18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eMCeONe

2023-05-17, 10:21
Sztruks napisał/a:

Jeszcze nie odpaliłem a intuicja mówiła mi że to mały śmieć z Ukrainy…



Ja tam tych gówien nie rozróżniam.. polski, ukraiński, ruski.. jeden ch*j.. śmieć to śmieć

Kriski

2023-05-17, 10:34
POLTERGAIST napisał/a:

Banderowcom jak majles czy kirski nie przetłumaczysz , to potomkowie banderowskich kundli, każdego nie kochającego ukrów od" ruskich troli" wyzywają ,, Ciężko im wytłumaczyć ,że dla Polaków oni i kacapy to takie samo łajno.
Banderowskim bękartom takim jak majles czy kriski nie wytłumaczysz , każdego nie kochającego ukrów od "ruskich troli " wyzywają , nie może do nich dotrzeć że dla Polaków kacap i banderowiec to takie samo łajno.



Potomkiem czego ty jesteś, kociego wysrywu? Gdzie parówo napisałem że ich kocham?
Mam do nich szacunek że walczą w o wiele większym wrogiem, naszym (Polski notabene) wiecznym wrogiem.
Chciałbyś żeby tobie ktoś dzieciaka rozjechał? Czy jesteś aż tak głupi żeby popierać ruskich?

Bul_od_bytu

2023-05-17, 11:36
Szybka reakcja, ale nie da się stanąć w miejscu jak ci pieszy odpie**oli taki numer :roll:

POLTERGAIST

2023-05-17, 12:06
Kriski napisał/a:

Potomkiem czego ty jesteś, kociego wysrywu? Gdzie parówo napisałem że ich kocham?
Mam do nich szacunek że walczą w o wiele większym wrogiem, naszym (Polski notabene) wiecznym wrogiem.
Chciałbyś żeby tobie ktoś dzieciaka rozjechał? Czy jesteś aż tak głupi żeby popierać ruskich?



pie**olenie banderowców takich jak ty nie jest popieraniem ruskich, was i kacapów mam dokładnie w tym samym miejscu szoszonie. gdy tylko pojawia się post jebiący ukrów wyskakujesz z pudełka ssając ich jaja i broniąc niezaleznie od tego co odj***li więc ich kochasz albo sam jesteś ukrem .

michone

2023-05-17, 12:10
W Legnicy już tyle ukraińców, że już ciężko samochodem w cygana wjechać...

Blvckie

2023-05-17, 12:13
Nie ważne czyj nasz czy ukrów - ważne że kaszojad. Szkoda tylko że nie na hardzie :-/

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-17, 12:33
Kriski napisał/a:

Potomkiem czego ty jesteś, kociego wysrywu? Gdzie parówo napisałem że ich kocham?
Mam do nich szacunek że walczą w o wiele większym wrogiem, naszym (Polski notabene) wiecznym wrogiem.
Chciałbyś żeby tobie ktoś dzieciaka rozjechał? Czy jesteś aż tak głupi żeby popierać ruskich?



Tak idioto walczą :lol: Już pokazali w Donbasie jak walczyli z ludnością cywilną czy w Charkowie i zakładach metalurgicznych gdzie nabrali zakładników by ich kacapy nie zmiotły atakiem lotniczym.

Saw

2023-05-17, 12:50
Zabawne... zawsze te same dyżurne ruskie k***y, zrobią z każdego tematu wątek o banderowcach.

smc

2023-05-17, 13:10
Sinn City...




filipfilip

2023-05-17, 13:26
Ja sie zastanawiam co znaczy to "jak zwykle" na końcu :roll:

to...........10

2023-05-17, 14:24
Sztruks napisał/a:

Jeszcze nie odpaliłem a intuicja mówiła mi że to mały śmieć z Ukrainy…



O, kolejna kacapska menda się rozbeczała.

kris1978

2023-05-17, 15:10
tajfunkanalia napisał/a:

Profilaktycznie... 50 razów kijem.




Dokładnie, pięćdziesiąt za bieganie po ulicy.
I drugie pięćdziesiąt aby zapamiętał, szczeniak j***ny

Dark_steam

2023-05-17, 17:46
Sztruks napisał/a:

Jeszcze nie odpaliłem a intuicja mówiła mi że to mały śmieć z Ukrainy…



Sam jesteś śmieć. Skąd wypełzają takie robale jak Ty? Na kremlu Cię zmontowali? Z jakichś resztek?

neo001

2023-05-17, 23:50
Dark_steam napisał/a:

Sam jesteś śmieć. Skąd wypełzają takie robale jak Ty? Na kremlu Cię zmontowali? Z jakichś resztek?



Polakiem się urodził i jako Polak gardzi upadlińcami jak wielu z nas, a że jest też garstka fajno upadlińskichpalaczków jak ty to nic nie zmienia.

robsonx79

2023-05-17, 23:55
Wykop zaj***ł się sam, ale jeśli Sadol nie zrobi czegoś z tymi ruskimi k***ami w komentarzach, to podzieli los wypoka.