18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

była islamistka o islamie

wudun • 2013-06-06, 00:09
Jako że został temat usunięty:

Kocham PolskÄ™

a administrację przepraszam że źle się wypowiedziałem o Islamie i wspaniałym premierze Cameronie;D



kidi1

2013-06-07, 13:20
Dobrze prawi, w końcu jakaś kobieta wyszła z kuchni w pożytecznej sprawie.

Constantinus

2013-06-07, 23:43
Dawać 2 część!

D4riu5

2013-06-07, 23:46
PawełWspaniały napisał/a:

Chciałbym zobaczyć co odpowiedział ten kulfon co o heretykach krzyczał. pie**olił pewnie od rzeczy, z takimi się nie powinno dyskutować tylko od razu strzałem w pysk gasić. Dżihadu się im k***a zachciało, dajmy im upragnioną wojnę. Tych co zdążyli przyjechać wyj***ć albo pozabijać, zamknąć granice krajów europejskich dla muzułmanów i zbombardować ich lepianki w każdym kozojebostanie. Dla mnie rozwiązanie najlepsze, zero tolerancji i koniec strachu, że jeden z tych pokojowych i cudownych muzułmanów coś jednak wysadzi. Ale nie.. przecież jesteśmy tacy cywilizowani, tacy tolerancyjni, że w ramach tej tolerancji staniemy się chętnie mniejszościami w naszych krajach, a później damy na siebie polować.
Tak, wiem, że u nas tego jeszcze nie ma i spinam się, ale co tam... do puki jeszcze mogę. Jak zniszczą i przeżrą dobytek Francji i Niemiec ciekawe gdzie znów się rozlezą.




Jedź i pokaż na co cie stać.

Ta Kobieta była muzułmanką, uważasz że ją również powinno się tak potraktować? Wielu z nich spieprza stamtąd, dla wolności przed tą wiarą, a nie każdy jak chociażby ten filmik pokazuje jest ograniczony pod względem praw Bożych tej kultury.

ticorr

2013-06-08, 00:55
Ta baba pieprzy jak potłuczona feministka. Można zrozumieć, że islamscy fundamentaliści to zło, ale przejaskrawiać w drugą stronę, to takie same brednie, co ten fundamentalizm. Ta baba na przykład chyba nigdy nie słyszała o czymś takim, jak "Operacja: Plumbat", "Operacja: Gniew Boży" czy inne dzieła Mossadu, które złamały chyba wszystkie prawa międzynarodowe, jakie tylko ustalono. Pieprzy jak potłuczona o zachodniej "wolności" i "uzupełnianiu się" - tak jakby "zachód" to była dziś tylko jedna ideologia, powszechnie słuszna, czyli lewacka - o wyzwolonych kobietach, multikulti i innych bzdetach. Rzygać się chce od takich bredni. Zachód jest tak "wolny", że za postawienie legalnej witryny w kraju idzie się siedzieć do innego (Richard O'Dwyer). Też mi k***a wolność.

Pa...........‚y

2013-06-12, 14:00
D4riu5 napisał/a:


Jedź i pokaż na co cie stać.

Ta Kobieta była muzułmanką, uważasz że ją również powinno się tak potraktować? Wielu z nich spieprza stamtąd, dla wolności przed tą wiarą, a nie każdy jak chociażby ten filmik pokazuje jest ograniczony pod względem praw Bożych tej kultury.



Gdzie mam niby jechać? Poczekam, aż tu się zacznie, wtedy mogę nawet pokazać. Oni przyjeżdżają do Europy i panoszą się jak u siebie, niszczą kulturę każdego kraju, w którym się osiedlą. Niby Twoim zdaniem spieprzają przed taką straszną religią, ale w europie głowy obcinają się same, kamienie w ludzi wychodzących z kościołów same lecą, zamieszki w Szwecji też same z siebie powstają, samochody same się palą. Może i są tam ludzie, którym to nie odpowiada, ale nie ocalisz całego świata. Tak ich lubisz to zamieszkaj z nimi. Europa powinna wypiąć się na islam i tyle. Nie przyjmować pajaców i zakazać tej religii, jak tak od niej uciekali to niech od niej odejdą, bo ciągłe zastanawianie się czy, któryś z nich czegoś nie odwali z woli allaha nie leży w niczyim interesie. Nie ma czasu, ochoty i środków żeby pytać każdego czy przypadkiem nie wysadzi się na mieście, poza tym każdy zaprzeczy, a rozróżnisz ich?

BiszkoptWE

2013-06-19, 22:17
I tak brzmi jakby się chciała wysadzić :D