18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło w sklepie czyli premiera PS4

Wa...........ec • 2013-11-30, 15:06

Jak zwierzęta przy wodopoju, jednak nie tak daleko nam do małp :mrgreen:

hubi96

2013-12-01, 08:07
@star*chazpalcemwd
Teraz po premierze te konsole możesz znaleźć na allegro droższe niż nm w mm, 80% tych ludzi stoi po to żeby konsolę sprzedać w ten sam dzień drożej i mieć z tego zysk

Mr.Drwalu

2013-12-01, 11:58
Kiedyś tak biegłem po nowego Gameboy'a. :szloch:

CYPRIAN

2013-12-01, 12:35
plej 4 jest do h*ja bo nawet nie mozna pograć w 3 d ,a miała byc taka super maszyna

cycek2014

2013-12-01, 20:21
na takie promocje to z kamerami Go Pro powinni chodzić

sz...........r9

2013-12-01, 20:24
Dorośli ludzie biegną za jakąś zasraną konsolą do grania w gierki. Ja pie**ole... Dorosłe chłopy (a może właśnie niedorosłe) ..

contowsky

2013-12-01, 20:30
ja pie**ole, śmiech na sali

Kutas Szatana

2013-12-01, 20:33
k***a, sam jesteś bydło! Ja tutaj bydła żadnego nie widzę. Nie zauważyłem, żeby się przepychali, rozpychali i tłukli. Łapali po 2, fakt, ale nie widziałem żadnej przemocy, co najwyżej śmiech i zabawę.

chrapny

2013-12-01, 20:33
star*chazpalcemwd napisał/a:

Wytłumaczy ktoś, po ch*j się tak ludzie na to rzucają? Jakaś promocja, że za złotówke czy co?



Znajomy zadzwonił jakoś między 11-12 do jednej z sieciówek ogólnopolskich(oddział w Krakowie), w dniu wypuszczenia konsoli na rynek. Wywiązał się taki dialog:

-Dzień dobry, ja dzwonię w sprawię konsoli PS4. Czy byłaby możliwość zakupienia dzisiaj jej u państwa?
-Niestety, ale muszę Pana zasmucić. Nie ma takiej możliwości.
-Jak to nie ma? Dziś wypuszczają na rynek w całej Polsce, a u was jeszcze nie można tego kupić?! To jest śmieszne
-Proszę Pana, cały problem tkwi w tym, że nie "jeszcze", ale "już"

Avalanger

2013-12-01, 20:48
A jaki jest sens kupna konsoli w dni premiery? Ani gier jeszcze nie ma, ani ku*as od tego nie rośnie... Nie ogarniam. Pół przeciętnej wypłaty w p*zdu, no chyba że bank zarobi na udzielaniu rat tym wiesiom.

BiałyPiotr

2013-12-01, 20:49
@star*chazpalcemwd - Wytłumaczy ktoś, po ch*j się tak ludzie na to rzucają? Jakaś promocja, że za złotówke czy co?

Się robi 8-) otóż ci ludzie sami do końca nie są świadomi swych poczynań.
Pytanie dlaczego? Nic prostszego... Szare społeczeństwo manipulowane jak marionetki, wpatrzeni w ekrany jak zombie i posłusznie słuchający co się tam "do nich" mówi... To jest przykład jak korporacje wmawiają ludziom, że coś jest im potrzebne.
To bydło nawet nie zadaje sobie wewnętrznego pytania po co, dlaczego... po prostu robią jak ktoś im zagra i jeszcze płacą za to i będą płacić więcej, bo to nowa gierka wyjdzie, bo jakaś płatna aktualizacja gry, a bo kontroler się zjebie to trzeba kupić nowy, a najlepiej 10, bo jak ktoś przyjdzie to trzeba napie**alać na konsoli...
Powoli zaczynam odbiegać od tematu, więc do rzeczy, rzucają się jak piranie na mięso, bo w ich pustych łbach słyszą głos z reklamy jakie to nie jest i oni teraz muszą to mieć koniecznie pierwsi, bo będą lepsi dzięki temu :lodowka: nie wiem do czego świat dąży, ale mam straszny ból dupy teraz, proszę o maść

NafazowanyKoleś

2013-12-01, 20:51
Miałem kiedyś pegazusy, psa też miałem, a później miałem komputer..

I od tamtej pory nie mogę zrozumieć, po co wydawać pieniądze na konsolę do gier, skoro mogę kupić potężny komputer na którym pogram w każdą grę, odpalę każdy program, mogę go używać do pracy, przeglądania, zakupów, mogę go podłączyć jak ktoś już wyżej wspomniał do 40 calowego TV, mogę tam podpiąć pada, kierownicę, panel sterowania samolotem i inne bajery. Do tego bezproblemowo mogę grać na piratach, a stare gry z "czasów mojżesza" również chodzą. Mogę zagrać w emulatorze w gry z pegazusa, psa i czego tam chcę. No krótko mówiąc konsola nie ma niczego, czego by nie miał komputer. I nie, nie jestem uczestnikiem wojny "pctowcy vs. konsolowcy" którzy drapią sobie oczy.

Jak normalny człowiek po prostu pytam - po ch*j?

Loaloa

2013-12-01, 20:59
Polactwu rzucić gówno, to się będą o nie zabijali. Nie dziwota, że ten żałosny narodek tak ostro jest j***ny w dupska.

op...........ve

2013-12-01, 21:10
hah teraz może gierki na x 360 stanieją, w końcu se w coś popykam może :mrgreen:

F-ICE

2013-12-01, 21:20
Jakby sony nie poleciało w wała (połowa tych co zamówili pre-ordery ich nie dostała, w sklepie jak dostaniesz na ten moment to chyba jakiś cud) to by tak drastycznie to nie wyglądało. Ale fakt faktem bydłoo starszne.

de_ent

2013-12-01, 21:32
Płeć bloodwar
Debile, za miesiąc-dwa będzie to samo tylko 50-100 euro taniej i do tego będą wersje z lepszymi dodatkami i (co najważniesze) z poprawionymi błędami po które to błędy aktualni "betatesterzy" stoją w kolejkach


A za 15 lat kupisz za grosze ;) mam nadzieję że w tym roku dostaniesz już psx szaraka na gwiazdkę chyba że chcesz nowe gry na c64