18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło w sklepie czyli premiera PS4

Wa...........ec • 2013-11-30, 15:06

Jak zwierzęta przy wodopoju, jednak nie tak daleko nam do małp :mrgreen:

kr...........wa

2013-12-01, 21:34
Zrozumiałbym jakby to były ostatnie sztuki, ale k***a tego bedzie pelno w sklepach...
ale co ja tam wiem, na premiery w kinach też nie chodzę, bo najzwyczajniej tłum mnie wk***ia.

yeloneck

2013-12-01, 21:37
Nie rozumiem. Bodajże w 2006 jak wychodził X360, graficzka była na poziomie, mało, który komp taką wyciągał. Było WOW. Teraz płacisz ponad 2 kapcie, jeśli się nie mylę, żeby dostać sprzęt, który osiąga grafikę na poziomie 75% tego, co teraz ogarniają komputery za te 2 klocki. Gdzie tu logika? Żeby wydawać 319zł za grę (ostatnia propozycja Sony). Żeby płacić abonament, za to, żeby wielmożni Panowie z Sony dali nam możliwość połączenia się z internetem? Nie potrafię tego ogarnąć.

tranzystor

2013-12-01, 21:39
Dla nich to jedyna motywacja, żeby ruszyć dupę z domu :mrgreen:

markross

2013-12-01, 21:50
NafazowanyKoleś, to sobie pograj w forze, gran turismo, gta 5, halo gow, ufc, tekkena, gry kinect/ps move. Zazwyczaj sapią ci których nie stać na zabawkę, przecież tv też można mieć w kompie (tuner/dekoder), po kij kupować telewizor? Podpowiem ci, bo tak jest k***a wygodniej, mam ochotę pograć albo wpadną goście to włączam konsolę, gram 15min, godzine, dwie, wyłączam i cześć a nie jebię się z budą, kabelkami, klawiaturką i myszką tam i z powrotem. 99% ludzi z konsolą ma pc więc to ty jesteś zacofany i wiele cie omija :)
Loaloa napisał/a:

Polactwu rzucić gówno, to się będą o nie zabijali. Nie dziwota, że ten żałosny narodek tak ostro jest j***ny w dupska.


To że ciebie jebią nie znaczy że każdy ma takie ch*jowe życie królu zmywaka

Suguru

2013-12-01, 23:48
Zeby teraz kupic PS4 albo XNone, to trzeba byc po prostu debilem. I tyle. Dajacym sie r*chac w dupe debilem, ktory leci na nowosc, nie czekajac na rzetelne recenzje.


Nie sprzedaje ktos Wii? Bo potrzebuje stara wersje, zeby wspolpracowala z grami z GaCka.

NafazowanyKoleś

2013-12-02, 00:02
markross napisał/a:

NafazowanyKoleś, to sobie pograj w forze, gran turismo, gta 5, halo gow, ufc, tekkena, gry kinect/ps move. Zazwyczaj sapią ci których nie stać na zabawkę, przecież tv też można mieć w kompie (tuner/dekoder), po kij kupować telewizor? Podpowiem ci, bo tak jest k***a wygodniej, mam ochotę pograć albo wpadną goście to włączam konsolę, gram 15min, godzine, dwie, wyłączam i cześć a nie jebię się z budą, kabelkami, klawiaturką i myszką tam i z powrotem. 99% ludzi z konsolą ma pc więc to ty jesteś zacofany i wiele cie omija :)




Jedyny twój argument który w ogóle trzyma się kupy, to gry, które wydane zostały tylko na konsole.

Napisałem, że nie sapię, ino pytam po ch*j, ale widocznie tak się zdenerwowałeś biedny, że aż nie zauważyłeś tego, co napisałem. Za swój komputer mógłbym kupić dwie sztuki ps4, tylko jak już zapytałem - no po ch*j?

Do tekstu o telewizorze się nie odnoszę, bo nic o tym nie wspominałem oprócz możliwości przerzucenia obrazu z komputera na tv (czyli to co konsola).

Masz cechy egocentryka i to mocno zakompleksionego. Mówisz, cytuję:
Cytat:

mam ochotę pograć albo wpadną goście to włączam konsolę, gram 15min, godzine, dwie, wyłączam i cześć a nie jebię się z budą, kabelkami, klawiaturką i myszką tam i z powrotem.



W ogóle nie wziąłeś pod uwagę faktu, nawet na to nie wpadłeś, że ludzie mają w różny sposób poustawiany sprzęt. I nie mają tylko jednego telewizora w domu. To, że ty bys musiał z jednego pokoju do drugiego zapie**alać z budą jak mówisz i całym osprzętem to nie musi oznaczać, że ja i ktoś tam też tak musi. Dla mnie to jest kwestia wejścia w opcje i konfiguracja, dla kogoś może być podłączenie kabla. No ale egocentryk nie liczy się ze zdaniem innych, więc dla ciebie każdy musi gonić po chałupie z "budą" albo telewizorem na plecach, najlepiej całym biurkiem, żebyś mógł powiedzieć, że ty nosisz tylko lekką konsolę.


Dla ciebie to ja jestem zacofany, bo mam cały sprzęt w domu ze sobą połączony i w każdej chwili mogę przez ten pc połączyć się z czym chcę? Jestem zacofany, bo mogę sobie grać/przeglądać neta i w tym samym czasie może lecieć film na tv w innym pokoju odtwarzany na komputerze? Za dwa PS4 możesz złożyć pc, który obsłuży nawet kilka monitorów, także telewizorów i to jest dla ciebie zacofanie? Dla mnie to ty jesteś zacofany, bo musisz zapie**alać do konsoli postawionej przy tv, żeby zagrać w grę za 300złotych, a jak chcesz sprawdzić czy ktoś wrzucił nowy komentarz na sadolu to znów zapie**alasz do innego pokoju w którym masz komputer. < powyższe również sugeruje, że jesteś egocentrykiem. No ja jestem zacofany bo nie mam KONSOLI, no chłopie, ja obsługuję wszystko nie ruszając dupska z fotela, a rzucasz mi jakimiś pierdołami o noszeniu budy :roll:


Wycinek z wiki:

Egocentryzm (łac. ego - ja + centrum - środek) – tok rozumowania, który polega na centralnym umiejscowieniu własnej osoby w świecie. Niezdolność do akceptowania innych poglądów i postaw niż własne.

W życiu człowieka egocentryzm jest naturalną postawą rozwojową, zarówno umysłową jak i moralną, na określonym etapie rozwoju dziecka (okres przedszkolny). Później, a szczególnie w życiu dorosłym, jest objawem niedojrzałości, a co za tym idzie niedostosowania do życia w społeczeństwie.


Tak tak, powinieneś to zapamiętać zanim znów coś powiesz.

Co więcej, ja sp***alam, bo w gruncie rzeczy koło ch*ja mi lata czy ktoś gra na konsoli czy nie, akceptuję zdanie innych i nie wciskam nikomu własnych przekonań na siłę. To zabawne, jak jeden fanatyk wciąga inną osobę w wojenkę konsolowców. I odpisałem, prawie się wkręciłem. :emo:

Aneta18

2013-12-02, 00:21
Mam xbox one. Forza urywa dupe. Najlepsze wyscigi w jakie gralem w zyciu. NFS rivals zj***ne, ryse takie sobie. DEAD RISING 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o ja pie**ole :D Mysle, ze do swiat ps 4 rowniez bede mial, bo mnie nosi jak sk***ysyn. Pecet dobry, do pof.com i facebooka. Do pisania esejow moze jeszcze. Mam razer blade i w sumie nie wiem po ch*j go kupowalem. Ciezki i niewygodny. Mysle, ze go na macbooka zamienie.

tomkararek

2013-12-02, 06:52
a tak sie brechtamy z rosjan ze to ich styl zycja a unas to ?????????

rozyk

2013-12-02, 07:22
hahaha i tak beda musieli zwrocic bo jest usterka napedu , hahah cioty dlatego ja wole zaczekac te pare miesiecy niech naprawia usterki , wyjdzie duzo gier i dopiero a nie k***a pierwszy rzut najgorszy lapac dla szpanu

jbone

2013-12-02, 09:13
za gnarkill zawsze piwo:)

Yogii26

2013-12-02, 16:28
W ch*ja bym ich zrobił i nie wystawił konsol na sklep :) Fakt że bym stracił (albo wydał potem przy kasach) ale bym miał ubaw z tych debili :)

bwg92

2013-12-03, 00:41
@PureWhite: a spróbuj k***a kiedyś przyjechać do stolicy za chlebem na blachach z twojego k***idołka