18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

była islamistka o islamie

wudun • 2013-06-06, 00:09
Jako że został temat usunięty:

Kocham PolskÄ™

a administrację przepraszam że źle się wypowiedziałem o Islamie i wspaniałym premierze Cameronie;D



POPISowyNumer

2013-06-06, 00:31
Oby ludzie tacy jak ona doszli do władzy na tym smutnym grajdołku. Może wtedy naprawdę będę miał zimnioka...

ProVVe

2013-06-06, 00:44
No k***a nie wierzę własnym oczom... Pierwszy raz widzę ciapatą osobę co mówi charczeniem z sensem, ale oczywiście jakiś pie**olony przywódca co jest mocny w gębie pie**oli głupoty bez argumentów... Jestem ciekawy czy gdyby stanął naprzeciw jakiegoś "innowiercy" sam na sam czy by się na niego rzucił z łapami jak jego księga głosi...

Pa...........‚y

2013-06-06, 01:11
Chciałbym zobaczyć co odpowiedział ten kulfon co o heretykach krzyczał. pie**olił pewnie od rzeczy, z takimi się nie powinno dyskutować tylko od razu strzałem w pysk gasić. Dżihadu się im k***a zachciało, dajmy im upragnioną wojnę. Tych co zdążyli przyjechać wyj***ć albo pozabijać, zamknąć granice krajów europejskich dla muzułmanów i zbombardować ich lepianki w każdym kozojebostanie. Dla mnie rozwiązanie najlepsze, zero tolerancji i koniec strachu, że jeden z tych pokojowych i cudownych muzułmanów coś jednak wysadzi. Ale nie.. przecież jesteśmy tacy cywilizowani, tacy tolerancyjni, że w ramach tej tolerancji staniemy się chętnie mniejszościami w naszych krajach, a później damy na siebie polować.
Tak, wiem, że u nas tego jeszcze nie ma i spinam się, ale co tam... do puki jeszcze mogę. Jak zniszczą i przeżrą dobytek Francji i Niemiec ciekawe gdzie znów się rozlezą.

sepulos

2013-06-06, 03:55
No nic nowego niby nie powiedziała, ale dla większości zacofańców poprawnych politycznie to OBRAZA !

P.S. Świetne słowa "Bracie, możesz wierzyć nawet w kamienie, dopóki nie zaczniesz nimi we mnie rzucać"

Skowron1893

2013-06-06, 05:18
Wielki browar za wrzutkę i dla tej Pani również.

Bad_Motherfucker

2013-06-06, 05:35
PawełWspaniały napisał/a:

Chciałbym zobaczyć co odpowiedział ten kulfon co o heretykach krzyczał. pie**olił pewnie od rzeczy, z takimi się nie powinno dyskutować tylko od razu strzałem w pysk gasić. Dżihadu się im k***a zachciało, dajmy im upragnioną wojnę. Tych co zdążyli przyjechać wyj***ć albo pozabijać, zamknąć granice krajów europejskich dla muzułmanów i zbombardować ich lepianki w każdym kozojebostanie. Dla mnie rozwiązanie najlepsze, zero tolerancji i koniec strachu, że jeden z tych pokojowych i cudownych muzułmanów coś jednak wysadzi. Ale nie.. przecież jesteśmy tacy cywilizowani, tacy tolerancyjni, że w ramach tej tolerancji staniemy się chętnie mniejszościami w naszych krajach, a później damy na siebie polować.
Tak, wiem, że u nas tego jeszcze nie ma i spinam się, ale co tam... do puki jeszcze mogę. Jak zniszczą i przeżrą dobytek Francji i Niemiec ciekawe gdzie znów się rozlezą.




A czym wtedy będziesz się różnił od wielbiących przemoc fundamentalistów?

wzabekczesany77

2013-06-06, 06:17
Dobrze babsko gada,ale z tym lizaniem dupy żydkom to trochę przesadziła.Większość krajów w europie toleruje ciapatych tylko z powodu ropy,największymi dostawcami w anglii,francji,hiszpanii są kraje arabskie,więc bunt obywateli duszą w zarodku bo wiedzą co to oznacza dla gospodarki.Całe szczęście że my tankujemy ruską ropę,mamy spokojną głowę,przynajmniej na razie.

a ja wiem???

2013-06-06, 06:27
zydzi doszli do wladzy i rozwoju swiata poprzez ciezka prace dobre dobre hehe

irach1

2013-06-06, 06:43
można wyłączyć głos

mieciu621

2013-06-06, 06:48
prawdziwy sadol nigdy nie przeprasza

czarny83

2013-06-06, 07:03
Ciekawe czy jeszcze żyje ta kobieta.

Pa...........‚y

2013-06-06, 08:16
Bad_Motherfucker napisał/a:


A czym wtedy będziesz się różnił od wielbiących przemoc fundamentalistów?


Oczywiście już Ci mówię czym. Ja nie będę chciał nikogo nawracać siłą żeby kłaniał się jakiemuś bogu, nie będę chciał gwałcić czy kamieniować Twojej żony, ani wysadzać się na ulicy. Akty agresji obserwujemy na całym świecie i jakoś zawsze to islam atakuje "niewiernych", a nie odwrotnie (no poza żydami oczywiście). Oni otwarcie mówią o zabijaniu niewiernych, robieniu z nich niewolników i tym, że nigdy nie podporządkują się innemu prawu niż te ich. Gdybyś Ty był mniejszością, możesz być pewny, że nikt by się nad Twoimi prawami nie zastanawiał. Oni w swoich krajach nie mają czegoś takiego jak prawa człowieka, my w ich oczach również nie mamy, dlaczego mielibyśmy traktować ich lepiej? Nie wiem czy jakieś rozwiązanie jest lepsze, ale sam chyba też nie chciałbyś się głowić widząc na ulicy takiego brudasa czy przypadkiem się nie wysadzi albo nie upie**oli Ci głowy?

neme

2013-06-07, 12:07
POPISowyNumer napisał/a:

Oby ludzie tacy jak ona doszli do władzy na tym smutnym grajdołku. Może wtedy naprawdę będę miał zimnioka...



Pozwoli Ci nawet wierzyć w tego zimnioka

skok114

2013-06-07, 12:39
mam nadzieje ze więcej islamistów przejrzy na oczy