18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buzi, buzi ...

~_Yarko_ • 2020-04-11, 18:40
Takie pieszczoty z pieskiem.


Nieurwany film, chyba biały kruk.

Juzwa

2020-04-11, 20:39
Kiedyś moja kuzynka będąc dzieckiem włożyła swojemu psu rasy bokser klucz do dupy. Pies wył jak opętany, ale nikogo nie ugryzł. Weterynarz musiał mu wyjmować ten klucz pod narkozą. To się nazywa wychowanie psa.

zarazor

2020-04-11, 20:44
Juzwa napisał/a:

Kiedyś moja kuzynka będąc dzieckiem włożyła swojemu psu rasy bokser klucz do dupy. Pies wył jak opętany, ale nikogo nie ugryzł. Weterynarz musiał mu wyjmować ten klucz pod narkozą. To się nazywa wychowanie psa.



Metoda wychowanie nie powiem bardzo ekstrawagancka ale dobrze, że okazała się skuteczna.

bigsexy

2020-04-11, 20:45
W takich przypadkach właściciel do uśpienia wraz z czworonogiem. Nie wiesz jak wychowywać psa to go k***a nie bierz bo później cierpi zwierzę. Patrzcie przykład poligona z podlasia... stara napie**alała przy studni jak kasztanów z dupy nie chciał obmyć i teraz jak idzie wioską to psy mu szczają na mordę i żali się w internetach

PhantomMask

2020-04-11, 20:48
Widzisz poligon ? Tak się stanie jak będziesz dalej pchał siusiaka psu do pyska :roll:

35i

2020-04-11, 20:52
Juzwa napisał/a:

Kiedyś moja kuzynka będąc dzieckiem włożyła swojemu psu rasy bokser klucz do dupy. Pies wył jak opętany, ale nikogo nie ugryzł. Weterynarz musiał mu wyjmować ten klucz pod narkozą. To się nazywa wychowanie psa.



Miejmy nadzieje, że nie był klucz do kół czy dynamometryczny.

Obejszłem_system

2020-04-11, 21:01
@bigsexy
Coś Ci chciałem pojechać bo pachniesz niedorozwinięciem. Ale lituję się. Skorzystaj z łaski i nie pisz już więcej.

Angevil

2020-04-11, 21:39
Jeszcze wincyj psów w domach jeszcze wincyj mieszania ras tak jest!

Moca172

2020-04-11, 22:10
8broda8 napisał/a:

Dwie możliwości tutaj widzę. Chciałem zaznaczyć, że mam psa.
1. Na tresurę, bo stanowi zagrożenie dla innych.
2. Uspać ch*ja, bo jak swojego potrafi ugryźć to co dopiero zrobi innym.
Mój pies jest dużym psem, labrador i dałbym sobie rękę i nogę uj***ć, że nie dziabnie nikogo z rodziny, choćby nie wiem co mu robili oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Tyle.



Labrador potrafi dziabnąc, wystarczy włożyć reke jak je cos. Ostatnio moj labrador sie oszczenił, jak ona jadła karme i mały chciał tez troche zjeść to mu chapneła pyskiem koło głowy/delikatnie musneła. Ale to fakt, labradora bardzo ciezko wyprowadzic z równowagi.

Nikczemny_Płód

2020-04-11, 22:26
Średnio rozgarnięty właściciel już danwo by zauważył, że ten pies szykuje się do odj***nia czegoś zaskakującego czyli ataku na ryj.

Idiotka i tyle w temacie.

Hafnarfjodur

2020-04-11, 22:31
Bierze pewnie z dupy do mordy i psu j***ło i się wściekł.

St...........on

2020-04-11, 22:32
Heheheh widzę poligon uzbierał fanklub, zrobiliście już kolejkę który pierwszy poleruje mu berło ? :amused: mam dla was smutną informację, poligon przminie jak ziomek od krabów, fantastico, loaloa :amused:

Wiewór

2020-04-11, 22:33
Jak pies gryzie właściciela za nic to jest to ostatnia rzecz jaka robi w życiu. Wziął bym go za dom. Do dołka i strzał w łeb.
Zgodnie z rada zaklinacza psów poligona.

8broda8

2020-04-11, 23:29
Essent napisał/a:

Labrador z natury jest spokojny i ufny.Jak by mu jaja palili rozgrzanym prętem to i tak by wylizał ci mordę



I tu kolego byś się pie**olnął. Raz byłem u weterynarza z wizytą. Była tam taka dziwna w ch*j pielęgniarka, która raczej minęła się z powołaniem. Zaszła mojego pieska z góry od tyłu żeby ją niby zbadać. Nigdy nie zachodź psa, obcego psa stojąc zgóry i to jeszce od tyłu. Ja z psem przykucnięty na ziemi, żeby się nie bała, a ta k***a z nikąd......pyk uj***na w tłuste łapsko. Mój pies w obronie własnego stada/rodziny gryzie...nigdy nas. Pozdrawiam.

dejmen3

2020-04-12, 02:22
Moca172 napisał/a:

Labrador potrafi dziabnąc, wystarczy włożyć reke jak je cos. Ostatnio moj labrador sie oszczenił, jak ona jadła karme i mały chciał tez troche zjeść to mu chapneła pyskiem koło głowy/delikatnie musneła. Ale to fakt, labradora bardzo ciezko wyprowadzic z równowagi.



Mojemu to można żarcie z pyska wyciągać. Nie ma reguły, każdy ma swój charakter

PieronJasnySzlag

2020-04-12, 10:37
alexandrus napisał/a:

Heheheh widzę poligon uzbierał fanklub, zrobiliście już kolejkę który pierwszy poleruje mu berło ? mam dla was smutną informację, poligon przminie jak ziomek od krabów, fantastico, loaloa


Ale żal dupe ściska że niektórzy mają fejm, co? :)