18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był sobie królik

istanu • 2015-08-24, 16:41
W odwiedzinach u rodziny na wsi akurat trafilem na uboj krolika. Postanowilem przygotowac dokumentacje video, zeby pozniej moc sie z wami podzielic tym jakze interesujacym wydarzeniem. Co moge dodac wiecej od siebie to to ze krolik byl smaczny.





Przepraszam tych z was dla ktorych takie widoki to zwykla codziennosc.

:dead:

jbone

2015-08-24, 22:19
twój filmik i dodałeś napisz dubsmash też sam?

Oponka

2015-08-24, 22:40
następnym razem jak będę teściowi pomagać z w baranobiciu to wam filmik nakręcę, wy niewyżyte, rytualne sk***ysyny!!!!! a teścia mam poj***nego! wierzcie mi na słowo!!!!

ImmoXZ

2015-08-24, 22:46
W sumie humanitarne, kiedyś był film o tym jak obdzierali lisy ze skóry na żywca... one wytrwałe potem jeszcze żyły... przj***ne, pewnien a hardzie film gdzieś gnuśnieje.

pseudonim

2015-08-24, 22:49
Dziadek butelką po wódce wysyłał im power off ;]

dram09

2015-08-24, 23:01
k***a, ale jak robisz taki materiał to zrób go do końca, czyli od uboju,oskórowaniu, podzieleniu na porcje aż do ugotowania go i podania na stole, a nie po łebkach jedziesz...

pelepele

2015-08-24, 23:06
Leci piwko ;) Więcej takich filmów

Herhard

2015-08-24, 23:18
Króliczek radośnie machał ogonkiem jak go kijem lali.Dziwny jakiś....

meier

2015-08-25, 00:02
a ja najbardziej lubie barszcz biały z królika i jego wątrobę. I też zabijałem, obdzierałem ze skóry je za młodu jak dziadek hodował :) .

ViruSex

2015-08-25, 01:47
Akurat mięso z królika jest zajebiste :D Albo pasztecik, mmm :D

xDawid97

2015-08-25, 02:24
Zero komentarzy wegozjebów, stary sadol wraca :)

Niratic

2015-08-25, 02:29
A ja nie ogarniam. To może teraz zacznijmy wszyscy wrzucać filmiki z uboju każdego zwierzęcia? Nie wiem co to za fascynacja...

pve11

2015-08-25, 04:02
Niratic napisał/a:

A ja nie ogarniam. To może teraz zacznijmy wszyscy wrzucać filmiki z uboju każdego zwierzęcia? Nie wiem co to za fascynacja...


Wujek będzie królika zabijał, nagram filmik, co prawda z zamkniętymi oczami, ale wrzucę na SADOLA, będą mnie chwalić, bo taki twardziel jestem. Tak to mniej więcej działa. :)

defcon1

2015-08-25, 09:51
Czytałem kiedyś taką rzecz, że jak dziecko, dajmy na to wychowuje się na wsi no i rodzice hodują jakieś kury czy króliki, no to małe dziecko - wiadomo, lubi zwierzątka, króliki w dodatku są takie puszyste i milutkie. No i jak potem tych swoich (w dziecka mniemaniu) przyjaciół ze smakiem zjada, to się pyta rodziców, jak to dziecko. A co to jest? A mięsko - odpowiadają. A skąd to jest? A ze zwierzątek.
Żeby w dziecku nie wzbudzać podejrzeń, to często rodzice mówią: nie nie, to nie z tego króliczka, którego wczoraj jeszcze głaskałeś po uszach, to z innego królika, zupełnie obcego. Bo te nasze to przyjaciele, a inne można zaj***ć i zjeść.
W ten sposób w dzieciach rodzi się podwójna moralność pozwalająca w przyszłości mordować i rozpętywać wojny :hitler:

BTW jakby jacyś obrońcy zwierząt się bali, że zwierzę cierpi - jak będziecie mieli okazję to dotknijcie karku, czaszki i kręgosłupa królika, zobaczycie, że wydaje się tak kruche, jakby można było połamać w rękach (bo istotnie można i bez pałki królika zabić bezboleśnie, tylko trzeba mieć więcej pary bo inaczej może się pomęczyć) - po uderzeniu taką pałką ta mizerna konstrukcja nie ma prawa przetrwać, króliczek natychmiast udaje się do króliczego nieba :samoboj:

delgar89

2015-08-25, 13:58
A jak ja bylem mały to chodziłem na wieś do podstawówki, a potem na obiad do babci po szkole zanim mama mnie zabierała do domu po pracy. No i raz dziadek kurę na rosół zabijał. Jak jej głowę uj**ał to po podwórku jeszcze biegała i z tętnicy szyjnej krwią pryskała i brudziła trawnik! Później jak dziadek ją z pierza skubał to mi już w brzuchu burczało :<

Sinecod

2015-08-25, 17:46
Nie ma bólu dupy bo akcja przeprowadzona szybko i sprawnie tak żeby zwierzę nie cierpiało niepotrzebnie, a nie jakieś zj***ne uboje rytualne jagnięcinolubnych debili ze szmatami na głowach albo zwisającymi pejsami. :hitler: