej orientacji niż reszta ludzi. Z resztą mimo, że jest nas mniejszość to i tak jesteśmy bardziej rozwinięci intelektualnie niż ci ,,normalni''. Trzeba się pogodzić z tym faktem a nie na każdym kroku wyzywać ludzi o odmiennych poglądach.

knsad

2013-07-07, 10:28
niech sobie maszerują, niech sobie krzyczą, niech sobie nawet biorą śluby, ale jak chcą dzieci to prosta sprawa, niech sobie k***a zrobią :) myślę, że to całkowicie rozwiązuje problem :)