18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był murzyn i nie ma murzyna...

Halman • 2024-02-29, 07:25

a taki był rifafafa...

sberek38

2024-02-29, 08:12
Nie żebym stawał w obronie węgielka, ale coraz bardziej mnie dziwi "zjawisko socjologiczne" a zarazem psychologiczne, z jaką łatwością amerykańscy policjanci wydają wyroki śmierci. Piszę tu o sytuacji, w której z łatwością mogą przestrzelić kolanko i zupełnie obezwładnić typka, a mimo to walą w tętnice.
Może jakiś odgórny nakaz.... eliminujmy, nie narażajmy nasz system więzienny na zbędne koszta?

nowynick

2024-02-29, 08:25
sberek38 napisał/a:

Nie żebym stawał w obronie węgielka, ale coraz bardziej mnie dziwi "zjawisko socjologiczne" a zarazem psychologiczne, z jaką łatwością amerykańscy policjanci wydają wyroki śmierci. Piszę tu o sytuacji, w której z łatwością mogą przestrzelić kolanko i zupełnie obezwładnić typka, a mimo to walą w tętnice.
Może jakiś odgórny nakaz.... eliminujmy, nie narażajmy nasz system więzienny na zbędne koszta?



Idzie na Ciebie naćpany, wysportowany murzyn z nożem i powtarza "shoot me", a Ty się zastanawiasz, w które kolano celować? Walą w korpus, bo najłatwiej trafić, ot cała zagadka ;-)

sberek38

2024-02-29, 08:45
nowynick napisał/a:

Idzie na Ciebie naćpany, wysportowany murzyn z nożem i powtarza "shoot me", a Ty się zastanawiasz, w które kolano celować? Walą w korpus, bo najłatwiej trafić, ot cała zagadka



Rozumiem ten tok rozumowania, ale po co od razu spełniać życzenia naćpanego węgielka, skoro można mu zadać dużo więcej bólu i nieprzyjemności ;)

Mariusz

2024-02-29, 08:45
sberek38 napisał/a:

Nie żebym stawał w obronie węgielka, ale coraz bardziej mnie dziwi "zjawisko socjologiczne" a zarazem psychologiczne, z jaką łatwością amerykańscy policjanci wydają wyroki śmierci. Piszę tu o sytuacji, w której z łatwością mogą przestrzelić kolanko i zupełnie obezwładnić typka, a mimo to walą w tętnice.
Może jakiś odgórny nakaz.... eliminujmy, nie narażajmy nasz system więzienny na zbędne koszta?


Profilaktycznie, przecież w każdej chwili może wyciągnąć kopyto, więc strzelają pierwsi

SizzleMyDizzle

2024-02-29, 08:53
sberek38 napisał/a:

Może jakiś odgórny nakaz.... eliminujmy, nie narażajmy nasz system więzienny na zbędne koszta?



o to to to !

Kameleon92

2024-02-29, 09:08
Niósł barszczyk pod pachą bo nie chciał żeby wystygł,a i tak się rozlał.

Janko

2024-02-29, 09:21
Bardzo dobrze Ołów i prąd bardzo dobra kombinacja

GOLDX

2024-02-29, 09:28
sberek38 napisał/a:

Nie żebym stawał w obronie węgielka, ale coraz bardziej mnie dziwi "zjawisko socjologiczne" a zarazem psychologiczne, z jaką łatwością amerykańscy policjanci wydają wyroki śmierci. Piszę tu o sytuacji, w której z łatwością mogą przestrzelić kolanko i zupełnie obezwładnić typka, a mimo to walą w tętnice.
Może jakiś odgórny nakaz.... eliminujmy, nie narażajmy nasz system więzienny na zbędne koszta?



W USA w każdej agencji typu Law Enforcment jest zasada strzelaj żeby zabić.

psyhepl

2024-02-29, 09:30
tego jeszcze chyba nie było, najpierw trzy ołowiane kulki a potem paralizator dla pewności

dgfdfg

2024-02-29, 09:32
Amba fatima, a ja miałem w szufladzie 1 gram patrze i też ni ma ...

Aramanga

2024-02-29, 09:47
GOLDX napisał/a:

W USA w każdej agencji typu Law Enforcment jest zasada strzelaj żeby zabić.



A w Polsce to nie ma niby w wojsku było jasno powiedziane na Warcie jak musisz strzelać to traf żeby zabić. A teraz warte myśliwi ostrzeliwują

metyoo

2024-02-29, 09:50
sberek38 napisał/a:

Nie żebym stawał w obronie węgielka, ale coraz bardziej mnie dziwi "zjawisko socjologiczne" a zarazem psychologiczne, z jaką łatwością amerykańscy policjanci wydają wyroki śmierci. Piszę tu o sytuacji, w której z łatwością mogą przestrzelić kolanko i zupełnie obezwładnić typka, a mimo to walą w tętnice.
Może jakiś odgórny nakaz.... eliminujmy, nie narażajmy nasz system więzienny na zbędne koszta?



w krajach anglosaskich istnieje zjawisko dojenia systemu poprzez różnego rodzaju odszkodowania i dożywotnie renty. taki negroid nawet nie musiałby kraść za takie przestrzelone kolanko :)

swoją drogą, z tymi czarnymi organizmami jest jak z dilerami narkotyków: jednego odstrzelą, a w ich miejsce rodzi się 3.

Budrys2000

2024-02-29, 09:56
Oni też mają czerwoną krew?

;-)

rafalxp

2024-02-29, 10:34
Dobrze,że kajdanki zakładają bo jeszcze by im uciekł.