18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byłby ze mnie fajny tata - parada równości

kaloryfer89 • 2013-07-05, 14:20


Manifestacja na paradzie równości. Drugi plan idealnym dowodem na słuszność tezy.

Kapitan_Klozet

2013-07-07, 10:31
I to jest właśnie płytkie myślenie. Zastanów się ile biednych dzieci jest w domach dzieckach!
Gdyby pary homoseksualne mogły zaadoptować większość tych dzieci to miałaby one szanse na normalne życie, wsród kochających rodziców. Takie rozwiązanie przynosi same korzyści.

Wójcik

2013-07-07, 10:40
Up. nie wiem czy jesteś głupi czy tylko trollujesz. Dziecko by miało fakt kochających rodziców, wujków ale szkoda że tylko w nocy. Większość pedałów to dodatkowo pedofile a skala pedofilii u nich jest 10x większa niż w tak tępionym kościele.

Peter-Norivotset

2013-07-07, 10:42
Kapitan_Klozet napisał/a:

I to jest właśnie płytkie myślenie. Zastanów się ile biednych dzieci jest w domach dzieckach!
Gdyby pary homoseksualne mogły zaadoptować większość tych dzieci to miałaby one szanse na normalne życie, wsród kochających rodziców. Takie rozwiązanie przynosi same korzyści.



Machol

2013-07-07, 10:43
Troll alert?

Viking87

2013-07-07, 10:55
Trzeba czerpać z mądrości wujka Putina - u nich niema problemu pedalstwa jest zdelegalizowane i karalne.

ko...........rz

2013-07-07, 11:02
Kapitan_Klozet napisał/a:

Co wam pedały zrobiły? Czemu jesteście tacy w stosunku do nich? Jakiś szacunek należy mieć. A to jak się zachowują i co robią to wyłącznie ich sprawa. Jestem za tym, aby homoseksualiści mieli pełne prawa. W końcu jest swoboda wyzniania oraz tolerancja. Spoważniejcie i zacznijcie mieć do nich szacunek.



Ty tak na serio? Co nam pedały zrobiły? Ich sprawa by była, gdyby nie narzucali się normalnym ludziom. Jakby pedały były sobie pedałami, okej, nie ma sprawy, nie mam nic wtedy przeciwko. ALE - czy np. niepedały robią manifestacje i krzyczą, że chcą równego traktowania? Krzyczą, że nie są gorsi? Afiszują się, że są niepedałami, przypinają sobie na ubraniach symbole niepedalstwa? Nie spotkałem się. Pedałów traktuje się tak jak się traktuje tylko dlatego, że zamiast być sobie pedałami i zachowywać się jak normalni ludzie, krzyczą tylko non stop, że są pedałami i chcą normalnego traktowania. Po co całe to reklamowanie pedalstwa w TV? Czy ktoś ich wyrzuca z komunikacji miejskie, uczelni, pracy, restauracji? Czy ktoś rzucałby jakieś obelgi, gdyby zachowywali się jak normalni ludzie i nie afiszowali się wszędzie ze swoją innością? Jestem przekonany, że nie. Ale dopóki nie zrozumieją (nie zrozumiecie?) tej prostej rzeczy, to pedały nie będą miały życia w Polsce.

P.S. W moim przekonaniu jak pedały chcą się pedalić - ok, na szczęśćie dzieci z tego nie będzie, a natura jest nie bez powodu tak skonstruowana, żeby eliminować chore geny ;)

bober4

2013-07-07, 11:42
Kapitan_Klozet napisał/a:

Co wam pedały zrobiły? Czemu jesteście tacy w stosunku do nich? Jakiś szacunek należy mieć. A to jak się zachowują i co robią to wyłącznie ich sprawa. Jestem za tym, aby homoseksualiści mieli pełne prawa. W końcu jest swoboda wyzniania oraz tolerancja. Spoważniejcie i zacznijcie mieć do nich szacunek.




ValvePlsFix

2013-07-07, 11:46
kapitan klop: Dołączył: 2013-07-05, 00:27
troll jak ch*j, a jesli nie, to wszyscy znamy to 11 literowe słowo zaczynające się na W...

Plecionkarz

2013-07-07, 12:41
Kapitan_Klozet napisał/a:

Co wam pedały zrobiły? Czemu jesteście tacy w stosunku do nich? Jakiś szacunek należy mieć. A to jak się zachowują i co robią to wyłącznie ich sprawa. Jestem za tym, aby homoseksualiści mieli pełne prawa. W końcu jest swoboda wyzniania oraz tolerancja. Spoważniejcie i zacznijcie mieć do nich szacunek.



Przecież pedały mają równe prawa. Tak samo jak ja mają prawo poślubić kobietę, tak samo jak ja nie mogą poślubić faceta. Mi też wielu rzeczy zakazuje prawo a nie narzekam, że to z powodu mojej heteroseksualnej orientacji. A prawa w demokratycznym kraju nie zmienia się żeby dogodzić mniejszości tylko tak żeby zadbać o większość.